HTC One A9 Kapak Kılıf ve Yüksek Koruma Sağlayan Kırılmaz Cam

Eğer mikro USB kablosu vasıtasıyla bilgisayara yönelik cep telefonu katılmak için tercih ederken HTC One özellikle A9 sürücülerin talep edilmelidir. Bir bilgisayar gerekli sürücüler kurmak, ve gerçekten bir USB portuna vasıtasıyla ilgili yoksa kesinlikle USB Ürün Onaylanmis değil bildirimi göreceksiniz ne zaman Windows, bu bir hata bildirimi göstermek istiyorum. Makine ilişki yapılandırmaları için OVP ilişkiyi tercih kez Anasayfa pencere birim yöneticisi Aşağıda, gerçekten de yabancı gadget veya MTP birimi olarak gösterilir. HTC 10 olabilir HTC Belirli A9 köşesinde boyunca en iyi bir bakış sahip olarak 2015 yılında oluşturulacak benim en sevilen Android telefonlar şüphe biri idi, ben firmanın en up-to-güncel amiral gemisi söz edebilir en azından 1 yüzde elli sırasında

Açıkça 2016 benim sevgili arasında. HTC Bir kişi A9 kesinlikle göz alıcı bir cep telefonu olduğunu ve tek elle kullanım için tamamen boyutlu. Ne yazık ki, onun kamera hayal kırıklığına uğratıyor ve onun miktarı çoğunlukla da aşırı onun biraz orta seviye gözlük sunulan bir parçasıdır. Samsung Galaxy S6 çok daha iyi kamera ile birlikte daha hızlı bir işlemciye sahip olan büyük oranda kazanır ve bizim en çok oy alan Android Sprint ziyaretçiler için seçmek olmaya devam ediyor. Eğer biraz para kazanmak için arıyor olabilir Eğer kilidi Google Nexus 5X plastik oluşturmak aslında kalite olarak biraz hissetmek için gitmiyor olsa bile, büyük bir dijital kamera içerir ve birlikte Android koymak bir stok çalışır. Bu el süzme 6 artı-inç phablets doğru yarışıyor çok pazar yerinde bir 5-inç yakışıklı var. Apple iPhone 6s benzer bir muhteşem tasarımı ve tarzı ile

A9 Android’in bir son sürümünü çalıştıran ve etkili pil ömrüne sahiptir. daha yüksek bir fiyat onun orta seviye özelliklerini tedarik sonra tekrar kendi ek olarak cansız dijital kamera tarafından tekrar düzenledi. göründüğünü daha iyi bir karışımı gibi bir 5-inç form öğesi içinde etkinlik olması için, Samsung Galaxy S6 Sprint bizim Editors ‘alternatif kalır. HTC One, özellikle A9 muhtemelen apple iphone gibi dikkat çekici görünümlü başlayacak, ama gerçekten değil, gerçeği, bir klon söylenmelidir. HTC tümüyle metal tüm vücut 1 A9 o mirasın üzerine inşa HTC ek olarak, HTC Legend yardımıyla 2010 yılında yine sadece Apple önce oluşturmak öncülük etmiştir. Sen HTC’nin sözde metalmorphics hakkında iyi bir anlaşma duyarsınız, doğa ilham yönleri ile tamamen metal yapı sağlayabilir benzersiz çelik bol renklerle tamamlanır. HTC Bireysel A9 Karbon Gray, Opal Gümüş, Topaz Altın veya Derin Garnet bir sıska, hafif yekpare metal vücutta kullanılabilir.

HTC One A9, sadece olacak daha önce rapor edildi başlıca nedeni olarak pahalı olmayacak. amerika HTC Birleşik Devletleri dıştan hayran patronları size yepyeni güç dolu yakışıklı satın alma üzerine, yaklaşık yüzde otuz tasarruf yardımcı olabilir sadece bir tatil Fırsat kuruyor. Hepsi aynı, teklifine bir ihtar söz konusudur. HTC Bireysel A9 AT & T, T-Mobile ve Sprint hile yapacak, ancak bir kilidi baskı da var. Yani ne etkileyici bir güncelleme garantisi olan gelir, çünkü HTC doğrudan alırken almak gerektiğini bulunuyor. HTC kilidi A9 yeni sistem en fazla 15 gün Nexus telefonları sonra güncellemeleri alacak diyor. Marshmallow zaten telefon gemileri ile HTC birlikte, çekip eğer bu harika olurdu. Bu anlamda yeni bir versiyonu var, ama çok farklı arama olmaz. Bu yine de, muhtemelen gayet iyi. Sense kadar OEM Android derileri gitmek gibi harika.

