En iyi IPhone durum ALINIRKEN dikkate alınacak noktalar

En iyi IPhone durum ALINIRKEN dikkate alınacak noktalar

Örnekleri kendi seçimi zorlu kabuk durumlarda ince ve saydam, hibrid örnekleri ve engebeli durumlarda bu cihazlara bazı stil ekleme koruması, sürü sunan içerir. Şiirsel durumlarda çevresinde giriş seviyesi, çeşitli için orta koleksiyonu, ve hemen hemen tüm büyük OEM’ler amiral gemisi akıllı telefonlar Apple şirket, Samsung, HTC, arama motorları, LG, OnePlus ve çok daha fazlası gibi. Kollu, telefonunuzun ekran ve bezel scuffs üzerinden korumak idealdir. Artan bir dudak çevresinde girişinde korumalı ekran tutar ve bu tutmak yardımcı olmak için sadece bir ekran koruyucusu olduğunu da ekledi çalışmasına sıfırdan ücretsiz. Devrim durumdur Poetic’ s sağlam alternatif, sadece cihazın zararsız kaza damla tutan, ama ayrıca gelir bağlantı noktası adreslerini içeren ve bir açık bir dahili ekran ekran koruyucu ile kapsar. Onlar en düşük kütle ve kalınlığı bu cihazlara eklemek ama telefon zararsız kaza darbe ve damla tutmak için bir şok emici tampon var.

Mükemmel bir vaka sadece korunan birim tutmak değil, ama bu bazı tarzı şeyler ekleyebilirsiniz aswell. Cihazın güvenli kalmasına yardımcı olmak için köşe hava yastığı teknolojik know-how yararına dayanıklı zırh alır iken Neo Hybrid senaryo da ek koruma için çarpışan bir vücut içerir. Bazı büyük üreticiler Amiral gemileri için mevcut durumlar var, Ringke şartlar için Orta dizi ve giriş seviyesi akıllı telefonlar aswell gözlenir. Ünlü markaların Samsung, Apple, arama motorları, ortak akıllı telefonlar için seçim olguların geniş bir seçim olacak ve çok daha fazlası. Son, ama kesinlikle değil ne ihtiyaçlarını olabilir esas durumlarda bir dizi sunan başka bir iyi kabul smartphone senaryo üreticisidir şiirsel, en az. Ancak onların iPhone’lar kapsayan için fretful kişi olabilir onlar ilk çeşitli çözümler bir göz atın ve daha sonra bazı seçim hakkında belirli iPhone 5’ler kapsar ve kendi kullanımı için örnekler satın içine sıçrama gerekir. Zor bir şey ne ilgilendiğiniz olacak, bizim birçok zor örnekleri kesinlikle birini satın almak.

Bu nedenle, yatırım Aksesuar’ın iyi bak o zaman telefonunuzu kullanarak kolaylık sunuyor emin olun. 3 katman don direnir ve ilave kavrama yeteneği sağlayan bir silikon epidermis gerçekten. Dışarıdan sert polikarbonat ve içinde ince silikon imal, onlar pratik kırılmaz ve şok yüksek düzeyde hayatta kalacak. Sert kabukları, telefonunuzun iç bileşenleri olaylar sırasında güvenliğini sağlamak için oluşturulur. Bizim cep telefonu iPhone, Samsung, Huawei gibi için diğer markalar uygun durumlardır. BMG iş marka ve çok daha özel bir yönetilen sağlayıcı isteyen şirketler sağlar. Kabul ediyorum, iş ile bazı yarı engebeli olanakları, m-cüzdan durumlarda, gelir ve çok daha düzgün olarak, ancak daha popüler alternatifler sunulmaktadır durumlarda ince sayısı kullanılabilir. Peki, orada bu toparlama olguların desteklenen, aygıtların koruma ve maliyet formu esas smartphone, piyasadaki en iyi markaların yüzünden zapt. Spigen sıcak diğer aksesuarları üreticileri mevcut, haline gelmiştir ve haklı olarak bu nedenle.

Hücresel şarj kağıtları klipler üzerinde koymak isterseniz, önceden gidin ve kesinlikle hiç bir şey olmayacak çünkü dışarı test. Sürece senin hareket eden telefon içinde senin cüzdan ya da çanta taşıma gibi klip bulunabilir kemerle içerir. Üç kart slot makineleri, para için bir cep bulacaksınız ve durum belki bir kickstand P30 Pro için yakışıklı-özgür kullanma için sağ dönüştürür. Bu bazı özel durumlarda, scrapbooking kağıt donatılmış yatak her gün açık olması ve gündüz bile oluşturmak için son derece ucuz bir çözümdür. Aslında, hemen hemen her gün okumaya devam edin. Çoğumuz o gün çok memnun. Cep telefonu bir multi-milyar dolarlık sektör her gün genişliyor aslında dönüşmüştür. Birkaç oluşturma fotoğraf makinesi pazarında yol açtı geliştirme dijital dünya de kendi yolunu buldu ve fotoğraf makinesi üreticileri arasında devam etti.