Apple MacBook Air İnternet

İçinde bir elma laptop yatırım planlıyoruz onun MacBook Air modeli alma hakkında düşünüyorum. Bu kategorideki diğer modeller ile karşılaştırıldığında en hafif dizüstü bilgisayarlar içerir ve ayırt edici özellikleri ve işlevleri ile birlikte geliyor. Büyük bir apple MacBook Air satırındaki elde etmek için bu çeşitli yardım eleştirisi. Hadi fonksiyonları ayrıntılı olarak analiz.

Apple MacBook Air hangi tamamen ekran hafif dokunun varlığı nedeniyle kapalı kalmak daha küçük, hafif ve kırılgan. Belgili tanımlık laptop onun azlık kadınlar ve erkekler için nihai dikkate olur ise cok hafif. Toplam derinlik.76 inç arka tapers.16 inç açık çerçeveyi doğru aşağı doğru karşılık gelir. Apple McBook hava hangi eylemleri hakkında 0.4 santimetre kalınlığında çeşitli USP olarak vardır. Bazı bu seride dahil ve diğer özellikleri Mac OS Xv10.five Leopard işletim programı, Safari, zaman makinesi, iTunes, Xcode, iMovie ve daha pek çok gibi pre installed bilgisayar yazılımı oluşur.

Onların ürünleri tasarımı çevre sorunları olsa da tüm şirketler dikkatli yapıyor bir özellikle endişe. Apple bu gerçeği anlayan ve özel stratejiler ve atmosfer için takım elbise kumaşı öğeleri tanıtmak için işlemleri kullanır. MacBook Air çevre koşullarına uygun olarak olan böyle bir üründür. MacBook Air bir tamamen geri dönüşümlü alüminyum kasa ve BFR ve PVC ücretsiz tüm devre kartları vardır. Aslında Apple bir cıva sergileyen 1 corporation Hayır göstermek arsenik-tamamen ücretsiz cam ile mal. MacBook Air ambalaj 56 yüzde daha az malzeme ile karşılaştırıldığında diğer yelpazesini kullanır. Enerji başlatmak dört puan verin. Ayrıca EPEAT silver uyumlu yapmak eğilimindedir.

Neden tek bir apple MacBook Air Internet üzerinde satın gerekir nedenler bunlar. Bazı diğer yararları ve Apple MacBook Air özniteliklerini Precision alüminyum unibody çevirme, etkili solid-state sürücü, Gelişmiş NVIDIA grafik işlemci ve çevre dostu tarzı vardır. 1499 $ zahmetsizce müşteri cebine sığabilecek Apple Macbook Air başlangıç değeridir.

Olumsuz tarafta MacBook Air devamsızlık bağlantı noktalarının tür ve bir optik sürücü bazı boşluklar var mı. Yine de bunlar hızlı bir şekilde normal gerilim işleme parçaları ve dolu büyüklük klavye gibi bir tür özellikleri biri tarafından üstesinden vardır. MacBook Air MacBook Pro ile değerlendirilirse her iki sistemin kendi kişisel avantajları ve faydaları vardır. MacBook Air edebilirsiniz eylemleri hafif ve ince tasarım nedeniyle seyahat makine olarak MacBook pro güçlü işleme, grafik ve çözünürlük sergiler ise.