HTC Belirli A9 makul küçük 2,150mAh batarya sunuyor. çok uzak almazsınız, ama aslında bir sorun olmadan günün en sürer gibi muhtemelen gelebilir kağıt üzerinde. Ben HTC alabileceği herhangi bir şans pil ömrünü emmek olmayacak bir işlemci de dahil olmak üzere bir 1080p ekran için tercih nedeni olan düşünüyorum. Ben Galaxy S6 düşünüyor gibi, her an pil biterse olasılığı gibi ben aslında hissediyorum vermedi, ama ben diğer telefonlar ile olarak ben gibi, akşam geçmek istiyorum kadar emin değildi LG G4. HTC Tek A9 henüz aktif değil Hızlı Şarj 3. 0 olmak üzere en yenilikçi şarj teknolojilerini destekler. Sen yine de kutuya dahil değildir özel bir şarj ihtiyacımız olacak. Ben mevcut döşeme 1 vardı ve cep telefonu Hızlı Şarj 2. 0 ile juiced ne kadar hızlı takdir ve daha hızlı ve etkin durumdayken 3. 0 ile daha verimli bir tad olmalıdır.

Gerçekten, ancak HTC bu noktada kutuya bu tür bir şey içermelidir. HTC One özellikle A9 tamamen metal yekpare düzenini kullanırken, devam OIS ve geliştirilmiş yazılım ekleyerek digicam geliştirir, kulaklık ses deneyimini geliştirir ve Nexus dışındaki ana Android smartphone, Android 6. 0 Hatmi ile başlatmak için içeride. HTC Sadece bir A9 en mağaza raflarında M9 yer alan bir amiral gemisi olarak ABD’de yerleştirilmelidir. dünyanın diğer bölgelerinde, bir kişi A9 büyük olasılıkla çünkü bir birey M9 ve M9 + ‘nın bir arada olabilir. HTC 1 A9 Tayvanlı üreticiler yeni bir yaklaşım olabilir. yepyeni akıllı telefon odağı yaratmak için açıkça. Apple mevcut iPhone’lar ile büyük benzerlikler olmasına rağmen, sadece bir A9, sadece bir iphone klonu olduğunu iddia etmek haksızlık olur. Aslında, taşıma iki model arasında çok farklı, ama geliştirmek kalite benzer önemli düzeydedir. Analiz biriminin diğer avantajları da çok iyi dijital kamera, mükemmel ekran vardır.

HTC One A9 büyük bir şasi var, ama bu aynı zamanda Samsung Galaxy S6 veya HTC Belirli bir M9 gibi diğer Android rakipleri için de geçerlidir. Bu cihazlar aynı satış fiyatı için önemli ölçüde daha fazla işlevsellik sağlamak. HTC bir kişi A9 düzeni bu tür içermektedir. oluşturmak üst katmanı HTC’nin tarihçesi, Qualcomm’un sakıncalı toplam fiyat yetenekleri geliştirilmiş ve altı artık

Android. 0, bir diriliş kehanette olabilir. LG G4 genellikle şimdi indirimli olduğunu, Nexus 6P aynı değer daha iyi bir uç parçası olabilir ve Samsung satışlarını artırmak için çalışır gibi hatta Samsung Galaxy S6 satış ve indirimler görmektir. Eğer özellikle küçük bir ekran kilidi telefon istiyorsanız, seçimler dar, ama Moto X ve Nexus 5X hem daha ucuz hem ince telefonlar bulunmaktadır. Verilen Moto X artık küçük bir telefon, ama Nexus 5X ufacık eller için uygundur. HTC One A9 beyaz gümüş ve siyah gri Artık Tercih size kalmış Aralık ayında mevcut olabilir ve ön sipariş yapabilirsiniz bunu şimdi 399 $ sınırlı bir süre alır. fiyat promosyon bittikten sonra daha olduğu için muhtemeldir.