Gezi nesil IPhone 4s Otterbox!

Gezi nesil IPhone 4s Otterbox!

Galaxy tutucu ve pil güç şarj cihazı: düz-se bile senin batarya, Galaxy sahibi beri endişelenecek hiçbir zorunluluk olduğunu ve elektrik şarj, Samsung S3 istediğiniz bir kere mal oldukça kolay olmasını neden olur o zaman ölür. Ücretsiz gerekiyorsa telefon çizilmeye tutmak, yumuşak ve uyarlanabilir sonra son derece iyi bir seçenek sadece böyle. 3. Zagg – mobile’nın ihtişamı engelleme bir olay istemiyorum. Bu tür bir durumda olması çizik, telefon bir kez daha akrabası üzerinden korumak alma gibi var. Yüksek fiyatlı cep telefonunu korunması öncelik tutarlı bir şekilde olsa da, popüler ayak uydurarak sadece birkaç müşterileri arasında günümüzde aynı şekilde sebebidir. Ancak bunu bilmiyor olabilirsiniz ama önemli ölçüde daha fazla korunması sadece telefon Samsung Galaxy S5 durumlarda yapmak. Bu harika telefon üst ve arka tarafında savunmaya sunuyor. Ön panel montaj bir köşe durumundan çıkarın.

Özel durumlar listesinde Galaxy Not 2 örnekleri bu deri senaryodur. Samsung Galaxy Not 2 gerçekten bir kapsül ve telefon phablet olarak adlandırılan bir tek bilgisayardır. Lekeleri, parmak izi ve sıyrık aygıttan koruyan, yanı sıra koşullar Ayrıca banka kartı ve faturaları için çeşitli bağlantı noktaları var ve aynı şekilde bir telefon stand film ya da video arama kardeşleri yakışıklı-özgür yaşandığı zaman sunuyor olabilir. Meşgul insanlar-ecek aşk ile Samsung Galaxy S5 durum kesinlikle, onlar kalınlığı veya kişisel verileri onların değerli örneğin kredi kartları gibi bir sürü paylaşımı deneyimi yok bu point. Yine de, sürekli kurtarmak olabilir ve çok önemli yatırım son üretmek çok uzun onlar Samsung Galaxy S3 durumlar, Samsung Galaxy S4 senaryoları ve Samsung Galaxy S5 koruyucu durumlarda bile olabilir eğer sadece güvenilir Samsung Galaxy durumlarda – kullanarak. Onun mükemmel bir iş ama ne kadar öderim? Alternatif olarak, onları bazı kaliteli meyve squash normal su tercih artırmak için alabilir. Düzenli olarak su görevleri örneğin Yüzme, Dalış, dalga tarama ve seviyor gibi içine olanlar tarafından kullanılan. Bu öznitelik aslında özellikle örneğin belgeleri tamamladıktan veya pişirme gibi bazı diğer görevleri el varsa, işe yarıyor.

5. bazı ömür boyu garantili ve daha fazla ekran koruma ile satılmaktadır. Bu olay insanların arasından seçim renk çeşitleri içinde geldi. İPhone 6-6S için durum 78 çözümleri bulunmaktadır. Aksesuarlar Iphone 5 bile aynı zamanda seyahat ederken mal tamamlayacak elde edilebilir. Nokia aksesuarları yeteneğine sahip başka bir tane üretildiği ve bunu yakında daha iyi almak için büyük olasılıkla. Beni yanlış anlama, Android iPhone–daha iyi bir örnek olarak, var birkaç diğer öğeler turn-by-turn navigasyon ve ses entegrasyonu Google sesi. 8 bir kez daha (7 önceki hafif alüminyum için karşılaştırıldığında) muhteşem bir cam, daha hızlı çekim hızı ile gelişmiş bir kamera ve çok sevilen bizim portre ayarı içerir. Çok sayıda avantaj ve dezavantajları bu cihazların ama aygıt tarafından sunulan yetenekleri aslında bazı diğer aracının geçerli sektöründe elde edilebilecek unmatchable şüphesiz vardır. 1. şeffaf silikon adresleri: vücudunuzun iPhone’lar zaten yeterince akıllı olmuştur, hiç tereddüt bu olmasıdır. Nokia Lumia 900 cep telefonu ile ortak sorunlar dahil hücresel ağ ilişki sorunları, bunlar cihazlar bilgisayar bazı türü için bağlandığı zaman tanınan değil, dokunmatik ekran gayri çalışma, dondurma veya kilitleme bu aygıtları ve çok daha fazlası. Eğer, o zaman gerçekten cep telefonu fırsatlar için set gitmelisin.