*** Gerçekten beğenmek için bir Mıknatıs Olmak

& ldquoHayatımda nasıl ek zevk alabilirim? & rdquo
Bu, çok uzun zaman önce değil, koçluk müşterileri için ruh arkadaşları için avlanmaktan ve şimdiki boşanma nedeninin inanılmaz derecede aktif bir sosyal hayat olarak kullanılmadığına inanan iyi bir arkadaşımdan sorulan bir sorudur.
Soruyu her iki şartla da ilgili olarak düşündüğümde, masamın üzerinde yıllarca oturan ve kalem ve kalem tutucusu olarak kullandığım bir kahve kupasını hatırladım.
Üzerinde, 4 yıldan uzun süredir görev yapan tanınmış psikiyatr Gerald Jampolsky’nin verdiği bir söz vardı. & ldquoHayır, sadece ne olduğu gibi. & rdquo Bu kelimeler evrensel bir gerçeği ifade ettikleri için çok mükemmel: ne bulmamız ve araştırmamız, ilk başta diğer kişilere ve kendimize vererek mıknatıslıyoruz .
Hayatlarımıza daha çok tapmak, onu bulmaya yönelik değil. Romantik bir ortaklığın veya yakın arkadaşlarımın, ailenin ve mahallemizin sevgisinin & ndash’ın kendimizden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın & ndash’ı aramamız gibi bir bilginin gerçekten olduğunun farkına varma konusunda rsquos. Şimdi, birkaç kişi için bunun bir anlayışa sahip olmanın zor olabilecek tek manevi fikir olduğunu anlıyorum, bu nedenle size yardım etmek için gerçek hayatta birkaç senaryo vermek istiyorum ne demek istediğimi açıklığa kavuşturmak.
& Ldquooff & rdquo hissettiğiniz o günlerden birine hiç sahip oldınız mı? Kendine pek benzemediğin ya da hissetmediğin bir gün? Belki de çalışmanın büyük bir zaman harcama ve kendi kendinize bakmak için yeterli zaman harcama sonucudur. Muhtemelen nedeni saptamanın bir yolu yoktu, ancak bildiğiniz tek şey, son derece etkili bir şekilde bakmadığınız ya da hissettiğinizdir. Hiç böyle bir gün geçirdiysen, en etkili avlanmadığınızı bildiğinizden beri iltifatta ciddiye izin verebileceğiniz başka bir kişinin size birkaç kez daha ne kadar mükemmel geldiğini söyleyen birkaç örneği nasıl olduğu önemli değildir.
Zıplamanın tam tersinde bir gün hissedin: üretken, manyetik, durdurulamaz hissettiniz, harika hissettiniz. & Ldquofeel mükemmel miydi & rdquo, o gün herkese baktı size ne kadar üstün olduğunu söylüyor? Hayýr. Ve bunun nedeni içten içe kýyafet hissettiđiniz gerçeđine dayanmaktadýr. İçeriden gerekli doğrulamayı siz yarattığınız için açık havada doğrulama yapmaya gerek yoktu.
Kim olduğumuz gerçeğiyle uyuştuğumuzda, bunu doğrulamak için herkese veya başka bir şeye ihtiyacımız olmayacaktır. Muhteşem olduğumuzu, yaşamsal önem taşıdığımızı ve tüm arzularımızı kolaylıkla tezahür etmeye layık olduğumuzu biliyoruz. Bu içselleştirme, bizden bir aura gibi yayıyor. Girdiğimiz her mekanı aydınlatıyoruz ve nereye gidersek gidelim harika şeyler bizi takip ediyor gibi görünüyor. Yaratıcılığın daha yaratıcılığa ilham vermesine ve birinin belirli bir iyilik halinin ilham vermesine yol açan aynı şekilde, aşkın uzmanlığı çok daha fazla zevk kazandırır. Düz ve basit, hayatımıza daha fazla zevk almak için en hızlı yol, ek bir sevinç vermektir.
Her geçen gün ilerledikçe, takdir edilecek her şeyi, kutlamak için her şeyi ve takdir ettiğiniz her şeyi ve herkesi fark etmeyi bir noktaya getirin. Sevinç duygusuna odaklanın ve radyo sinyali gibi yayınlanmayı hayal edin ve bugün insanları ve benzer dalga boyundaki koşulları harekete geçirir. Evren sık sık bize gönderdiğimiz enerjiyi bize geri veriyor ve benzeri güç, hepsinden en etkili, en manyetik ve bulaşıcı.