IPhone 4 Sert Kılıfları Seçme Konusunda Pratik Konular

IPhone 4 Sert Kılıfları Seçme Konusunda Pratik Konular

Şimdi, Huawei’nin ABD’deki potansiyel müşterileri gözetmesi ile birlikte, kongre liderleri ve ülke genelindeki güvenlik kurumu, olmasını engellemek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Steve Kroft: Bilinen bir ulusal güvenlik, başka bir ülkede böyle bir topluluk kurarsanız, temel olarak iletişimlerini engellemenin anahtarlarının olduğunu söyledi. Steve Kroft: Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar büyük ve düşük maliyetli oldular? Veya, başka bir zarar için de, onu sabitlemek için £ 79 aşan bir tane daha var. İyi bir şey, Max pil tasarruf modunun bir saat veya% 5 oranında% 5 koruma sağlamasıdır, bu harika. Her ne kadar Huawei bu durumu kaybederse bile, ABD’nin genişlemesine zarar verme planlarına bir darbe verebilir – en azından bir dereceye kadar. Bill Plummer: Huawei, Huawei’dir. Bill Plummer: Bu oda temiz bir oda. Durumda, daha sonra, tekrar satın almanız gerekirse, cihazı kolayca indirebilirsiniz.

Desai, Huawei’yi yenmek istiyorlarsa, yasaları bükmeliler çünkü ABD’nin son zamanlarda Rus teknoloji şirketi Kaspersky’nin başlattığı davada yaptığı gibi ”dedi. Obama yönetimi bu riski almak istemiyor olsa da, Huawei ile oldu. Araba kullanırken dikkat dağıtıcı listeye bir cep telefonu adı eklemek, sadece tehlike sorununu daha da arttırır. Ancak, Huawei’nin buna karşı çıkma şansı olsa bile, neredeyse kaybedecek bir şeyi kalmamasına rağmen, bu işten kazanacak çok şeyi var. Bir mahkeme mahkemesi davası, “ABD fasetinin kanıtlarını güncellemek zorunda kalacağı bir anlamda yardımcı olurken, Çin fasetinin davasını savunabileceğini” söyledi. Zaten yepyeni bir davaya katlanmaktan daha yüksek. Gelişmek mümkün olacak. uzun mesafe için içinde. Apple, bu pazarın artan talebinden dolayı anında Hindistan’da bunu güncellemeli ve Hindistan, iPhone 7’nin başlatıldığı ilkeler grubundaki hiçbir zaman yer almamıştı. Bu standartlar resmi olmamalıdır, ancak makul bir telefon için piyasada olabilecek kişiler, bu özelliklerin tümü olmasa da, birçok kişiye ihtiyaç duyacaktır. Bu nedenle, Otterbox’taki ürünler, bir cihaza zarar verebilecek her olası özellik veya senaryo dikkate alınarak yapılır.

“Huawei potansiyel olarak bir kazan-kazan durumunda. Jim Lewis: Burada, şirketler zaten biliyorsunuz, ağırlıklarını atmaya ve hükümete ne yapmaları gerektiğini söylemeye alıştılar. Kuşkusuz, Apple şirketi iphone kılıfını seçmek ve satın almakla ilgili dikkate alınması gereken çok sayıda unsur vardır. Çok iyi görünen bir elma iPhone’a sahip olduktan sonra, düşüncelerde mevcut olan bir sonraki şey normalde korunması için bir zarf. Apple yöneticileri, kendi şifreleme yazılım programlarını yeniden yazmak zorunda kalmadan çıkmazı çözmeyi umuyorlardı. Harika bir müzik katılımcısı olan bir cep telefonunu arıyorsanız, Samsung F480 Tocco, müzik bilgilerinin çoğunu çalabilen telefondur. Özel kalıp – Bu cep telefonu koşulları çeşitli üreticilere ve modellere uygun olduğundan, telefonunuza tam olarak uymayacaklarından endişe etmek istemeyin. Başka bir sevimli iPhone 4 kılıfı, telefonun bir stand üzerine yerleştirilmesine izin veren pratik bir geometrik tasarıma sahip olup, kılıfın arkasındaki çapraz çatlakların herhangi birine yalnızca bir bozuk para sokarak gerçekleştirilebilir.

En kolay resmi Samsung kılıfları, düşmeye karşı korunan zorlu tekniklerin tümü dahil olmak üzere, seçim yapabileceğiniz yoğun çeşitlilik sayesinde, mükemmel Samsung S8 kılıfınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ancak yine de çıkıntılı bir anteni olan bir tür cep telefonunuz varsa, bu tür Case Logic cep telefonu kılıfını bu kadar etkili bir şekilde bulabilirsiniz. Mytouch 3g’yi kullandıktan ve sanal klavyeyle birçok farklı akıllı telefon kullandıktan sonra, bunu şifrelere eşdeğer olan olağandışı doğal olmayan tuş kombinasyonlarına göre can sıkıcı buluyorum. Otterbox, cep telefonu koşullarında devrim yarattı. Hücresel korkusuzluk, özellikle bir iPhone ile özgür olmak, bu olaya sahip olmak çok önemli olabilir. Washington ve Ottawa “böyle yüksek profilli bir durumda bir kez daha bunu yaptığında… Çin de kazanabilir çünkü batının“ evrenselci ”söyleminin basitçe, sadece retorik olduğunu gösterdi. Bu uluslar yasaları gerçekten uygularsa, Huawei kazanabilir. Son birkaç yıl içinde, Huawei ABD’de bir avuç ağ kurmayı ve yönetmeyi başardı.