CommunicationsBest Smartphone 2019 yılında?

CommunicationsBest Smartphone 2019 yılında?

İle karşılaştırıldığında, plastik malzeme telefonunuzu cebinizde içinde bunaltmak olasılığı daha düşüktür Yani hafif metaldir. Bir polikarbonat unibody Lumia 800 ve HTC 1 X. karşılaştırıldığında için tipik plastik malzeme kasa yoluyla eklenmek üzere uygulamayla Nokia ile gelir, polikarbonat unibody senaryo çok sert ve çok daha iyi darbe muhalefet ve çizilmeye dayanımı içerir. Plastik bir yalıtkan bir iletken için Ayrıca, daha doğrusu, karşılaştırıldığında olabilir gibi o won’ t kurşun kötü etkiler telefon resepsiyona sadece olarak metal bir durum olur. Son olarak, en yeni Galaxy S III HyperGlaze â €˜Pebble ile mühendislik Glowing blue†kullanır™ baskı çelik gibi dokulu olma. Bu â €œlow cost†estetik ve duygu örneğin Samsung†gibi birimler büyük bir popüler eleştiri olduğunu™ s Galaxy akıllı telefonlar (gibi Galaxy bildirimini, Galaxy Nexus ve Galaxy S III) ve bu-e sevketmek önemli ödev daha iyi plastik üreten içine maddi durumları. Öte yandan, Samsung bir dokulu kullanılan plastik malzeme geri (â €œHyperSkinâ€) üstünde son yakışıklı Galaxy S II, Galaxy bildirimi ve Galaxy Nexus gibi dikkat çekmek.

Son gelişmeler iPhone 5 Liquidmetal lakaplı bir light-ağırlık alaşım istihdam söylenen görünen ile hafif alaşımlar oluşturarak çelik ve plastik malzeme aşırı şişman farkı azaltmak için yardımcı oldu. Bölüm-metal, plastik kasa tarafından sağlanan yüksek sinyal kalitesi saglayan iken sigorta primi metal öğeleri kullanmak telefon bölümü-plastik tasarlamanıza olanak tanır. Son zamanlarda, bazı üreticiler zaten senin telefon çok makul sınırlı hissediyorum daha fazla plastik olumlu yönleri çoğunluğu muhafaza ederken verebilir bir polikarbonat unibody doğru geçiş. Bu daha da zor metal tutmak için olabilir plastik malzeme başka bir dezavantajı da beraberinde getiriyor: özellikle egzersiz, Teri, sonra plastik tarafından sağlanan simge durumuna küçültülmüş sürtünme ellerini telefonu kaybetmek daha basit kolaylaştırır. Polikarbonat durumlar da metalik durumlarda rakip makul sınırlı yapı kalitesi ile de Side’de hissedebiliyorum. Bu başka bir malzeme için geçiş gerek kalmadan oldukça sınırlı hissediyorum sunmak için yardımcı olur.

Samsung üzerinde bağlı olarak, böylece yakışıklı veren metalik gibi hissediyorum azaltılmış. Son zamanlarda, çeşitli cep telefonu üreticileri bir polikarbonat unibody senaryo istihdam doğru taşındık. Çıkarılabilir pil kulplu plastik bir cep telefonu SIM kart tutucusuna, yerine getirmek edebiliyoruz. Olay öyle mükemmel smartphone, stil sizin tarafınızdan çelik, plastik ya da bile bir polikarbonat unibody yapılmaz? Özelleştirilebilir cep telefonu durum PSD Mockup şablonlar ve kapmak bir telefon tanıtımı için iyi bir stil. Burada durum böyle muhteşem cep telefonu / anlaşma ile PSD Mockup şablonları bir cep telefonu büyük tasarım ve kullanılan web veya grafik tasarım vitrin izin vererek. Kapağının bir şık dokulu set etkisi de tasarıma sahip. Çoğu daha tasarımı hakkında endişeli ve sadece nasıl cep telefonu görünüyor veya olabilir olmak saatleri kendi telefon daha önemli kalite düzeyini? Daha fazla elektrik güç mobil topluluk referansı korumak gerekir gibi elektrik pil ömrü de düşebilir. You’ ll bulmak önemli ölçüde bizim özel pil ömrü içinde daha fazla ayrıntılı bilgi inceleme internet sayfasına, ama yararlı bilgiler dört saat uzun süreli bölüm kümesi % 50’si aydınlatma ile HDR OA akışına başardı artı sadece % 20 elektrik pille kullanılır.

Bir polikarbonat unibody durumun kurtulmak veya bu cihazlar elektrik pil değiştirmek mümkün değildir downside. Onlar telefon büyük malzeme, kalite, güvenlik özelliği, dayanıklılık, tasarım, renk, değer ve nakit için stil hakkında endişe duyuyor. Gerçekten de, mümkün olduğunca bu maliyet, herkes bir sürü doğru için bakan değer eski püskü. İlk iPhone oldu parçası metal, bölüm plastik alt arka kapak kullanılır. Çelik ve plastik arasındaki boşluğu dolduruyor başka bir yöntemi bulunmaktadır, ilk iPhone Apple şirket bir bölümü-metalik, bölüm-plastik kapak dönen kullanıldığı. Bu gerçekten hafif bir mobil inşa etmek daha zor olduğunu ima çelik kullanarak. Bu durumda, sadece ayrı bir SIM kartları aracın satın alabileceğiniz. Sözleşme özel bir sen yatırım istenen Mobil aygıtınızı bir daha ucuz maliyetle yardımcı en gider-etkili seçenekleri vardır. Adım 4: Sonra oradan ‘Programlar’ seçimli ya da ‘tüm uygulamaları’ seçin. İPhone için şık bir durumda almanı sağlayan çeşitli böyle mağazalarında bulabilirsiniz. Koruma potansiyeli nedeniyle bilinen başka bir apple iphone 4 g 4 durumda kalın silikon senaryo içerir workmate var. Model iPhone SE dahil bağlı numaraları: A1723, A1662 ve A1724.