2017’de Yatırım Yapmak İçin En Büyük 12 Telsiz Telefon

Kulaklıklar çeşitli şekil, boyut ve özelliklerle gelir ve kullanıcılar özel tercihlerine, özelliklerine ve tercih edilen fiyat etiketi aralığına göre pazardaki geniş ürün yelpazesinden seçim yapabilirler. Kulaklıkların basit kategorileri kulaklıklar ve kulak tıkaçlarıdır ve bunlar daha sonra kablolu, kablosuz, Bluetooth, stereo, vb. Olarak sınıflandırılır. Kablosuz kulaklığın sıralaması, günümüzde kordonun tamamen ücretsiz iletişimini sağladığı ve geniş çeşitlilikte yüksek bir son kat sağladığı için en çok tercih edilen kategoridir. yetenekleri. 2017 yılında satın alınan en iyi 11 kablosuz kulaklık kullanıcısı aşağıda listelenmiştir:
Apple Hava Kabukları
Apple tarafından yapılan bu müthiş kulak tomurcukları, herhangi bir IOS cihazıyla kolayca eşleştirilebilir ve kablosuz özgürlüğün keyfini çıkarmaya yardımcı olur. Bu göze çarpan kulak tomurcukları ile erişilebilen şarj çantası da hava kapsülleri işlevlerimi ortaya çıkarır ve hava bölmelerinizi düşürmediğinizden emin olun. Ses kalitesi hayret vericidir ve bu kulak pedlerinin hafif ve güvenli bir şekilde uyumu, kullanıcıların her türlü atmosfere rahatlık ve rahatlık kazandırmalarını sağlar.
AKG N60
Bu şaşırtıcı kulaklıklar, bilgilerin aktarımının pürüzsüz ve kristal netlikte olmasını ve istenmeyen arka plan gürültülerinden etkilenmemesini sağlayan inanılmaz gürültü giderme özellikleriyle güzelce donatılmıştır. Bu özellik aynı zamanda arayanınızın sizi net olarak dinleyebilmesini ve bilgi kaybının önüne geçilmesini sağlar. ANC özellikleri, kullanıcılara çevresel gürültüler engellenerek seyahat ederken de yardımcı olur. Kompakt tarz ve rahat uyum, müşterilere fonksiyon sorumluluklarını toplam verimlilikle yerine getirmelerine yardımcı olur. 30 saate varan etkileyici bir pil süresi, bu kablosuz kulaklıkların geniş bir çeşitlilik arasında öne çıkma eğilimindedir.
Powerbeats 3
Powerbeats 3 kablosuz kulak tomurcukları, bir spor seansı boyunca veya sağlık kulübünde egzersiz yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük boyut ve hafiflik, kullanıcılara güvenli bir uyum sağlar ve müşteriler bu kulaklıkları kullanarak tercih ettikleri parçayı dinlerken yoğun sporları takdir edebilirler. Hızlı şarj özellikleri gerçekten faydalıdır ve müşteriler acil kullanım için 5 dakika hızlı şarj edebilirler. Bu kulaklıkların takma stili arkadan kulaktadır ve her türlü ortamda kullanılması mümkündür.
Bose QuietComfort 35
Bu Bose kablosuz kulaklıklar, en sevdikleri eğlenceden zevk almak kadar kusursuz iletişim sağlamak için her çeşit kullanıcının ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonlara sahip mükemmel kalitede kulaklıklardır. Ses seviyesi optimize edilmiş EQ, sesin mükemmel olduğunu herhangi bir ses seviyesinde daha yüksek tutar. Bluetooth ve NFC eşleştirmesi, bu kulaklıkların çok çeşitli cihazlarla bağlanmasını olanaklı kılmaktadır. 20 saatin etkileyici bir batarya ömrü, bu kulaklığı öne çıkarmaya eğilimlidir.
