Festivallerde Hayatta Kalma

İster bir şirket partisi isterse arkadaşlarla bir araya gelmek olsun, insan vücudu ve düşünceleri, tatiller boyunca çok da zorlanır ve başlangıçta birkaç hafta Ocak’ta soğuk algınlığı, akşamdan kalma, şişkinlik ve sarhoş utanç verici hatıralarla mücadele edilir. davranışlar.
  Tatiller sırasında ileriyi planlamak çok önemlidir. Yer almakta olan olayların bir listesini yapın ve katılmak zorunda olduğunuz ve atlayabileceğiniz bir karar verin. Evden ayrılmadan önce, her partide ne kadar tüketip içeceğinize karar verin. Bu hors d & rsquooeuvres, akşam yemeği boyunca sizi mutlu etmeyeceklerini hatırlamaya çalışın, aç karnına içme, akşamı sizin için mahvedecek ve & rsquos, ayrılmadan önce yemek için mükemmel bir seçim olacaktır.
  Alkol içecek olursanız, bayramlar başlamadan önce yemek yemenizi ve gecenin ilerleyen saatlerinde cehennemden korunmak için gece boyunca içme suyunu koruyun. Sizi güvenli bir şekilde ikamet etmek için belirlenmiş bir sürücüyü düzenleyin, arkadaşlarınızı kapatın, böylece tehlikeli koşullara tökezlemeyin ve hiçbir koşulda asla sarhoş olmayın.
  Fiziğinizin uyuduğu zararlardan kurtulmak için uyku hayati önem taşır, bu nedenle akşam kıskacınızı kesmek anlamına gelse bile uykunuzu bir öncelik haline getirin. Çalışmalar, yeterince uyumayan erkek ve kadınların kalp hastalığı, obezite ve bazı psikiyatrik problemler için daha büyük bir risk altında olduğunu göstermiştir.
  Hayır demek için sorun olmadığını unutma. Kendini suçlu hissetmeyen yiyecekleri ve içecekleri azaltın. Eğer & rsquot istemiyorsanız, alkolün taraflara alkol tüketmemesine özen gösterin ve gerçekten ona asla baskı hissetmemelisiniz.
  Sonunda gülün. Her akşam altı partiye katılıp katılmadığınızı ya da harika bir kitap ve bir kadeh şarap eşliğinde geçirdiğinizden bağımsız olarak, sizi en mutlu edecek olan şeyi yapın. Fiziksel ve rsquos sınırlarınızı anlayın ve onlara saygı gösterin ve tatillere, günlük yaşamın tüm sıkıntılarından bir mola verdiğinizde, onu eklemediğinizde akılda tutun.