Eric’in Hi-Fi Blogu

Sırrın bir kısmı, büyük optiklerin dışında, EXMor R görüntü işlemcisidir. Başlangıçta PS3’leri gerçekten bir kayıpla sattılar, çünkü yukarıdaki kategorilerin hepsinden elde edilen gelir çok müthişti. Çok iyi bir mükemmel gösteri, sık görüş mesafelerinden (916 feet) mükemmel görünür ve aynı zamanda sadece resim solmalarına şahit oluruz ve bu gölgenin üstünde, tüm olasılıkla en ezici izleme dereceleriyle birlikte azalırız. İki ekran genişliğinde LCD ekranın çözünürlüğü, inanılmaz bir görüntü netliği sağlayarak artırıldı. Bu megapiksel sayısı, canavar dosya boyutlarıyla zor sürücümüzü doldurmaya gerek kalmadan yeterli görüntü bilgisi sunması nedeniyle düğünler için mükemmel boyuttur. Amatörler için .1 megapiksel ayrımı, bu yüksek Canon PowerShot kamera kullanıcılarında yüksek çözünürlüklü resimler yapmak açısından önemli ölçüde etkilemez. LG G serisindeki en yeni telefon, stil açısından öncüllerinden önemli ölçüde farklıdır. Konuşma süresi söz konusu olduğunda, 2G konuşma süresinde bu telefon 15 saate kadar çalışma kapasitesine sahiptir ve 3G’de 19 saate kadar çalışabilir. Retrevo, son derece düşük bir olasılıkla, ideal görüntüden çok daha azını alabilecek aşırı düşük kamera kategorisinde bir çift gerçek pazarlık önerebilir.

Ayrıca üç adet 5,5 mm’lik kulaklık jakı da vardır, bu sayede en sevdiğiniz kulaklığı özel keyif için takabilirsiniz. PCMark 05 testlerimizdeki HDD skorları, her zamanki 5400 RPM sürücülerine kıyasla kesinlikle yukarıdaydı ve ASUS netbook’larını el ile yitirdi, dolayısıyla hiç şikayet etmedik. Bunun üstünde 110 var. Farklı seçenekler optik disk sürücülerinde de mevcuttur ve varsayılan olarak CD / DVD oynatıcı / Brülör alırsınız. Hakemler, bu yılın Mart ve Nisan aylarında son kazananları açıklayacaklar, ancak şu an için burada, Dünya Fotoğraf Örgütü’nün kısa listesinden bir seçki sunacak. Cidden, eğer vites ve kulaklarınızın aktiviteye gittiğine inanıyorsanız, meydan okuyun! BSI, kablolama ara bağlantılarının sensör yüzey alanından orantılı olarak daha fazla yer aldığı durumlarda, daha küçük, sıkı paketlenmiş sensörler ile en önemli gelişmeleri sunar. Önceden 3 – 4 yıl önce bir DSLR ile benzer kalitede bir rasyonel seçimdir, daha küçük ve daha kompakt bir program elde edersiniz. Zaman çok uzadı değildi, yeni bir cep telefonu aldığınızda, gerekli olan tüm eşyaların tam olarak aynı kutuda geldiğini.

Gadget, her zaman en son teknolojiye sahip genel performansa sahip ikinci nesil Intel Corei5 işlemci ile donatıldı. Bu işlemcinin talebi ve tanınması, sektörde her geçen gün değişiyor. İkinci geçiş, Dreamcast’in stiline düğmelerin miktarını basitleştirmek, ancak ikinci analog parmak çubuğunu, iki dijital tetikleyiciyi ve Geri düğmesini kaldırmayı gerektiren 360’ların görünümünü koruyacaktı. Kablosuz telefonlar iki anten ile geliyor. Bu, sektörde gündeme yakın olan diğer yeni mobil setlerin genel eğilimidir. Sony Ericsson Pc Suite’i açın ve PC’nizin telefonun takılı olduğunu fark ettiğinde yeşil renge dönmesi gereken küçük bir simge var. Sony Ericsson’un listeye gelen pek çok akıllı telefonu var. Sony Ericsson k610i’nin kilidini açacak kod nedir? Sony KDL-40EX503, yeni satın aldığınız ürün hakkında heyecan duyuyor ve başkalarıyla paylaşmanızı istiyor.

Bazı AC üniteleri sadece bir fan ayarına sahiptir. Hiç bir Sony telefonuna sahip oldun mu? Sony’nin ve geliştiricilerinin sonraki nesil VR ekranları, denetleyicileri ve oyunları ile neler yaptığını görmek için bu süreyi bekleyemem. Hangisi daha büyük Microsoft veya Sony? Anlaşma, Sony’nin Spotify (SPOT.N) gibi yayın hizmetleriyle yeni bir yaşamı keşfeden bir sektörde dünyanın en büyük müzik yayıncısını oluşturdu. Özverili ATI grafik kartı, Sony Vaio VPCEB1S1E / BJ dizüstü bilgisayarının Call of Duty 4 referans noktasında neredeyse 20 fps’ye ulaşmasına yardımcı oldu. DPR: Kişisel kompakt sensörlerinizin kurulması için herhangi bir fayda var mıdır? Apple’ın kullanılabilirlik odaklı ve yaşam tarzı ürünler olarak tasarlanan bazı dikkat çekici cihazlar ürettiği hiç bir soru yok. Tek zayıf noktası, Nikon gibi rakiplerinden en önemli rakipler. Reklamları çok daha fazla yatırım yapmaya zorluyor ve bu da dolaylı olarak çözümlerinin fiyat etiketini artırıyor.

WWITV yetenekleri, 120’den fazla ülkeden gelen televizyon yayınlarını yaşıyor. PS3 Lights Fix, sorunu tanımanız ve mümkün olan en kısa zamanda düzeltmeniz için size yardımcı olur. PS3 veya 360 almalısınız. Sadece otantik aksesuarları satın almanız önerilir. Bunun yapabilmesi, temel olarak USB DVD yazıcısının performansında yavaşlama olmadan karmaşık dosyaları düzenlemenizi ve yürütmenizi sağlayan 2MB’lık bir arabelleğe sahip olmasıdır. Ancak, PlayStation’ın bigwigs’lerinden herhangi birini gerçekten dinlediğimizi düşündüğümüz bir süredir. İş, optik bir parmak izi tarayıcının 2016 yılı sonuna doğru tamamlandığını ilan etti. Bu cihazın yeni bir çeşidi yakın zamanda piyasaya sürüldü ve OLED’nin altında olduğunda parmak izini tarar. Mumbai’deki asıl mülkün iyileştirilmesi esasen Thane’deki ev müteahhitlerine birçok çözümde fayda sağladı. Hücresel ağlarda veya VoIP / VoLTE’de olsun, ses ile mükemmel iletişim halinde olmak harikadır. BU İÇİNDE YAPILACAKSINIZ.