*** Gerçekten beğenmek için bir Mıknatıs Olmak

& ldquoHayır hayatımda ekstra keyif alabilir miyim? & rdquo
Bu, çok yakın bir tarihte, rüyalarımıza avcılık yapan tüketicilere koçluk yapmaktan ve şimdiki boşanmam çok etkili bir sosyal hayat olarak kullanılanın boşluğunu geçiren çok iyi bir dosttan sorulması gereken bir sorudur.
Sorunun her iki durumla ilgili olduğu için inandığım gibi, yıllarca masamın üzerinde oturan ve kalem ve kurşun kalem olarak kullandığım bir kahve kupasını hatırladım.
Üzerinde, dört yıldan fazla süreyle faaliyet gösteren tanınmış psikiyatr Gerald Jampolsky’nin verdiği bir alıntı vardı. & ldquoTeach sadece zevk alırsın, çünkü senin olduğun şey budur & rdquo Bu kelimeler, evrensel bir gerçeği ifade etmeleri gerçeğinden ötürü en iyisidir: aramamızın ne denli büyük olduğunu ilk başta diğer bireylere sunarak â € ” kendimize.
Hayatlarımıza çok daha fazla tapan çekmek, onu bulmaya çalışmakla ilgisi değildir. Romantik deneyimlerin, romantik bir ortaklığın veya arkadaşların sevgisinin, sevdiklerimizin ve topluluğun sevişip içselleşmediğine bakılmaksızın, içimizden kaynaklı olduklarını takdir etme tecrübemizin farkında olduğumuzu kabul etme konusunda rsquos. Şimdi, çok sayıda insan için, bunun gerçekleştirilmesi gerçekten zor olabilecek manevi konulardan bir tanesidir, bu yüzden size ne demek istediğimi netleştirmek için birkaç gerçek hayat senaryosu vermek istiyorum.
Bu günlerden birine & ldquooff & rdquo hissettiğinde hiç bulundunuz mu? Kendinize daha çok benzemediğiniz veya hissettiğiniz bir gün mü? Belki de, işlerlik kazanıp büyük bir zaman harcamanın sonucu ve benliğinize bakmak için yeterli zaman olmamıştır. Belli ki kesin nedeni saptamanın yolu yoktu, ancak bildiğiniz tek şey, görünmüyor ya da en iyi şekilde hissettirmediğinizdir. Hiç böyle bir gün geçirdiğinizde, ne kadar çok vesileyle bir daha fazla kişinin sizi ne kadar harika göründüğünüzü söyleyebilmesinin ve en iyi şekilde aramamakta olduğunuzu bildiği gerçeğinden ötürü iltifatda bulunmasına izin verilmesinin önemli olmadığını bilirsiniz.
Zıplamanın tam tersinde bir gün hissedin: üretken, manyetik, durdurulamaz hissettiniz, çarpıcı hissettiniz. & Ldquofeel harika oldu & rdquo, o gün başkalarına nasib den harika baktığınıza bağlıydı? Hayýr. Ve bunun sebebi esas olarak içten güzel hissettiđiniz için. İçerden gerekli tüm doğrulamayı ürettiğiniz için açık havada doğrulama araştırmaya gerek duymadınız.
Kim olduğumuz gerçeğine uyduğumuzda, bunu onaylamak için herhangi bir şeye ihtiyacımız yok. Muhteşem olduğumuzu, çok önemli olduğumuzun ve tüm arzularımızı kolaylıkla tezahür etmeye layık olduğumuzun bilincindeyiz. Bu içselleştirme, bizden bir aura gibi yayıyor. Girdiğimiz her alanı aydınlatıyoruz ve nereye gidersek gidelim çok iyi şeyler sadık görünüyor. Yaratıcılığın çok daha fazla yaratıcılığa ilham ettiği ve birinin belirli bir iyilik halinin farklı bir öğe üzerine kurulduğu şekildeyse, gerçekten benzeri bir uzmanlık gerçekten de ek gibi üretir. Düz ve çok basit, hayatımıza ekstra çekmenin en hızlı yolu çok daha fazla tapmaktır.
Her geçen gün hareket ederken, takdir etmek için neredeyse her şeyin, kutlamak için olan her şeyin ve gerçekten sevdiğiniz her şeyin ve kesinlikle herkesin farkına varın. Bir radyo sinyali gibi yayınlanmasını sevmek gibi bir his üzerine yoğunlaşın ve aynı dalga boyundaki insanları ve koşulları harekete geçirir. Evren normalde gönderdiğimiz enerjiyi bize geri getirir ve takdir gücü, hepsinden en güçlü, manyetik ve bulaşıcıdır.