Galaxy vs IPhone vs piksel: cep telefonu sürücü kan davası!

Galaxy vs IPhone vs piksel: cep telefonu sürücü kan davası!

Onlar bir yere arasında gerekliliği ve luxury†“tam olarak değil olarak çok yönlü bir geleneksel defter olarak, ama bir cep telefonu gibi zaruri değil. belirsizlik içinde sıkışmış gibi görünüyor USB-C adaptörü, dahil kulaklık jakı ile kaçınılmaz olarak bağdaştırıcıyı kaybetmek veya iletmek o seninle bir yere ihmal kadar yapmak yapmak. Huawei muhalefet tutabilir bir şey değil bu yüzden ne yazık ki tüm büyük ekranlı Android cihazlar için durum böyle. Bizim Top 5 olgunun Huawei P10 için ne düşünüyorsun? Dibi takdirde sen don’ t-si olmak bir Apple nefret, I’ d hala her zamanki iPad en iyi ilacımı tercih olarak göstermektedir. Apple iPhone mobil ticaret içinde hangi tasarımı olduğu gibi her Uygulamalı Bilimler içinde de mükemmel trendy cep telefonu vardır. Bu bir hücre telefon ile birlikte bir cep telefonu operatörü ile arama planı sözleşmedir. Şu anda, nasıl bu belirli iPhone 6 durumda görünüyor hakkında biraz bilgi edinmek olay içinde etkili, bu çeşitli tonları – altın, gümüş, metal, beyaz, siyah ve sarı bulunan metalik bir sesi vardır.

Kişisel bilgilerinizi güvenli ağlar yer alan ve zar zor kişiler bu tür teknikler belirli giriş haklarınız ve bilgileri gizli tutmak için gerekli sınırlı bir dizi tarafından erişilemez. I’ ve bitmiş biraz sınırlı test ve her ikisi fotoğraf makinesi çok yeterli, ne de herhangi bir yorucu resim durumlar için özellikle muhteşem gerçekleştirebilirsiniz. Bir tablet fotoğraf meraklısı iseniz (koroner kalp korusun), gitmek için bir iPad†“Appleâ™ s fotoğraf makinesi en iyi ilişkiler akla gelebilecek her durumda MediaPad. Huawei değil ama. Apple, Samsung ve Amazon gibi Çin aracı maker birkaç hala koyarak bazı kalp (uygulama) onun tablet biridir. Tweak41, ben işleyebilir durumunuza çok tamamen, bunu gerektiğini söylemek dışında bir kabul edildi benim müşteri bu bir sorun olabilir olası değildir. Vogue ve mizaç uygun olanı seçmek, sen yapıcı yapma sadece ar sadece bir çantayı alacak hazırlanması ile kendini uzun bir süre devam edecektir. Aynı tasarım konusunda gerçekten bir hoparlör boşluğu yaptı servis talebini açın ses dava seyahat için izin vermek için.

Benim gibi bir don ihtiyacın olursa cep telefonu değiştirme tutmak, ancak standart yakışıklı isteyen bıkmak istemezdim. Ayrıca lastik düzenlemeler durumunda cep telefonunuza güzel Emanet sahne verin. Bir girişim başlatmak çalışırken, birçok kişi başlangıçta sadece kendi web sitesi gibi bakabilirsiniz için karşılaştırılabilir uygun olmayan şeyler veya onların kurumsal aramak için ne şeyler önem vermek. Koruma sağlayacak önemli bir alan ekrandır. Güvenli bir yere karşı ilk satırı keser ve rahat şok emilimi ile onun iç TPU kol sayesinde darbelere zahmetli polikarbonat çift katman kabuk hizmet vermektedir. Sadece hiçbir şekilde satır sonunda başardılar. Biz don’ t lüzum Huawei’ s çaba gitmek için tasarım vitrin istersen boşa için â €œindustry first†doku sonu P10 Ringke füzyon tampon vaka kristal berraklığında bir koruma seçenekleri. Don’ t denemek ve bu cinayet gizemleri içinde duş, though†“Huawei’nın sekmeleri hiçbiri su geçirmez vardır. dikkat et Eğer sen don’ t kullanma hapını 3 gün boyunca, bir PIN unlock o ve sadece beş olmalıdır çalışır almak gerekir. Her üç Rekabetçi fiyatlı, düzgün yuvarlak araçlar vardır.

It’ s bırakmadan üç yorum-in onun yeni MediaPad M5 tablet†“Standart 8,4 inç ve 10,8 inç boyutlarında ve bir özel MediaPad M5 Pro kutusunda ekran kalemi ile. Ben haven’ t € Huaweiâ ile herhangi bir önemli sorunları vardı™ s cilt, dışında bu it’ s zaten birkaç ay arkasında Google’ s en yeni güvenlik düzeltme ekleri. Ve bu büyük olasılıkla neden brüt satış slumped†“ne onlar 2014 yılında olmuştu neredeyse yarısı en son satış rakamları var. var. En becerikli alet yapımcıları onları sonraki makine fad lehine terk ettim. It’ s MediaPad M5s var alışılmadık miktar ve enerji düğmesi yerleştirme, onlara atabilir sadece gerçek eleştiriler Bunlar ancak, devre dışı, yok su yalıtım ve hiçbir 3.5 mm radyo sinyalleriyle iletilen kriko, LTE işlevselliğini bir rezalet. Ekran ekran boyutu büyük video ve it’ s yatay yönlendirmeli olarak kullanılmak üzere inşa gibi bir geniş ekran Tv. Giriş selfie kamera da güzel video sohbet için çalışması gerekir. Çoğu iPad rakip gibi MediaPad M5 tablet fırçalanmış metal unibodies ve düzgün kenarlarda sivrileşen bir cam ön ile sıska bir profile sahip.

Tüm machine akıcı çalışır Google’ s yeni Android 8. sıfır Oreo işletim sistemi, Huawei, IOS gibi ilave bak yaptı, ancak herhangi bir yuvarlama diğer durumda keskin kenarları ve app çekmece tamamen hendek açılması. Her bir 2.560 kazanmış olursunuz x 1600 piksel LCD ekran, Huawei Kirin 960 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB dosya depolama alanı (İlave anımsama için MicroSD yuvası) vardır. Çoğu sanatçı ve notetakers yeterince düzgün hizmet iyi olur ve kişi hesap makinesi dahil Huawei takdir etmek. Genel olarak, özellikleri aşırı-spec dokunmatik ekran telefon gerçekten cazip bir paket anlaşma Paketli. Bir iPad, fazladan vardır da garip dikey kolaylaştırır uzun smartphone gibi görüntüleme. Bunların çoğu büyük dış göstermek ekran var mı gibi onlar çatlama veya yıkıcı için savunmasızdır. Çoğu Android apps daha onlar için kullanılan oldukça çok tabletler üzerinde daha iyi çalışır, ama bir iPad üzerinde IOS ile karşılaştırıldığında yine Arena€™ t herhangi bir yerde yakın sayıda apps ve oyunlar daha büyük gösterinin yarar.