Dikkat çekici dizüstü Gadgets

Dizüstü bilgisayarlar bir ileri teknoloji ve onlar gelişmiş iyi bizim yaşam kalitesini ve verimliliğini bizim gerçekleştir şaşmamalı, ama orada tanıttı bile tüm yeni teknolojileri ile yine de bu dizüstü bilgisayarlar kullanmak zor yapmak ve bu bazı eksiklikleri açıklama bazı insanlar yine de masaüstü tercih ederim.

Wi-Fi ve kamera gibi şaşırtıcı yeni teknolojiler bizim toplumda taşımak ve dünya çapında Dünya bağlı bizim kendini korumak için daha az zor yapmak ama inanılmaz derecede göze pahalı zaman zaman yeni aksesuarları bulunmaktadır. Ama neyse ki bazı uygun fiyatlı araçlar kolayca gönüllülük elde edilebilir içinde belgili tanımlık çarşı yapmak kullanmak laptop çok daha keyifli ve kolay anlaşılan.

Kablosuz köpükleri liste bizim ilk harikasın. Masaüstü müşteriler dizüstü bilgisayarlar küçük dokunmatik yastıkları ayarlamak için zor bulmak. Bazı sürükleyerek nefret ve bazı parmaklarını değil dengeli yeterli Kısacası onlar hayal kırıklığı içinde birçok kişi için bugün sonuç hissediyorum. Ama kablosuz fare bu sorun çözülmüş oluyor ve artık erkekler ve kadınlar sadece ve serbestçe dizüstü bilgisayarlar çok önemli ölçüde kolaylık ve zaman verimlilik ile kullanabilirsiniz.

İş-si olmak kek üzerine bir kiraz eklemek ile takas etmek kolaydır mini kablosuz fare tanıtır ve böylece belirli bir dizüstü bilgisayar çantası içinde toparlan ve kullanma o her yerde bir ikilem kalmadan açıkça onlar çok daha az yer işgal.

Bazı insanlar becerikli onlar dışarı olduğu gibi hızla tüm şeyler teknik olmalıdır saplantı vardır. Bu gadget özellikle bu erkekler ve kadınlar için olduğunu. NAVIsis normal dizüstü ekran dokunmatik ekran dönecek bir araç yayımladı ve şüphesiz çok daha eğlenceli uygulama olacaktır ve eşi olayına çok fazla popüler olacak. Bu biraz gider ama seçiminizi asla herhangi bir zamanda ve bu olacaktır sonunda pişman.

Soğutma pedi geliyor ve herkes gerçekten değerini bilmek gerekir. Laptoplarımızı istikrarlı bir düzeyde sıcaklığını korumak için kullanılmaktadır. Birden fazla Isıtma dizüstü son derece yaygın bir sorundur ve insanlar bugün tüm fazla gezegen bu şikayet sahip.

Bu ucuz gadget hayatını çok daha kolay yaptı ve aşırı ısınma bu çare bilen soğutma bu yastıkları yatıyor. Onlar oldukça basit bir oluşum ve belgili tanımlık laptop altında takılı oldukları. Şimdi bizim dizüstü bilgisayarlar ciddi hasar kaydedin ve yanık duygu dışarı bizim tur ile yer onları.

Onların adı açıklandığı gibi onlar Cush son olarak en fazla vardır ama biz yok olanlar değil ama onlar yastıkları gibi vermek teyit dizüstü bilgisayarlar için destek. Cush üstleri vardır böyle bir ucuz ve kullanışlı gadget’ın ve hiçbir yüksek teknolojileri istihdam onlar bizim korkunç istiyorum fikrim oluşur.

Onlar bize dik bir pozisyonda oturmak ve üzerine bükmeden laptop kullanmak etkinleştirin. Bu sadece bizim göz “ama” lara için de geri bizim için yararlı değil. Cush ile büyük dizüstü bilgisayar kullanmak için basit kolaylaştırır belirli bir yüksekliğe kazanıyor ve bu bizim tur kaymasını önleyen pürüzsüz bir temel sağlar. Başka bir avantajı biz-ebilmek kullanma belgili tanımlık laptop rahat yatak ve oturma odası otururken rağmen artık.