2017’de Edinilecek 12 İdeal Kablosuz Telefon

Kulaklıklar, şekil, boyut ve özellik çeşitliliğine sahiptir ve kullanıcılar kişisel tercihlerine, özelliklerine ve istenen değer çeşitliliğine göre endüstride elde edilebilecek çok çeşitli çözümleri seçebilirler. Kulaklığın standart kategorileri kulaklıklar ve kulak tıkaçlarıdır ve bunlar daha sonra kablolu, kablosuz, Bluetooth, stereo vb. Kategorilere ayrılmıştır. Kablosuz kulaklığın türü, kordondan bağımsız olarak temin edilen ve en yüksek çeşitliliğe sahip olan en güncel kategoridir. bitirme öznitelikleri. 2017 yılında satın alması gereken 11 akülü kulaklık seti aşağıdaki listede yer almaktadır:
Apple Hava Kabukları
Apple tarafından üretilen bu inanılmaz kulak tomurcukları, herhangi bir IOS cihazıyla kolayca eşleştirilebilir ve müşterilerin kablosuz özgürlüğün tadını çıkarmasına yardımcı olur. Bu göze çarpan kulak tomurcukları ile mevcut olan şarj çantası da hava bölmeleri işlevselliğini açığa çıkarır ve hava bölmelerini kaybetmemenizi sağlar. Ses kalitesi mükemmeldir ve bu kulak pedlerinin hafif ve güvenli bir şekilde takılması, kullanıcıların her türlü atmosfere rahat ve rahat bir şekilde takabilmelerini sağlar.
AKG N60
Bu şaşırtıcı kulaklıklar, veri aktarımının pürüzsüz ve kristal netlikte olmasını ve istenmeyen fon seslerinden etkilenmemesini sağlayan şaşırtıcı gürültü önleme özellikleriyle etkin bir şekilde donatılmıştır. Bu işlev, arayanınızın sizi net olarak dinleyebilmesini ve bilgi kaybının önüne geçilmesini sağlar. ANC özellikleri aynı zamanda müşterilere çevresel gürültüleri engelleyerek seyahat etmelerine yardımcı olur. Kompakt tasarım ve rahat uyum, kullanıcılara çalışma sorumluluklarını toplam verimlilikle yerine getirme konusunda yardımcı olur. 30 saate varan etkileyici bir pil süresi, bu kablosuz kulaklıkların elde edilebilen muazzam çeşitlilik arasında öne çıkmasını sağlar.
Üçlü ikazlar
Powerbeats 3 kablosuz kulak tomurcuğu, bir spor seansı veya sağlık kulübündeki bir antrenman sırasında giyilmek üzere tasarlanmıştır. Mütevazı boyut ve hafiflik, müşterilere güvenli bir uyum sağlar ve kullanıcılar bu sporları kullanan favori parçalarını dinlerken, yoğun sporlardan keyif alırlar. Hızlı şarj özellikleri son derece faydalıdır ve kullanıcılar acil kullanım için hızlı 5 dakikada şarj edebilirler. Bu kulaklıkların takma stili arkadan kulaktadır ve her türlü atmosferde kullanılabilir.
Bose QuietComfort 35
Bu Bose kablosuz kulaklıklar, en sevdikleri eğlencenin keyfini çıkarırken, kesintisiz iletişimi sağlamak için her türlü kullanıcının ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip harika, en üst düzey kulaklıklardır. Ses seviyesi en iyi hale getirilmiş EQ, sesin herhangi bir ses seviyesinde yüksek olduğunu garanti eder. Elde edilebilen Bluetooth ve NFC eşleştirmesi, bu kulaklıkların çok çeşitli cihazlarla bağlanmasını olanaklı kılar. 20 saatin etkileyici bir batarya ömrü, bu kulaklığı öne çıkarmaya eğilimlidir.
Jabra taşı
Jabra, yüksek kaliteli kulaklıklar oluşturmanın önemli bir ismidir ve Jabra’nın 2017 yılında en iyi kablosuz cihazlarından biri olan Jabra hareketidir. Bu Jabra kablosuz kulaklıkların ses kalitesi mükemmel ve Bluetooth 4 teknolojilerinin eklenmesi bu Jabra kulaklıklarının işlevselliğini artırdı. Pil yaklaşık sekiz saat sürer ve kablolu kullanım için üç adet bir mm’lik ses jakı da kullanılabilir. İnşa edilen, rahat ve sağlamdır.
