En iyi IPhone durumda ALMAKLA dikkat edilmesi gereken noktalar

En iyi IPhone durumda ALMAKLA dikkat edilmesi gereken noktalar

Koşulları kendi seçimi çok sert kabuk durumlarda ince ve saydam, hibrid durumlar ve engebeli durumlarda bazı tarzı bu cihazlara eklemek koruma bol sunan içerir. Şiirsel durumlarda çevresinde giriş seviyesi, çeşitli için orta ürün çeşitliliği, ve hemen hemen tüm büyük OEM’ler amiral gemisi akıllı telefonlar apple şirket, Samsung, HTC, arama motorları, LG, OnePlus ve çok daha fazlası gibi. Kollu, telefonunuzun gösteri ve bezel scuffs üzerinden korumak idealdir. Yükseltilmiş bir dudak çevresinde güvenli ve durum da eklenebilir ekran gerçekten bu tutmak yardımcı olmak için bir ekran koruyucusu olduğunu ön taraf tutar sıfırdan ücretsiz. Devrim olaydır Poetic’ s sağlam seçimi, sadece cihazın yanlışlıkla üzerinden güvenli düşüyor ama ayrıca bağlantı noktası ile geliyor tutar içeren ve bir ön anlaşma ile yerleşik bir tv ekran koruyucusu. Onlar küçük kütle ve kalınlığı bu cihazlara eklemek ama telefon zararsız kaza darbe ve damla tutmak için bir şok emici tampon var.

Mükemmel bir vaka sadece sistem korumalı tutmak değil, ama bazı stil öğeler ekleyebilirsiniz aswell. Dayanıklı zırh hava yastığı sistemleri avantajlı kıymet cihazın tutmak yardımcı olmak için köşelerde güvenli alır gibi Neo Hybrid olay ek koruma için çarpışan bir çerçeve de içerir. Bazı büyük üreticiler Amiral gemileri için kullanılabilen koşullar var, Ringke şartlar için aswell orta çeşitliliği ve giriş seviyesi akıllı telefonlar bulunmaktadır. Durumlarda ünlü markaların Samsung, Apple, arama motorları, sevilen akıllı telefonlar için seçmek için geniş bir seçim olacak ve çok daha fazlası. Son, ama kesinlikle değil ne ihtiyaçlarını olabilir esas durumlarda bir dizi sunan başka bir iyi tanınan smartphone örnek üreticisidir şiirsel, en az. Onların iPhone’lar kapsayan için fretful tüketiciler olabilir ancak onlar ilk farklı seçenekler bir göz atın ve daha sonra onların kullanımı nedeniyle bazı belirlenmesi satın belirli iPhone 5’ler kapsar ve senaryolar hakkında içine sıçrama gerekir. Dayanıklı bir şey, aradığınız olacak, bizim çok zor şartlar arasında satın almak.

Bu nedenle, size ödeme için bir aksesuar’ın emin olun bu olayı sizlere kolaylık telefonunuz ile çalışırken. Bu elbiseyle direnir ve ilave kavrama yeteneği sağlar bir silikon epidermis sonraki katmanıdır. Dışarıdan sert polikarbonat ve ince silikon dahili olarak imal, onlar pratik kırılmaz ve şok yüksek bir miktar hayatta kalabiliriz. Sert kabukları, telefonunuzun iç bileşenleri çöküyor sırasında güvenliğini sağlamak için oluşturulur. Cep telefonu olgularımızın iPhone, Samsung, Huawei ile birlikte diğer markalar için uygundur. Markalar ve bir daha da özelleştirilmiş, yönetilen yardım isteyen şirketler uygun BMG iş. Kabul ediyorum, iş yarı sağlam bazı olasılıklar, m-cüzdan durumlarda, ve çok daha çok iyi olarak kullanılabilir, ancak sunulmaktadır durumlarda ince grup daha popüler kararlar vardır. Yani, orada piyasada, desteklenen cihazlarda esas smartphone durumlarda, form koruma ve satış fiyatına en iyi tedarikçileri bu toparlama ile senin. Spigen kullanılabilir, en iyi üçüncü taraf aksesuarları üreticileri arasında olduğunu ve haklı olarak bu nedenle.

Kağıtları klipleri pad şarj wifi koymak edebilmek için devam et ve önceden gidin ve bir şey hiç olmayacak çünkü dışarı test. Sürece senin hareket eden telefon içinde senin cüzdan ya da çanta taşıma gibi klipler elde edilebilir kemerle içerir. Sen üç kart slot makinesi oyunları, fon için bir cep ve durum belki bir kickstand için içinde dönüşümler P30 Pro ahizesiz kullanım için bulabilirsiniz. Bu bazı özel durumlarda, scrapbooking kağıt monte linens her gün açık olması ve gündüz bile oluşturmak için son derece ucuz bir çözümdür. Aslında, hemen hemen her gün okumaya devam edin. Çoğumuz o gün çok neşeli idi. Cep telefonu her gün genişliyor gerçek bir multi-milyar dolarlık pazarda dönüşmüştür. Çok sayıda bir oluşturma kamera işinde yol açtı geliştirme dijital dünya de kendi yolunu buldu ve fotoğraf makinesi üreticileri arasında devam etti.