Jabra taşı
Jabra, yüksek kaliteli kulaklıkların üretiminde önde gelen bir isim ve Jabra’nın 2017 yılında başlattığı en büyük kablosuz cihazlardan biri Jabra hareketidir. Bu Jabra kablosuz kulaklıkların ses kalitesi mükemmel ve Bluetooth 4’ün dahil edilmesi. teknolojiler bu Jabra kulaklıklarının performansını artırdı. Batarya yaklaşık 8 saat dayanır ve kablolu kullanım için 3 mm’lik bir ses jakı da kullanılabilir. İnşası rahat ve sağlamdır.
Jaybird X2
Bu kablosuz kulaklıklar, genişletilmiş özellikler ve sofistike konforlu tasarıma sahip yüksek kalitededir. Bu kulaklıkların yüksek sınıf özellikleri ve performansı, onları 2017’nin en iyi kablosuz kulaklıklarından biri haline getirme eğilimindedir. Patentli silikondan oluşan bu şaşırtıcı kulak tomurcuklarının güvenli bir şekilde eşleştirilmesi, kullanıcılara mükemmel bir eşleşme sağlar ve müşterilerin kullanabileceği onları spor sahasında da aşırı bir antrenman sırasında veya spor yaparken. Bu kulak tomurcuklarının hafifliği, müşterilerin herhangi bir rahatsızlık hissetmeden veya herhangi bir rahatsızlık duymadan giymelerine olanak tanıyor ve bir egzersiz seansı sırasında tercih ettikleri parçaları dinlemelerine yardımcı oluyor.
Lindy BNX-60
Bu, karmaşık aktif gürültü giderme özelliklerine sahip kulaklıklar arayan müşteriler için oldukça dikkat çekici bir çift kulaklıktır. Bu kulaklıkların fiyat çeşitliliği gerçekten makul ve bu olağanüstü kulaklıklar tarafından sağlanan seçeneklerin hiçbiri ikinci sırada. Kulak kutuları son derece yumuşak ve rahattır, müşterilere güzel bir uyum sunar ve rahatsızlık duymadan uzun çalışma saatleri için giyilebilir.
Artı Sesi Bakanlığı
Sesin sunduğu bu sofistike kablosuz kulaklıklar, mükemmel ses ve farklı bir kare tasarım ve stil ile olağanüstü kulaklıklardır. Bu kulaklıklar, griden canlı kırmızıya uzanan çok çeşitli renklerde mevcuttur ve kullanıcılar bu şaşırtıcı kulaklıkları seçerek günlük rutinlerine stil ekleyebilirler. Kulak pedleri, kullanıcılara rahat bir uyum sağlayarak güzel bir şekilde yastıklıdır ve herhangi bir rahatsızlığa yol açarak daha uzun zaman aralıklarıyla takılabilir.
Sennheiser Momentum 2.
Sennheiser momentum 2. kulaklıklar, çok çeşitli kablosuz kulaklıklar arasında göze çarpan, güzel ve ayrıntılı bir ses kalitesine sahiptir. Bu kulaklık cihazı Aptx’i destekliyor ve bu kulaklığın harika özellikleri, onları piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri haline getiriyor. Gürültü giderme özellikleri, bu kulaklıkları tüm ortam formlarında kullanıma uygun hale getirir ve gerçeklerin açık bir şekilde aktarılmasını garanti eder.
Sony MDR-ZX770BN
Sony’nin bu sıradışı kulaklıkları, kullanıcılara işle ilgili aktivitelerini gerçekleştirmelerine ve eğlenceden sonuna kadar keyif almasına yardımcı olan tüm temel özellikleri elde eden müthiş kablosuz kulaklıklara sahip. Gürültü engelleme özellikleri, gürültülü arka planın olduğu yerlerde kullanım için onları şiddetle tavsiye eder, çünkü bu daha yüksek işlev, istenmeyen tüm sesleri iptal eder ve kristal netliğinde ses sağlar.
Yaratıcı Ses Blaster Jam
Bu kablosuz kulaklıkların ses mükemmel ve rahat olması, onları ideal kulaklık listesinin bir parçası haline getiren en göze çarpan özelliklerdir. Fiyat çeşitliliği oldukça mantıklı ve kulak bardakları yumuşak üretiyor ve onları giymek son derece rahat. Pil süresi iyi ve geniş bir stereo, kullanıcılar için tercih edilen bir seçim yapma eğilimindedir.