*** Enerji ve ndashinizi Değiştirin, İstediğiniz Şekilde Çekin

İstediğinizi çekmek için ilk adım, gücünüzü değiştirmek veya değiştirmektir.
Bu dünyadaki her ufak şey, bizi içeren enerjiden üretilmiştir.
Bugün diğer insanlar enerjinizi seçerler. Yapıcı olursanız, yapıcı insanları hayatınıza çekersiniz. Olumsuz bir güce sahipseniz, genellikle negatif millet ve olumsuz durumları hayatınıza çekeriz.
Kesin olarak ne istemiyorsanız, ya da istediğiniz şeyi almadığınızı keşfederseniz, temelde yanlış enerjiyi gönderdiğiniz için mükemmel bir fırsat var demektir.
Sonunda enerjinize karşılık gelen şeyleri çekersiniz. Negatif enerji negatif koşulları cezbeder.
İyi bir güç yapıcı koşulları cezbeder. Gerçekten de komplike değil.
Dolayısıyla, ne istediğinizi almazsan – hatalı enerjiyi gönderirsiniz. Gücünüzü değiştirin – ve istediğiniz şeyi elde etmeye başlayın.
Sadece enerjiniz nedir? Gücün düşünce ve inançlarınıza dayanır.
Bilinçaltı düşünceleriniz düşüncelerinizi ve inançlarınızı belirler ve düşüncelerinize ve düşüncelerinize karşılık gelen senaryolar oluşturur.
Diğer insanlar bilinçaltında gücünü alıyor. Sizin enerjinizin bilinçli olarak farkında değiller, ancak enerjinize dayalı olarak sizin hakkınızda bir his yaratıyorlar. Olumsuz enerjiniz varsa, negatif bireyleri ve olumsuz koşulları çekeriz. İyi insanları ve iyi koşulları püskürtürsünüz. İyimser ve müreffeh bir yaşam üretmek istiyorsanız bu harika bir karışım değildir.
Her şey nasıl işliyor?
Sürekli olarak şikayet ederseniz, genellikle en kötüsünü görürseniz, en kötüsünü sürekli hissederseniz, rutin olarak olumsuz olduğunuzu görürseniz, herhangi bir şey yapabileceğinizi düşünmüyorsanız, herhangi birinin mükemmel olabileceğini düşünmüyorsanız durumlarda, eğer düzenli olarak başkalarını yere yatırırsanız, yalnızca olumsuz bir insanı seçerseniz, negatif enerji üreteceksiniz ve sonuçta hayatınıza ekstra olumsuz durumlar çekiyorsunuz demektir.
Ee ne yapıyorsun? Öğeleri nasıl çevirirsiniz?
Sorunları görme şeklinizi değiştirin ve olumsuz düşünceleri ve inançları yok etmeye başlayın. Bu, enerjinizi değiştirmenizi sağlayarak istediğinizi çekmeye başlarsınız. Yeni-resim-1
Bu durum, iyi durumlara konsantre olduğunuzu, işlerin yürüdüğünü, şikayet etmenin alternatifleri olarak çözümler ararken, öfkeli olmaktan çok daha fazla anlayış içerisinde olmanızın, farklı bakış açılarından faktörlere bakmayı, değişiklikleri benimsemenizi ve görünmesini gerektirir. zorluklara odaklanmak yerine olasılıklara ve en kötü ihtimalin olamayacağına artık inanmamaktadır.
Başlangıçta bu basit bir şey olur, ancak noktalarınızı düşünme ve görme şeklinizi sürekli olarak ayarladığınız için hayatınıza daha yapıcı durumlar doğal olarak çekmeye başlarsınız.
Daha önce de duymuşsunuzdur: çektiğiniz kişisiniz. Ve eğer hayatta istediğinizi elde etmiyorsanız, inandığınız ve uyguladığınız yolu dönüştürmek için zamanı ve enerjinizi değiştirebilecek ve istediğiniz, yaratıcı ve çekici olmasına rağmen hayatınıza üstün, yapıcı durumlar çekebileceksiniz.
Gün boyunca, koşullara nasıl tepki verdiğinizi gözlemleyin, sevmediğiniz faktörlere nasıl tepki vereceğinize bakın veya yalnızca genel durumlara bakın. Arkadaşlarınıza, meslektaşlarınıza ve akrabalarınıza yaptığınız yorumlara ilgi gösterin.
Yapıcı mı yoksa olumsuz mudur?
Her zaman olumsuzluğa dikkat ediyor musun?
Şikayet mi ediyorsun, en kötüsünü hissediyor musun?
Bir şey ters giderse, kızgın mısın, birini suçluyor musunuz yoksa bir dizi olumsuz düşünce mi var?
Veya bir çözüm üzerinde yoğunlaşıp sorumluluğu kabul edip, istediğin değişiklikleri yapıyor musun?
Negatif bir tepkiye sahip olduğunuzu ortaya çıkarırsanız, yalnızca ek zararlı güçler üretir ve çok daha elverişsiz koşullar çekersiniz.
Nasıl düşündüğünü değiştirerek başlayın.
İyimser düşünce ve yapıcı inançları geliştirin.
Seçenekleri belirlemeye odaklanın ve siz ve rsquoll hayatınıza daha iyi koşullar çekmeye başlayın.