ASUS A53U-ES01 15. altı inç Laptop eleştiri

A53U… için bir laptop–15,1 tarafından 1.4 ten.1, sadece beş pound ağırlığında tarafından–orta tarafında sadece değil son derece yetkin 15.6-inç tam boyutlu dizüstü bilgisayar onun göstermek AMD Radeon HD 6250 olarak hazır için önemli zaman bir dizüstü bilgisayar olmasıdır , grafik yonga seti bu özellikleri sadece normal dizüstü yeteneklilik, ama aynı zamanda yerli 1080 p HD video göstermek için yeteneği ile büyük bir zaman için hazır.

A53U nerdeyse her dizüstü bilgisayarda elde etmek standart VGA bağlantı noktası yanı sıra 3 USB2 bağlantı noktası dışarı çalışır. Doğru USB-HDMI kablosuyla gerçekten kendi fotoğraf makinesi ile video blu-ray oyun arkadan aydınlatmalı 15.6-inç ekranda uygun olarak etkili bir şekilde seni vurabilirdim herhangi bir yüksek tanımlı video görüntülemek için bir konumda olmalıdır.

sen-ecek duyuru hakkında ekran 1 harika renk doygunluğu ve AMD yonga seti tarafından sunulan yorumu şeydir. Büyük bir ideal Yönet Masası aracılığıyla veya sadece kullanılabilir oldukça büyük dizüstü bilgisayar arayüzü altlığında düzenli ideal-pad anahtar uygulayarak video yönetebilirsiniz. Bunu kullanmayı seçerseniz falses nedenleri ekran panelindeki süpürme ellerinizle reddeder ki yastık ilginç bir işlevi vardır. Düzenli bir Synaptics defteri ve sürücü bilgisayar yazılım bu işler.

A53U sadece AMD C serisi işlemci yararına alır bu yana video göstermek o aynı zamanda kullanır nedeni izlemek için gerçek bir rakip olduğunu. Bir çift çekirdekli işlemci, 3 GB DIMM RAM kutudan donatılmış olarak geliyor. Ayrıca en fazla 8 GB RAM yardımcı olacaktır.

Gibi A53U ile donatılmış bir nispeten hızlı bir şekilde SATA 5400-spin 320GB gerçekten sabit disk ekstra sadece Windows 7, ama aynı zamanda bir sıra-in aygıt eklemek 3 USB portu ile başa çıkmak için yeterli disk alanınız daha olacak böylece disk.

A53U aynı zamanda yetenekleri .üç MP öne bakan kamera Skype kullanmak üzere veya başka bir eylem video konferans ders uygun uzakta. Başka bir deyişle, olsa bile bu durum adına Dell veya Lenovo olmayabilir gerçekten ciddi işlev, yapmayı gerçekten ciddi bir makine bu.

ASUS şaşırtıcı kişi uzun öyküsü olmuştur ve ne zaman onlar A53U sadece yan–Gigabit seviyeye kadar çok hızlı RJ-45 konektör ile donatılmış değil ama o da anlar standartları b/g/n WiFi ile donatılmıştır tanımak en sürpriz olmayacak . En büyük ev yönlendiriciler tam olarak kavramak b/g çünkü onlar meydana vermek daha fazla hava daha ağ şifreli 54 modemlerle hızlandırır. N eklediğinizde, aniden 300 modemlerle hızları mümkün, böylece akış yukarı ve aşağı akım kanalları kombine WiFi WPA gibi gereksinimleri kullanarak var WEP, WPA2/WEP kurumsal ve çok daha.

A53U bir batık kenar tasarım ve bir yenilik herhangi bir dizüstü bilgisayarda bazı şey normal bir sayısal tuş oluşur orada bir çok çok-dolu-büyüklük klavye tasarımı koruyabilirsiniz ettiğinizi tarzı vardır.

O durgunluk şimdi–ve sağ birkaç gün sonra istihdam–söylemek zorunda gibi biz olumlu ASUS tarafından etkilendim ve özellikle ICECOOL teknolojisi olarak adlandırılan özelliğini sevdim. Vücut şekilde inşa edilmiştir ısı inşa yukarı CPU tarafından uzak kullanıcı kötü olduğunu ve bir son dakika genel bakış veya proje slayt parça bitirmek gibi dizüstü fena halde pişmiş değil.