Jaybird X2
Bu kablosuz kulaklıklar, genişletilmiş özellikler ve sofistike konforlu tasarım ve stil ile daha yüksek kalitede. Bu kulak tomurcuklarının yüksek sınıf özellikleri ve verimliliği, onları 2017’nin en önemli kablosuz kulaklıklarından biri haline getiriyor. Patentli silikondan oluşturulan bu inanılmaz kulak tomurcuklarının güvenli şekilde takılması, kullanıcılara mükemmel bir uyum sağlıyor ve kullanıcılar bunları kullanabiliyor. Spor salonu da yoğun bir egzersiz süresince veya spor yaparken bile. Bu kulak kepçelerinin hafifliği, müşterilerin herhangi bir rahatsızlık hissetme veya rahatlama hissetmelerini sağlar ve bir egzersiz seansı boyunca tercih edilen parçalarını dinlemekten keyif almasına yardımcı olur.
Lindy BNX-60
Bu, karmaşık aktif gürültü engelleme özelliklerine sahip kulaklıklar arayan kullanıcılar için tavsiye edilen harika bir çift kablosuz kulaklıktır. Bu kulaklıkların maliyet çeşitliliği çok ekonomiktir ve bu olağanüstü kulaklıkların sağladığı özelliklerin bir kısmı hiç yoktur. Kulak kutuları, kullanıcılara iyi bir uyum sağlamak için inanılmaz derecede yumuşak ve konforludur ve rahatsızlık duymadan uzun çalışma saatleri için giyilebilir.
Artı Sesi Bakanlığı
Sesin sunduğu bu sofistike kablosuz kulaklıklar, ses kalitesi yüksek ve olağanüstü bir kare stili ile olağanüstü kulaklıklardır. Bu kulaklıklar, griden canlı kırmızıya uzanan bir renk yelpazesinde mevcuttur ve müşteriler bu şaşırtıcı kulaklıkları seçerek günlük rutinlerine stil ekleyebilirler. Kulak pedleri, müşterilerin rahat bir şekilde oturmasını sağlayan güzel bir şekilde yastıklıdır ve herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan daha uzun zaman aralıklarıyla takılabilir.
Sennheiser Momentum 2.
Sennheiser momentum 2. kulaklıklar, çok çeşitli kablosuz kulaklıklar arasında öne çıkarak mükemmel bir ses kalitesine sahiptir. Bu kulaklık cihazı Aptx’i destekliyor ve bu kulaklığın şaşırtıcı özellikleri, onları sektörde sunulan en büyük kablosuz kulaklıklardan biri haline getiriyor. Gürültü giderme özellikleri, bu kulaklıkları tüm atmosfer tiplerinde kullanıma uygun hale getirir ve bilgilerin net bir şekilde aktarılmasını sağlar.
Sony MDR-ZX770BN
Sony’nin bu sıra dışı kulaklıkları, kullanıcılara, fonksiyonlarını en iyi şekilde kullanmanın yanı sıra, işleve bağlı aktiviteleri gerçekleştirmelerine yardımcı olan tüm temel özelliklerin yanı sıra harika kablosuz kulaklıklarla kullanıcılara da hizmet veriyor. Gürültü engelleme özellikleri, gürültülü arka planın bulunduğu yerlerde kullanım için çok tavsiye edilir. Bu daha yüksek işlev, istenmeyen tüm gürültüyü iptal eder ve kristal netliğinde ses sağlar.
Yaratıcı Ses Blaster Sıkışması
Bu kablosuz kulaklıkların ses kalitesi ve konforu, onları en iyi kulaklık listesinin bir parçası haline getiren en önemli özelliklerdir. Fiyat aralığı gerçekten makul ve kulak bardakları onları giymek için son derece konforlu yumuşak üretiyor. Pil süresi çok iyi ve geniş bir stereo, kullanıcılara tercih edilen bir karar verme eğilimindedir.