Dizüstü bilgisayarlar için sopa için bu basit hakkında yararlı fikirler

Bir dizüstü bilgisayar için çok çeşitli etkenler kullanabilirsiniz taşınabilir bir kişisel bilgisayardır. Okul, iş, senin sokulgan ev veya nereye kadar gidiyorsun için yanınızda getirin basittir. Dizüstü bilgisayar sistemi varsa, bunu bu taşınabilir bilgisayar sistemleri hakkında birkaç şey biliyorum çok önemlidir bu yüzden yapmak istediğini yapmak istiyorum.

İleride herhangi bir dizüstü bilgisayar satın ne laptop için kullanarak düşünmek önemli. Örneğin, çoğunlukla oyun oynamak için dizüstü ile çalışacaksa, bir ekran kartı var bir tek olması gerekir. Öte yandan, sen dizüstü küçük iş sunumları yapmak için kullanacaksanız, temel uygulamalarla gelir tek bir ihtiyacım.

Gerçekten göz önünde bulundurun titizlikle ne kadar dizüstü ağırlığında olacak. Girişimi ve yürütmek basit bir ateş gerektiğini bu yüzden çok tartmak bir dizüstü bilgisayar, omuz ve sırt, zarar tetikleyebilir. Hafif dizüstü bilgisayarlar çok daha yüksek fiyatlı olması gerekmez. Belki de pil ömrü, düz-se bile kurban.

Genellikle bu dışında ev almak için gidiyoruz eğer dizüstü bilgisayarınızda yerleştirmek için bir hastası. İster o ya da bir tatil alarak ile Üniversiteye gidiyorsun ne olursa olsun, bu koruma istediğiniz gidiyoruz. Sadece senin laptop çantana savurma kolayca zarar olsun sahip olmak harika bir yoldur.

Eğer sen are seyir için bir çok hafif dizüstü bilgisayar, Netbook bak. Netbooks hafif olması, çok taşınabilir ve genellikle çok daha az pahalı geleneksel dizüstü bilgisayarlar daha vardır. Netbook olarak daha yüksek geleneksel dizüstü bilgisayarlar işleyen olmadığını downside. Bir fiyat aralığı dostu fiyat ile basit bir dizüstü bilgisayar için arıyorsanız, yine de, bu gitmek yoludur.

Muhtemelen değil gerçekten bir disk sürücüsü gerekir. Bir dizüstü bilgisayar ya da sadece bir CD/DVD karışımı sürücüyle gelir bilgisayar hakkında düşünüyorum. Flash sürücüler, dış zor sürücüler ve bulut depolama World wide web üzerinde erişilebilir çok bilgisayarınızın zor sürücüsü karmaşık yoksun önemli dosyaların kaydetmenizi kolaylaştırır. Dolar tasarruf ve dizüstü bilgisayarınızın ağırlığı azaltmak olabilir.

En kısa zamanda bir fiyat aralığı bir laptop için tarih belirlemek, sadece biraz darbeleme düşünmek. Teknolojileri sık sık değiştirilmesi ve basit bir dizüstü bilgisayar içine eski hızla gelişecektir. Tek bir adım yukarı yükseltmek size bir dizüstü bilgisayar tek bir belirli yıl yerine birçok yıl için bu son olsun ima.

Senin laptop aldığımda bir durumda alırsınız. Bu önlemek olacaktır koymak ve gözyaşı yatırım ve ayrıca dizüstü bilgisayarınızı kullandığınızda kağıtları ve diğer çeşitli öğeleri bir avuç yandan için korumak için izin verir. Ne zaman sen are değil senin laptop taşımak için daha az zor bir yol durumda da ev.

Ne zaman bir dizüstü dizüstü veya bilgisayar edinme dikkate alıyor pil ömrü çok önemli bir noktadır. Ne kadar üretici pil son ama asıl kullanımınızı bu sayı etkileyebilir düşüncelerinde korumak söyledi doğrulayın. Üç veya 4 saat, yedek bir batarya programa daha ek dizüstü bilgisayarınızı kullanmak için veya bir yere takın ve şarj düşünüyorsanız.

Bir dizüstü bilgisayar seçerken son derece hayati bir işlev boyutudur. Dizüstü bilgisayarlar boyutları genellikle 13 inç arasından 17 inç için çapraz ölçülür. Bir masaüstü ile bir dizüstü bilgisayar değiştiriyorsanız, neredeyse kesinlikle daha büyük modeli isteyeceksiniz. Dizüstü çok etrafında lug, daha hafif bir 13 inç ekran belki de en iyi olabilir.

Ne için var, hiç şüphe yok ki sen dizüstü dizüstü bilgisayarınızı kullanma üzerinde program istiyorum olursa olsun bunu yapmak için iş etkili bir şekilde gerçekten. İstediğiniz dizüstü bilgisayar almak emin olun için bilmek zorunda bazı gerçekler vardır. Önerileri burada kullanın ve dizüstü bilgisayarınızı taleplerini uygun emin olun.