Bir Warzone’da yaşamak nasıl bir şey

Hiç başlangıçta elinizde sürekli saldırı uyarısı altında olduğunuz bir yerde yaşadın mı? Hiç başka bir gün içinde ürettiğin müteşekkir savaş hatlarına girdin mi? Hayatınızı sürdürebilmek için evinizi ve bir anda sahip olduğunuz her şeyi & rsquos bildirisini bırakmak nasıl bir şey olacağını hiç düşündünüz mü?
Neyse ki, bir çoğumuz bir warzone’da yaşamanın uzmanlığıyla olmamıştır. Çoğumuz, hiçbir şey olmadan zorlandığımız hakkında bir düşünceye sahip olmadan her gün ve her gün ikametlerimizden geliyoruz. Genellikle korunduğumuz için ve bazen hayatımızın üstün bir bölümünü yaşadığımız ve yaşadığımız 4 duvarın içerisinde rahatsız edilmeyeceğimiz için vesile oluruz.
Warzones hakkında heyecan verici bulduğum şey, yaşamın bu yolundan keşfedilebilecek birçok dersin var olmasıdır. Şimdi, şartlı savaşı reddetmiyorum, ne de sorunlara karşı bir seçenek olarak karşılaşıyorum. Öte yandan, tek bir rsquos duyusunun aşırı hızda olmaya eğilimli olduğu ve belli bir anda ve belirli bir zamanda rsquos ayaklarına inanmanın bir yönü olduğu şüphesizdir.
Hayatın değerini ve her gün içinde yaşamayı ve onu tam anlamıyla yaşamanın önemini anlamamızı sağlayan oldukça doğru bazı unsurları barındırıyor. Bize ne kadar kırılgan hayatın olabileceğini ve ne kadar hızlı alınabileceğini hatırlatır. Huzur ve güvenliğin, bugün tüm erkeklerin ve kadınların yaşadığı şey olmadığını hatırlatır.
Savaşı bir önceki faktör olarak yerleştirmek istediğimizde, şimdiki zamanlar her zamanki gibi canlı ve aktif olduğunu gösteriyor. Dünyanın birçok yerinde meydana gelen şiddeti sürekli olarak hatırlatıyoruz. İnsanların bir tutamak, enerji ya da sahip olmalarını korumak için gitmek istedikleri uzunlukları hatırlatır.
Robert Obol, başlangıçta bu eli yaşayan 1 kişidir. Bu süreçte yalnızca kendi kişisel özünü değil, endişe duyması gereken bir parfümü de vardı. Tam olarak mermilerin uçtuğu topraklarda sürmenin ve kafasına bir tabanca bulundurmanın ve köylerini rampa edip ele geçirmesinin hemen ardından gün boyu yaşamak neye benzediğini bilir.
Hayat hikayeleri sadece bir warzone’da yaşamakla kalmayıp her gün yaşama paralel olarak pek çok ders çıkarır. Dünyada bir kaç kişi için dışarı çıkmak ya da iş atmosferi bir warzone olmak gibidir. Eşyalara çok fazla bağlı olmamak, andan zevk almak, gün içinde yaşamak, ancak planlarınızı gerektiği gibi değiştirmek için esnek olmak üzere, hane halkının temel değerlerini hane getiriyor.
Hayatında hangi savaşlara uğradın? İkametinizi barınma ihtimalinden dolayı gece uykusunda uyumamayı nasıl hissedersiniz? Hayatınızdaki bireylerin ve / veya senaryoların sürekli olarak saldırı altında hissettiklerini tam olarak nerede hissettiniz?
Jesse Ann Nichols George
Entegre Geliştirme Uzmanı
Bazı işlerimi gerçekten hissetmek ister misiniz? Röportajların tekrarlarını ve radyo şovlarını dinleyin:

Web sitesi:
E-posta:
LinkedIn:
Twitter: #! / JesseNicholsGeo
Facebook:
FB Yazar Web sayfası:
FB Grubu Sayfası:
Blog:
Olaylar:
İnternette Kurslar: http // learnitlive.com / davet / jesseannnicholsgeorge
Kitaplar hem Smashwords hem de Amazon’da önizlenebilir
Beni radyo programında yakalamak için ihmal etmeyin – BlogTalk Radyo’daki Major Street Universe Group’un bir parçası olan Compassion Radyoyu Etkinleştirme.
Airs Cuma günü:
09:00 – 11:00 EST, 08:00 – 10:00 CST, 07:00 – 09:00 MST, 06:00 – Sekiz: 00 AM PST
& Ndashlife-ve-dersler-den-a-warzone & ndashdr-robert-obol
Gösteri, canlı gösteriyi kaçırırsanız bu aynı bağlantıdaki arşivlerde de olacak