*** Enerji Değişikliğini ve İstediğiniz Şekilde Çekinme

İstediğinizi çekmek için ilk adım, enerjinizi ayarlamak veya değiştirmektir.
Bu dünyadaki hemen hemen her şey bizim dahil olmak üzere iktidardan oluşur.
Diğer insanlar gücünüzle ilgilenirler. Yapıcı olursanız, yapıcı millet hayatınıza çekersiniz. Olumsuz enerjiniz varsa, bugün sık sık zarar verici insanları ve rahatsız edici durumları yaşamınıza çekeriz.
Karşılaştıysanız, tam olarak neyi istemediğinizi ya da ne istediğini elde edemediğinizi ortaya çıkarırsanız, temelde yanlış enerjiyi gönderdiğinizden emin olabilirsiniz.
Sonunda, gücünüzle aynı olanı çekip & rsquoll edersiniz. Negatif güç, olumsuz durumları cezbeder.
Yapıcı güç iyi koşulları cezbeder. Gerçekten çok basittir.
Yani ne istersen bulunmazsan – muhtemelen yanlış enerjiyi gönderirsin. Gücünüzü değiştirin – ve istediğiniz şeyi bulmaya başlayın.
Sadece enerjiniz nedir? Enerjiniz öncelikle düşünce ve inançlarınıza dayanır.
Bilinçaltı zihniniz düşünce ve inançlarınıza geçer ve düşüncelerinize ve inançlarınıza uygun koşullar yaratır.
Diğer kişiler, bilinçaltında gücünüzü alırlar. Sizin enerjinizin bilinçli olarak bilinçli olmazlar, ancak esasen kendi gücünüze dayanan bir his geliştirirler. Eğer olumsuz bir güce sahipseniz, zarar verici kişileri ve olumsuz şartları cezbetmiş olursunuz. Aynen, iyi erkeklerle kadınları ve yapıcı senaryolari iterdiniz. Yapıcı ve gelişen bir yaşam oluşturmak istiyorsanız bu harika bir kombinasyon değildir.
Her şey nasıl işliyor?
Sürekli olarak şikayet ederseniz, normalde en kötü şeyleri görürseniz, sürekli olarak kötü olduğunu varsayarsanız, genellikle olumsuz olduğunuzu tespit ederseniz, herhangi bir şey fark edebileceğinizi düşünmüyorsanız, birisinin iyi olabileceğine inanıp durmadığınızı varsayarsanız durumları, eğer diğer insanlara sıkça yer ayırırsanız, olumsuz bir insanı seçerseniz, olumsuz bir güç geliştireceksiniz ve bitişte hayatınıza çok daha elverişsiz koşullar çekeceksiniz.
Ee ne yapıyorsun? Sorunları nasıl çevirdiniz?
Sorunları görme şeklinizi değiştirin ve zararlı düşünceleri ve zarar verici inançları ortadan kaldırmaya başlayın. Bu, istediğinizi çekmeye başlamanız için gücünüzü ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Yeni-resim-1
Bu, iyimser senaryolara odaklanmanızı, faktörlerin işleyeceğini, şikayet etmenin seçeneklerini ararken, öfkeli değil, daha fazla anlayış içerisinde olmanızı, çeşitli perspektiflerden faktörlere bakmaya çalışmanızı, değişiklikleri benimsemeyi ve olasılıklar yerine görünmesini iyice kavramış olmanızı önerir. zorluklara odaklanarak ve artık en kötü gerçekleşeceğine inanmıyor.
İlk başta bu basit olur; ancak yaşam biçiminize doğal olarak daha yapıcı durumlar çekmeye başlamanıza ve bunları görme şeklinizi sürekli olarak değiştirdiğinizde.
Bunu öncesinde duymuş olabilirsiniz: çektiğiniz kişisiniz. Ve ne istediğini yaşamak istemiyorsan, düşünce ve davranış biçimini ayarlamanın zamanı geldiğinde, gücünü değiştirebilir ve iyileştirici, yapıcı durumları hayatınıza çekebilir ve istediğiniz şeyi geliştirip çekebilir.
Gün boyunca, durumlara nasıl tepki verdiğinizi, görmediğiniz noktalara nasıl tepki verdiğinizi veya yalnızca basit koşulları nasıl karşıladığını gözlemleyin. Arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı ve akrabalarınızı yakınlaştırmak için yaptığınız yorumlara dikkat edin.
Yapıcı mı yoksa olumsuz mudur?
Genellikle olumsuzluğa dikkat ediyor musunuz?
Şikayet ediyorsunuz ya da en kötü ihtimali düşünüyor musunuz?
Bir şey ters giderse kızgın mısın, birini suçluyor musunuz yoksa bir dizi olumsuz düşünce mi var?
Veya bir çözüm üzerinde durup sorumluluk kabul ettiniz mi, istediğiniz ayarlamaları yapıyor musunuz?
Olumsuz bir tepki olduğunuzu keşfederseniz, yalnızca ekstra zararlı güç geliştirir ve ekstra negatif senaryolar çekersiniz.
Nasıl varsaydığınızı değiştirmeye başlayın.
Yapıcı düşünceler ve iyi inançlar yaratın.
Seçenekler edinmeye konsantre olun ve siz ve rsquoll hayatınıza ekstra olumlu koşullar getirmeye başlar.