Bu önemli sebebi ne?

Bu önemli sebebi ne?

Normal USB şarj kablosu şarj kabloları bu USB kabloları genellikle her yerde bulunur gibi özel ekstra kullanışlı karşılaştırılır. Fiske vurmak baca şapkası örnekleri olabilir firma birkaç keşfetti, ancak Hadi bu özellik henüz göz ardı değil. El feneri özelliği iPhone ve iPads üzerinde önemli bir parçası olmuştur silindir dışarı beri birçok müşterilerinin her gün yaşıyor. Xcode aletleri oluşturmak ve etiketleri değiştirmek için verir, ekleme ve bir etiket bir parçası olan kaynakları silme ve ne zaman bir etiket için kaynakları ile ilgili belirterek çalışma sistemi tarafından yüklenir. En kısa zamanda bir Xcode seçtiğiniz çerçeveler, sol tarafında proje gezinti panelinde bir çerçeveler klasör oluşturacaktır. 14. app simgeleri kaynak: Burası nerede resmi ayarlamak için app simgeleri, Xcode zaten bir resim AppIcon adlı küme oluşturulan varsayılan seçin ve yow bu Assets.xcassets klasöründe keşfedeceksiniz. Durumlarda satın alırken, resmi normalde korumalı bir yöntem bir aşırı yüksek kalite ve that†almak için gidiyor™ s tam burada ile durum resmi Huawei Mashup durumda, ancak farklı olarak birçok resmi örnekleri it’ s bile süper pahalı değil.

Aygıt Oryantasyon: Burada izin verilen yönler üzerinde belirtilen seçenekler karar vererek ayarlayabilirsiniz. Yürütülen bazı anahtar ilave komutlar açýk apps içinde senin aygıt listesi erişim, klavye fare trackpad dönüm, önceki-in Safari Web sayfası bağlantıları görmek ve yapılı-içinde el feneri parlaklığını ayarlama içerir. Bu metin yürüyüşleri boyunca öğrenmek nasıl bir performans için her ikisi de bu komutlar veya giriş bu menüler. Her ne kadar ev göstermek ve tam iPad tam kaydı elde Eğer dışarı-in şans vardır. HomeKit: HomeKit aksesuarları ile etkileşim ve ev yapılandırmaları oluşturmak için app izin verir. Huawei Sonic aksesuarları baca şapkası kaldırıldığında durumunda ne olacağı Huawei Sonic endişeye gerek yok. Josephsâ €™ durum, o tamamlanmaktadır yukarıdaki yordamı kapatma ve iPad akıllı ekran ekran kapağı açmadan. Gibi ünlü Josephsâ €™ Benjaminâ €™ Crust€™ patlatır, belgili tanımlık ev perde ve başka hiçbir şey kısa bir erişim sadece elde edebilirim. İyi zamanlanmış düğmelerine basılmasını ile Benjamin IOS sözde taşma ücretsiz denize indirmek içinde belgili tanımlık ev perde geçici erişim kazandı. Joseph belgili tanımlık olağanüstü başarı Apple için 4 Kasım tarihinde, kurumsal IOS 10.1.1 Son Yanıt serbest bırakmak isteyen bildirdi.

Harekete geçirmek Lock Bypass Hermanth Joseph ve Benjamin Kunz gerçekten çalışıyor mu? İletişim yazar size büyük olasılıkla bypassâ € Hermanth Joseph ve Benjamin Kunz†˜ izin 2 IOS patlatır Kasım 2016 duydum bir sürü™ iPad harekete geçirmek kilit perde. Yazar Sheldon Kalnitsky hakkında cep telefonu güvenliği, MTK ve waveshield, cep telefonu radyasyon ürünler için uzman yazarıdır. Birçok cep telefonu ev sahipleri büyük kayıp cep telefonu düşme nedeniyle karşı karşıya. İPad ev sahibi izin kesmek içine belgili tanımlık Username/ad ve şifre alanları ters ağ iletişim ekranın uzun dizeleri karakter muhtemelen 10.000 aşan girmek için onların iCloud hesapları kilitli. Hala yukarıda konuştuk IOS sürümleri çalıştırırsanız, sen muhtemelen hala etrafında oyuncakla kesmek ve ev göstermek perde erişim elde edebilir bkz: söylemek yeterli. Tek almak büyük olasılıkla ev görüntü ikinci görselleştirme kadar kesilir. Şans için katıştırılmış Apple kimliği değişiklikleri yapmak için gitmiyor Ve birçok kurduk kendi Apple Aksesuar için güvenilir bir yapımcı olarak tanımlamak.

Durdurduklarını dışarı, uyku ve uyku modundan çıkarma eylemler yetenek/Uyku düğmesinin ne zaman kullanmak gibi çalışmak belgili tanımlık olağanüstü başarı için iPad iyi kapak manyetik işlevinde yarar gerekir. -Dibi takdirde senin iPad IOS 10.1 ve 10.1.1 son hala çalışıyorsa yukarıda belirtilen iki olağanüstü başarı hiç denedin mi? İPad Aksesuar doğru tür kullanarak muazzam için ekstra şık bir iPad yapımında ve aynı zamanda onu zarar görmesini korumayı kolaylaştırır. IOS 10.1.1 son sürümü her şeye rağmen diğerleri aynı güvenlik katmanı daha fazla hata için kazma gelen ateşkes değil. Ancak, işler giderek değiştirdiniz. Bazı millet var ben gerçekten zorluklar takdir ederken düşünme bu kampa düşmek. Birçok kişi ile doğru ilgili ve onların cep telefonları hakkında bakım açısından çok tuhaf. Ayrıca, bu kamera telefonlar Ayrıca video kayıt ve zevk gibi video yetenekleri desteklemek.