Galaxy vs IPhone vs piksel: cep telefonu sürücü kan davası!

Galaxy vs IPhone vs piksel: cep telefonu sürücü kan davası!

Gereklilik ve luxury†“değil oldukça gibi çok yönlü bir geleneksel dizüstü bilgisayar, bir cep telefonu değil ancak önemli olarak. arasında belirsizlik içinde yakalanan göründükleri Yapmak kadar kaçınılmaz olarak bağdaştırıcıyı kaybeder veya unutursanız seninle bir yere getirmek USB-C adaptörü, dahil kulaklık jakı ile yapabilir. Huawei doğru tutabilir bir şey değil bu yüzden tüm büyük ekranlı Android cihazlar için ne yazık ki öyle. Sence bizim Top 5 vaka Huawei P10 için nedir? Dibi takdirde sen don’ t-si olmak bir Apple nefret, I’ d hala standart iPad olarak benim yüksek tablet almak öneririz. Elma iPhone içinde hareket eden endüstri tasarımı ek olarak her teknolojilerinde çok iyi olan trendy cep telefonu vardır. Bu bir hücre telefon ile birlikte bir cep telefonu operatörü ile arama planı sözleşmedir. Şu anda, size sadece nasıl görüneceğini bu belirli iPhone 6 dava hakkında bazı bilgi almak fırsatta de, bu çeşitli tonları – altın, gümüş, metal, beyaz, siyah ve sarı bulunan metalik bir sesi vardır.

Kişisel bilgilerinizi güvenli ağlar yer alan ve zar zor sınırlı çeşitli tür sistemlerin belirli giriş haklarınız ve bilgileri gizli tutmak için gerekli olan kişiler tarafından erişilemez. I’ ve gerçekleştirilen bazı sınırlı test ve ikisi de herhangi bir yorucu resim durumlar için özellikle muhteşem olmasına rağmen her ikisi fotoğraf makinesi çok yeterli yürütmek. Bir hap fotoğraf meraklısı iseniz (seni korusun), gitmek için bir iPad†“Appleâ™ s fotoğraf makinesi en büyük olası her durumda MediaPad. Huawei değil ama. Apple, Samsung ve Amazon gibi Çin makine üreticisi birkaç hala koyarak bazı koroner kalp (uygulama) onun tablet biridir. Tweak41, ben konuyu çok tamamen, ne zaman bir benim müşteri içinde edilmiştir bu bir sorun olabilir olası olduğunu söylemek dışında mücadele edemem. Sen sadece vogue ve yapıcı yapma mizaç, eşleşen bir seçim sadece ar sadece kendinle uzun süre tutacak bir çantayı alacak hazırlanıyor. Aynı tasarım konusunda, durum gerçekten bir hoparlör delik ses dava yoluyla yolculuk için izin vermek için açık bırakmış.

Benim gibi bir don ihtiyacın olursa cep telefonu değiştirme tutmak, ancak her zamanki yakışıklı bakmaktan sıkılmış olsun istemezdim. Durumlarda ürün kauçuk Ayrıca cep telefonuna iyi bir koruma sahne verir. Bir girişim başlatmak için bir girişim yaparken, birçok kişi başlangıçta sadece web sitelerine gibi görünebilir veya kendi kuruluş adı için ne şeyler için karşılaştırılabilir uygun olmayan konulara dikkat verin. Koruma sağlayacak bir anahtar ekran alanıdır. Damla ve ihale şok emme yoluyla kendi iç TPU kol ile darbelere karşı koruma birincil çizgi sert polikarbonat çift katmanlı kabuk hizmet vermektedir. Sadece hiçbir şekilde satır sonunda başardılar. Biz don’ t istemek Huawei’ yüzden isterseniz vitrin atık için gitmek için tasarım çalışmalarında s â €œindustry first†doku P10 bitirmek, Ringke füzyon tampon durum seçenekleri kristal berraklığında bir emanet. Don’ t denemek izlemek bu cinayet gizemleri içinde duş, though†“Huawei’nın sekmeleri hiçbiri su geçirmez değil. İçin o kim don’ t kullanma Tabletinizi üç gün boyunca, size kilidini ve sadece 5 olmalıdır bir PIN çalışır girmek gerektirecektir. Her üç Rekabetçi fiyatlı, güzel yuvarlak birimleridir.

It’ s üç yorum-in onun yeni MediaPad M5 tablet†serbest bırakmak “Standart 8,4 inç ve 10,8 inç boyutlarında ve bir belirli MediaPad M5 ile Pro ekran kalemi alan içinde. Ben haven’ t vardı herhangi bir önemli konular ile Huawei’ s ve cildinizi, yanı sıra bu it’ s zaten birkaç ay arkasında Google’ s en son güvenlik düzeltme ekleri. Ve bu büyük olasılıkla neden brüt satış slumped†“en yeni brüt satış rakamları neredeyse yarısı olan ne onlar 2014 yılında. yok Çoğu cihaz üreticileri onları aşağıdaki aygıt fad lehine terk ettim. It’ s yüz karası MediaPad M5s var garip miktarı ve güç düğmesi yerleşimi, LTE devre dışı performans, hiçbir su yalıtım ve hiçbir 3.5 mm radyo sinyalleriyle iletilen kriko, ama tek gerçek eleştiriler bunlar onlara atabilir. Ekran boyutu büyük video ve it’ s inşa panorama yönlendirme, bir geniş ekran Tv gibi içeri kullanılacak. Giriş selfie digicam de de video sohbet için çalışmalıdır. Çoğu iPad rakip gibi MediaPad M5 tablet fırçalanmış metal unibodies ve güzel kenarlarında sivrileşen bir cam giriş ile sıska bir profile sahip.

Bütün makineyi akıcı çalışır Google’ s yeni Android 8. işletim sistemi sıfır Oreo, yine de Huawei yaptı bak yuvarlama IOS gibi daha fazla aksi takdirde keskin kenarları ve app çekmece tamamen hendek açılması. Her bir 2.560 kazanmış olursunuz x 1600 piksel LCD ekran, Huawei Kirin 960 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB dosya depolama alanı (ek anımsama için MicroSD yuvası) vardır. Bu çoğu sanatçı ve notetakers güzel yeterli hizmet etmeli ve ben kişi hesaplama Huawei sevdim dahil. Genel olarak, telefon gerçekten çekici bir pakette Paketli aşırı-spec kişi görüntüleme seçenekleri. Bir iPad farklı olarak, bu da garip dikey olarak yapar bir ek uzun smartphone-beğenmek göstermek perde vardır. Bunların çoğu büyük dış Haritayı ekrana sahip, onlar çatlama veya yıkıcı söz şunlardır. Çoğu Android apps işlevi onlar için ama IOS ile karşılaştırıldığında bir iPad üzerinde yine de eskisinden Arena€ tabletler üzerinde oldukça çok daha yüksek™ t nereye kadar apps-e doğru kapatmak ve oyun o yarar–dan daha büyük göstermek.