Daha fazla katılmıyorum olamazdı

Daha fazla katılmıyorum olamazdı

Açıklamalar biri olarak kabul çok harcanan zaman bu sonuç olarak, ben P30 bir uçuş saat algılayıcısı vardır Pro için karşılaştırmak için ihtiyaç vardı. Ayrıca, bu uçuş noktası sensör portre modu için gerçek bir ayrım yapmak yok. Son olarak, bir şey ile lots çevresinde gerçekleştirilen portre modu diyafram modu oldu. İşte bir büyük kusur rağmen olduğu Kirin 980 4 K 60 fps video yakalama, bir şey farklı şirketler 12 ay ve bir buçuk birkaç için şimdi yapıyor destekleyeceğini değil. İşte LifeCHARGE InAir kapağının üzerinde iki iğneli tarafından görmüş olabilirsin. Ama burada iki daha fazla sensörleri, ultrawide fotoğraf için bir ve bir 3 x zoom ile. Ama bir cep telefonu, teknolojik bazı sorunlar vardır. Ne zaman you’ yeniden arama için hücresel baca şapkası, şık, ince ve cep telefonunuzu aşırı etkisi zararlardan korur bir kapak ile birlikte gitmek emin olun.

Misyon onarım kaliteli iPhone sağlar. Bizim iPhone örnekleri kadınlar için en yeni teknoloji iPhone’lar Güz zarar her tür insanların düşüncelerini anlamak için gerekli son sözü Emanet sunmak için kullanın. Sen de Premium temperli cam ekran kapağı koruma davası için Huawei gibi 7 8 inç ürün açıklaması Premium temperli cam ekran kapağı koruma için Huawei tablet Tablet. Her zaman a gem-in belgili tanımlık göstermek perde model üzerinden sırayla bu telefonda onun yüzüne düşüyor diye Emanet sağlar kapsayan bulmak için tavsiye edilir. Güvenlik uzmanları biridir. Dürüst olmak gerekirse, diyafram modu her zaman kesinlikle biri benim en sevdiğim özellikleri Huawei kameralar var. Muhtemelen statⁿlerini de≡i■tirebilirsiniz diyafram görüntüleri adresinden görebilirsiniz diyafram ve bu gerçeği arka plan bulanıklık miktarını nedeniyle. Birincil sensör üzerinde diyafram üzerinde P30 f/1.Eight f/1.6 bir alternatif olarak, Pro ile karşılaştırıldığında biraz daha küçük. Biraz gem renkler hakkında konuşalım.

O zaman biraz zum hakkında konuşalım. Kamera, iki lens ayrı ek taşıma veya daha yakın birlikte çalışır zoom. Gerçekte, kamera dışında herhangi bir gün P30 Pro üzerinde alırdım. Ertesi yıl nasıl Huawei muhtemelen bu muhteşem smartphone dijital kamerada geliştirmek sorguladı. Ve bu konuda görünümünün piksel belli bir oranda olmasını bir smartphone digicam görünümü belirli bir alanını görebilirsiniz. Geleneksel RGB kullanmak yerine, şirket için sarı, yeşil piksel içinde % 40 ekstra ışık sağlayan takas. Bu P30 Pro bir fırsat Paris, geçen ay duyurdu şirketin teslim. Huawei 3 x zum objektif P20 Pro ile geçen yıl piyasaya, ve bu da ne P30 içinde kullanılır. Son yr’s Huawei P20 Pro bir üçlü objektifli dijital fotoğraf makinesi a en önemli 40-megapixel duyumsal ile başlattı. İlke sensör bir Leica sertifikalı 40 megapiksel SuperSpectrum camdır. Başka bir cevap sadece daha az görür ikinci bir objektif oluşturmaktır.

Bir saniye bile ile hücre telefon dışarı bu anı değil insanlar için zordur. Sürüş sırasında cep telefonu kullanmak için çalışıyoruz. Kulaklıklar kez kullanılacak giderler gibi sürüş için kollarını dışarı orada kullanımı için her ikisi de. Telefonunuzu etkin bir şekilde para, kartı ve kimliği içeren bir kaç makale taşıyan bir mini cüzdan gibi ilave onlar. Android ve iPhone müşterileri tarafından karşı karşıya sorunları gidermek için yetenek on-line mağaza sunarak cep telefonu alternatif parçaları, onlar için çevre dostu çevre kolaylaştırmak. Huawei P30 ben kullandım benim favori birimleri biri. Bir vesilesiyle demoed böyle bir şeyler görmek için bir faktör ve özellikle kişi yapmak ne kadar kolay olduğunu görmek için bir diğer faktör. Bir diğer faktör işaret etmek istiyorum gösterir biraz P30 Pro vardır eğri kenarları olan daha düz olmasıdır. Yerde size online iş çalışan başarı elde etmek amacıyla hareket içerir çok önemli şeylerden biri.