2017’ye Yatırım Yapmak İçin 12 En İyi Kablosuz Telefon

Kulaklıklar bir dizi şekil, boyut ve özellikte gelir ve müşteriler, özel tercihleri, ihtiyaçları ve tercih edilen fiyat etiketi çeşitliliğine göre pazarda mevcut olan önemli bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirler. Kulaklığın standart kategorileri kulaklıklar ve kulak tıkaçlarıdır ve bunlar daha sonra kablolu, kablosuz, Bluetooth, stereo vb. Kategorilere ayrılmıştır. Kablosuz kulaklık türü, kordondan bağımsız olarak temin edilmesiyle birlikte şu anda en çok kullanılan kategoridir ve geniş bir yelpazede son özellikler. 2017’de alması gereken 11 akülü kulaklık seti aşağıdaki listede yer almaktadır:
Apple Hava Kabukları
Apple tarafından bu inanılmaz kulak tomurcukları, herhangi bir IOS cihazı ile çok kolay bir şekilde eşleştirilebilir ve kablosuz özgürlüğün keyfini çıkarmaya yardımcı olur. Bu göze çarpan kulak tomurcukları ile elde edilen şarj çantası da hava bölmesi işlevlerimi buluyor ve hava bölmelerinizi kullanmamanızı sağlıyor. Ses kalitesi oldukça dikkat çekicidir ve bu kulak pedlerinin hafif ve güvenli oturması, kullanıcıların her türlü atmosferde rahat ve rahat bir şekilde takmasını sağlar.
AKG N60
Bu inanılmaz kulaklıklar, bilgilerin ve gerçeklerin aktarımının pürüzsüz ve kristal netlikte olmasını ve istenmeyen arka plan seslerinden etkilenmemesini sağlayan harika gürültü önleme özellikleriyle tam olarak donatılmıştır. Bu özellik aynı zamanda arayanınızın sizi net olarak dinleyebilmesini ve veri kaybının önüne geçilmesini sağlar. ANC özellikleri, kullanıcılara çevresel gürültüler engellenerek seyahat ederken de yardımcı olur. Kompakt tarz ve rahat uyum, müşterilere iş sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde yerine getirme konusunda yardımcı olur. 30 saate varan etkileyici bir pil süresi, bu kablosuz kulaklıkların sunulan önemli seçenekler arasında öne çıkma eğilimindedir.
Üçlü ikazlar
Üç telsiz kulak tomurcuğu, spor seansı veya spor salonunda egzersiz yapmak için özel olarak tasarlandı. Küçük boyut ve hafiflik, kullanıcılara güvenli bir uyum sağlar ve kullanıcılar, bu kulaklıkları kullanarak en sevdikleri parçalarını dinlerken, aşırı sporlardan keyif alırlar. Hızla şarj edilen özellikler özellikle kullanışlıdır ve kullanıcılar acil kullanım için hızlı beş dakikada şarj edebilirler. Bu kulaklıkların takma stili arkadan kulaktadır ve her türlü ortamda kullanılabilir.
Bose QuietComfort 35
Bu Bose kablosuz kulaklıklar, en sevdikleri eğlenceden zevk almak kadar etkili iletişim sağlamak için herhangi bir formda kullanıcı tarafından beklenen tüm özelliklere sahip inanılmaz kaliteli kulaklıklardır. Hacim optimize edilmiş EQ, ses kalitesinin herhangi bir ses seviyesinde yüksek olduğunu garanti eder. Elde edilebilen Bluetooth ve NFC eşleştirmesi, bu kulaklıkların çok çeşitli cihazlarla bağlanmasını olanaklı kılar. 20 saatlik etkileyici bir pil ömrü, bu kulaklığı öne çıkarır.
Jabra taşı
Jabra, yüksek mükemmel kulaklıkların yapımında önemli bir isim ve Jabra’nın 2017 yılında en iyi kablosuz cihazlarından biri olan Jabra hareketidir. Bu Jabra kablosuz kulaklıkların ses kalitesi olağanüstü ve Bluetooth 4 teknolojisinin dahil edilmesi, bu Jabra kulaklıkların verimliliğini artırdı. Batarya yaklaşık 8 saat dayanır ve kablolu kullanım için üç gözlü bir mm ses jakına da erişilebilir. Yerleşik, rahat ve dayanıklıdır.
