*** Aşk İçin Bir Mıknatıs Olmak

& ldquoAma benim hayatımda olduğu gibi ekstraca nasıl çekebileceğim? & rdquo
Bu, son zamanlarda Ruh eşlerini arayan müşterilere koçluk yapmaktan ve şimdiki boşanmamı inanılmaz derecede aktif bir sosyal hayat olmak üzere uyguladıklarında boşluk bırakan mükemmel bir arkadaşımdan sorulan bir sorudur.
Soruyu bu senaryoların her biriyle ilgili olarak düşündüğümde, masamın üzerinde yıllarca oturan ve kalem ve kalem tutucusu olarak kullandığım bir kahve kupasını hatırladım.
Üzerinde, 40 yıldan fazla çalışmış olan ünlü psikiyatrist Gerald Jampolsky’nin verdiği bir söz vardı. & ldquoTeach sadece seviyor, çünkü o da öyle. & rdquo Bu sözler o kadar mükemmel ki esasen evrensel bir gerçeği ifade ediyorlar: bizim istediğimiz her neyse, onu başkalarına ve kendimize sağlayarak 1 ile mıknatıslıyoruz.
Hayatımıza daha fazla sevgi çekmek, onu keşfetmeye çalışmakla ilgisi değildir. Romantik bir ortaklığın ya da yakın arkadaşların, sevilenlerin ve topluluğun sevişip duyulmadığına bakılmaksızın, karşılaşmamızın ümit olduğumuzun farkındayız ve kendimizden kaynaklanıyor. Şimdi anlıyorum ki birçok kişi için bu, gerçekleştirilmesi inanılmaz derecede zor olan bu spiritüel kavramlardan bir tanesidir, bu yüzden size ne demek istediğimi açıklığa kavuşturmayı destekleyecek birkaç gerçek hayat senaryosu vermek istiyorum.
& Ldquooff & rdquo hissettiğiniz o günlerden birine hiç bulundunuz mu? Bir gün görünmüyorsun ya da gerçekten kendin gibi hissetmiyor musun? Belki de önemli ölçüde vakit geçirmenin ve kendine bakmanın yeterli zaman harcamanın sonucu değildi. Belki de kesin ipucunu belirlemenin bir yolu yoktu, ancak tek bildiğiniz tek şey, aşırı idealinizi aramıyor veya hissetmediğinizdir. Böyle bir gün geçirdiğinizde, en iyi şeyi aramadığınızı bildiğinizden beri iltifatta gerçekten ne kadar iyi olduğunuzu söyleyip söyleyemeyeceğiniz başka bir kişinin ne kadar çok vesileyle karşılaştığının fark etmediğini bilirsiniz.
Şu anda tam tersi olduğunda bir gün hakkında inanın: Üretken, manyetik, durdurulamaz hissettiniz, muhteşem hissettiniz. & Ldquofeel harika oldu & rdquo, o gün başkalarına ne kadar iyi baktığınızı söyleyerek bağlıydı? Hayýr. Ve bunun nedeni, içeriden cok guzel hissettiđinden beri. İçinden istediğin doğrulamayı ürettiğin sebebiyle açık havada doğrulama yapmaya gerek yoktu.
Kim olduğumuzun gerçeğine uyduğumuzda, bunu onaylamak için herhangi bir şeye ihtiyaç duymazız. Muhteşem olduğumuzu, bizim için çok önemli olduğunu ve tüm arzularımızı kolaylıkla tezahür etmeye layık olduğumuzu biliyoruz. Bu içselleştirme, bizden bir aura gibi yayıyor. Girdiğimiz her bir alanı aydınlatıyoruz; nereye gidersek gidelim, mükemmel puanlarımız bize uyuyor gibi görünüyor. Yaratıcılığın ekstra yaratıcılığa ilham vermesine ve birinin belirli bir iyilik halinin ilerlemesine yol açtığı gibi, gerçekten de fazla takdir üreten bir bilgi. Düz ve kolay, hayatımıza çok daha fazla tapmak için en hızlı yol, daha fazla zevk vermektir.
Her geçen gün hareket ettiğinizde, takdir edilmesi gereken her şeyi, kutlanacak bir şeyi ve istediğiniz herhangi bir şeyi ve herkesi fark etmenin bir noktasını yapın. Aşk duygusunu yoğunlaştırın ve bir radyo sinyali gibi yayınlanmasını düşünün ve aynı dalga boyundaki bireyleri ve durumları harekete geçirir. Evren sık sık bize gönderdiğimiz gücü bize geri verir ve takdir gücü en güçlü, manyetik ve bulaşıcıdır.