En iyi IPhone durum ALINIRKEN dikkat edilmesi gereken noktalar

En iyi IPhone durum ALINIRKEN dikkat edilmesi gereken noktalar

Koşullar onların dizisi çok sert kabuk durumlarda ince ve saydam, hibrid örnekler ve sağlam durumlarda bazı tarzı bu cihazlara eklemek koruma bol sunan içerir. Şiirsel durumlarda çevresinde giriş seviyesi, çeşitli için orta ürün çeşitliliği, ve hemen hemen tüm büyük OEM’ler amiral gemisi akıllı telefonlar Apple şirket, Samsung, HTC, arama motorları, LG, OnePlus ve çok daha fazlası gibi. Kollu, telefonunuzun sergi ve bezel scuffs üzerinden korumak uygundur. Yükseltilmiş bir dudak çevresinde ön ekran zararsız tutar ve de davaya dahil bu tutmak yardımcı olmak için sadece bir ekran koruyucusu olduğunu çizik özgür-in fiyat. Devrim senaryodur Poetic’ s engebeli alternatif, sadece kaza damla cihazın güvende tutar, ancak Ayrıca bağlantı noktası ile geliyor içerir ve bir ön almak bakım bir yerleşik televizyon ekran koruyucusu ile. Nominal kütle ve kalınlığı bu cihazlara eklemek ama telefonda kaza darbe ve damla korunmasına yardımcı olmak için bir şok emici tampon var.

Mükemmel bir vaka sadece aracın korumalı tutmak değil, ama gerçekten bazı stil öğeleri ekleyebilirsiniz aswell. Dayanıklı zırh hava yastığı mühendislik yararına cihazın güvenli kalmasına yardımcı olmak için köşelerde alır iken Neo Hybrid senaryo da bir tampon vücut ek koruma için birleştirmek. Bazı büyük üreticiler senaryoları Amiral gemileri için kullanılabilir olması, Ringke koşulları için Orta dizi ve giriş seviyesi akıllı telefonlar aswell gözlenir. Çok çeşitli durumlarda ünlü markaların Samsung, Apple, arama motorları, ünlü akıllı telefonlar için orada olacak ve çok daha fazlası. Son, ama kesinlikle değil ne gereksinimleri olabilir merkezli birçok farklı durumda sunmaktadır başka bir iyi kabul smartphone örnek üreticisi şiirsel, en az. Ancak onların iPhone’lar kapsayan için fretful kişi olabilir onlar ilk çeşitli alternatif seçenekleri denetleyin ve daha sonra bazı belirlenmesi satın belirli iPhone 5’ler kapsar ve kendi kullanımı için senaryolar hakkında içine sıçrama gerekir. Güçlü bir şey istediğin olacak, bizim birçok zor senaryolar arasında satın almak.

Bu nedenle, Aksesuar’ın kapak satın olun telefonunuz ile çalışırken kolaylık sunuyor yukarı. Bu elbiseyle direnir ve ilave kavrama yeteneği sağlar bir silikon epidermis 3 katmanıdır. Dışarıdan sert polikarbonat ve içinde ince silikon imal, onlar pratik kırılmaz ve şok yüksek bir miktar hayatta kalacak. Sert kabukları, telefonunuzun iç bileşenleri çöküyor sırasında güvenliğini sağlamak için yapılır. Bizim cep telefonu iPhone, Samsung, Huawei gibi için diğer markalar uygun durumlardır. BMG iş marka ve bir daha da özelleştirilmiş, yönetilen sağlayıcı isteyen kuruluşlar sağlar. Kabul ediyorum, kuruluşun yarı sağlam bazı olasılıklar, m-cüzdan durumlarda, vardır ve çok daha etkili olarak kullanılabilir, ancak sunulmaktadır durumlarda ince grup daha popüler seçenekler şunlardır. Yani, orada olguların desteklenen, aygıtların koruma ve maliyet şeklinde merkezli smartphone, piyasadaki en iyi şirketler arasında bu toparlama ile zapt. Spigen olduğunu hemen sıcak diğer aksesuarları üreticileri mevcut ve haklı olarak bu nedenle.

Belge klipleri pad şarj wifi koymak isterseniz, ileri gitmeli ve test sürücü dışarı hemen hemen hiç bir şey olmayacak çünkü. Sürece senin cüzdan ya da çanta içinde cep telefonu taşıyan gibi klipler elde edilebilir kemerle içerir. Üç kart slot makineleri, gelir için bir cep bulacaksınız ve durum belki bir kickstand için P30 Pro için yakışıklı-özgür kullanma için dönüştürür. Bu bazı özel durumlarda, scrapbooking kağıt donatılmış yatak her gün açık olması ve gündüz bile oluşturmak için son derece ucuz bir yöntemdir. Aslında, hemen hemen her gün okumaya devam edin. Çoğumuz o gün çok neşeli idi. Cep telefonu her gün genişliyor gerçek bir multi-milyar dolarlık pazarda dönüşmüştür. Birkaç bir yenilik kamera işinde yol açtı geliştirme dijital dünya aswell içinde kendi yolunu buldu ve fotoğraf makinesi üreticileri arasında devam etti.