Jaybird X2
Bu kablosuz kulaklıklar, genişletilmiş özellikler ve sofistike konforlu tasarım ve stil ile daha yüksek kalitedir. Bu kulaklıkların yüksek sınıf fonksiyonları ve performansı, 2017’nin en iyi kablosuz kulaklıklarından biri haline gelme eğilimindedir. Patentli silikondan oluşturulan bu harika kulak tomurcuklarının güvenli uyumu, müşterilere en iyi uyumu sağlar ve kullanıcılar Bunları spor sahasında da aşırı bir antrenman süresinde veya spor yaparken de. Bu kulak tomurcuklarının hafifliği, müşterilerin herhangi bir rahatsızlık hissetme veya zorlama yapmalarına izin vermemekte ve bir egzersiz seansı ile onların favori parçalarını dinlemelerini takdir etmelerine yardımcı olmaktadır.
Lindy BNX-60
Bu, gelişmiş aktif gürültü giderme özelliklerine sahip kulaklık arayan müşteriler için inanılmaz derecede güçlü bir çift kulaklıktır. Bu kulaklıkların fiyat çeşitliliği oldukça mantıklı ve bu olağanüstü kulaklıklar tarafından sağlanan özelliklerin hiçbiri ikinci sırada. Kulak kutuları, kullanıcılara güzel bir uyum sağlamak için gerçekten yumuşak ve rahattır ve rahatsızlık duymaksızın uzun çalışma saatleri için giyilebilir.
Artı Sesi Bakanlığı
Sesli bakanlığın bu sofistike kablosuz kulaklıkları, ses kalitesi yüksek ve benzersiz bir kareye sahip olağanüstü kulaklıklardır. Bu kulaklıklar, griden parlak kırmızıya uzanan bir dizi renkte mevcut ve müşteriler bu harika kulaklıklara karar vererek günlük rutinlerine stil ekleyebilirler. Kulak pedleri, müşterilere rahat bir uyum sağlamak için güzel bir şekilde yastıklıdır ve herhangi bir rahatsızlığa neden olmayan daha uzun zaman aralıklarıyla takılabilir.
Sennheiser Momentum 2.
Sennheiser momentumu iki. Kulaklıklar, çok çeşitli kablosuz kulaklıklar arasında öne çıkan, yüksek kaliteli bir ses kalitesine sahiptir. Bu kulaklık cihazı Aptx’i destekliyor ve bu kulaklığın dikkat çekici özellikleri, onları sektördeki en etkili kablosuz kulaklıklardan biri haline getiriyor. Gürültü giderme özellikleri, bu kulaklıkların tüm atmosfer çeşitlerinde kullanıma uygun olmasını sağlar ve bilgilerin net bir şekilde aktarılmasını sağlar.
Sony MDR-ZX770BN
Sony’nin bu sıradışı kulaklıkları, kullanıcılara, faaliyetlerine bağlı olarak faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirmelerini sağlamak için kullanmaları için gerekli tüm özelliklerin elde edilmesini sağlayan inanılmaz kablosuz kulaklıklar sağlıyor. Gürültü engelleme özellikleri, gürültülü arka planın bulunduğu yerlerde kullanım için son derece teşvik edilir. Bu yüksek kaliteli fonksiyon tüm istenmeyen sesleri iptal eder ve kristal netliğinde ses sağlar.
Yaratıcı Ses Blaster Jam
Bu kablosuz kulaklıkların ses kalitesi ve konforu, onları ideal kulaklık listesinin bir parçası haline getiren en önemli özelliklerdir. Fiyat aralığı oldukça uygun fiyatlı ve kulak bardakları yumuşak bir şekilde onları giymek için oldukça rahat üretiyorlar. Pil süresi çok iyi ve geniş bir stereo, onları müşteriler için tercih edilen bir karar haline getiriyor.