IPhone 6 masalları kısa bir gözden geçirme ile

IPhone 6 masalları kısa bir gözden geçirme ile

Onlar Ayrıca açısından geri almadan moda ilginç tutar bir mükemmel, sade tarzı var. Bakmak için ilk evren S4 karşılaştırıldığında daha endüstriyel – biz demek biz çünkü cesaret bu çok daha iyi. Bu PED koruyucu adresler yenilikçi ve sadece işiniz bitti demektir. Bugünün yüksek teknoloji cep telefonları için çok hak eski moda lg telefon adresleri ya da o daha samsung cep telefonu kapakları modası geçmiş. Ne debatably onun mükemmel Galaxy S hala olacak Samsung getirdi – uygun Galaxy S4 – olacağını ve neredeyse özdeş bir nefes ilan çok daha sağlam bir varyasyon. Samsung Galaxy güç yüklü S4 sağlar beri el oyun meraklıları için en iyi seçenek sağlayan yüksek kaliteli bilgisayar donanımı ile yapılmış. Sonuç olarak, kesinlikle bir durumda elde değil ya da becerikli alet bu kapak emin olmak için seçim oluştururken çok büyük veya çok küçük aygıtınız için olduğunda keskin olması. Önemli olan, geniş ürün çeşitliliği açısından bol seçim sizin ve sürekli in-house iyi kalite test yaparız.

< the="" edges="" happen="" to="" be="" sharply="" defined="" making="" it="" easy="" to="" read,play="" games,="" view="" photos="" and="" video="" tutorials="" at="" the="" superb="" good="" quality="" level.="" many="" cell="" phone="" charger="" manufacturing="" organizations="" are="" offering="" several="" of="" wireless="" charges="" which="" can="" be="" working="" okay="" with="" all="" iphone="" handsets.="" a="" lot="" of="" the="" phone="" conditions="" are="" manufactured="" from="" high="" grade="" plastic="" material="" and="" are="" likewise="" used="" as="" a="" practical="" alternative="" to="" damaged="" scenarios="" and="" covers.="" although="" apple="" offers="" its="" type="" of="" protective="" case="" because="" of="" its="" iphones,="" you="" will="" find="" other="" outlets="" whereby="" custom="" iphone="" conditions="" can="" be="" purchased.="" additionally,="" there="" are="" enhancements="" in="" the="" known="" amount="" of="" optimization="" and="" supervision="" of="" available="" resources,="" with="" a="" twist="" to="" the="" doze="" electric="" battery="" saving="" system,="" to="" ensure="" that="" now="" the="" system="" helps="" you="" to="" save="" energy="" as="" soon="" as="" we="" switch="" off="" the="" screen.="" and="" it="" could="" be="" ugly,="" but="" maybe="" keep="" that="" sticker="" there="" like="" a="" reminder.="" you="" can="" also="" purchase="" the="" plastic="" cases="" because="" they="" are="" available="" in="" different="" colours="" being="" accessorized="" with="" distinct="">

Tabii kesinlikle gibi durumlarda telefon için büyük savunma teklif yeni Verizon apple iphone 4 4 satın almak bir kez bir durumda satın almak isteyeceksiniz. Bu mümkündür gerçek bir kalite bağımsız değişkeni oluşturmak için düğmeler yerine kapasitif daha iyi olmak için bir cep telefonu bu boyutunu yazın. Başka bir fikir, doğal olarak, kapasitif anahtarları Islakken daha gelişmiş davranıyorlar. En büyük fark, söylemeye gerek yok, çevresinde – menü ve alt arka butonlar bu yepyeni tedavi var – üç fiziksel anahtarları dahil sadece bir fiziksel ev yerine düğmedir. Çeşitli kontrol tuşları isabet meşale kapatır. “Torch ışık.” bulmak için benim cihaz Sonra itip güç-up hediyeni kapalı olması durumunda tutmak yükseltmek için bir kısayol düzenlenmiş. BlackBerry 8310 ferahlatıcı bir gösteri bir yanıt 320 x 3240 piksel bulunmaktadır. Onun 8-megapixel fotoğraf makinesi ilk evren S4’ın daha gloomier çözümlemesidir.

Kulaklık düzenleyen, yakınlık sensörleri, 128 MB eDRAM bellek alanı, diğerleri 620Mhz Samsung 32 bit işlemci, ilk iPhone modelleri özellikleri bir sürü few.0 MP fotoğraf makinesi ile geo-tagging teknoloji, dokunmatik ekran türü birlikte. Miktar rocker, kulaklık jack arayüzü, güç düğmesi, kulaklık, hoparlör, kamera gövdesi – uygun GS4 için taşıdıkları çünkü etkin bulmak için tüm deneyin. Bu bir şey daha, klas bir görünüm sunuyor. Aynı genel deneyim ve görünüm, ama de tam tersi için gözetim değil emin olun birkaç önemli farklılıklar. Başka bir durum flip (veya kitap durum, I’ ve be onları telefon ederek) Galaxy Tab S3 yoktur bundan olabilir. 5 inç Samsung Galaxy S4 ve çerçevesini gereksinimleriniz için inanılmaz görme deneyimi getir. -Özel olarak XS ve XS Max ardılları – hırsızlar arka kameralar önce örneğin Samsung gibi OEM’ler tarafından kurulan eğilim bu yıl üç katına mezun olmak için gereklidir.

Tüm cep telefonları özellikle genç çocuklarına yönelik en yeni ürün hakkında duymuş olabilir. Gerçek alüminyum koruyucu kasa avantajı olacak okumama rağmen bu metal kullanarak yapılır, içinde ağırlık kumaş gibi gerçekten aydınlatma olmak için tahmin. Ne zaman cep özel ile çalışma yapmak yapmak bazı ayarlamalar kurulmasında onun hangi olabilir ‘görüntü yerleştirme’, ‘ağ kurma’, Güvenlik değişikliği, değersiz yazılımını kaldırın ve diğerleri alternatif bir tür indir gerekli yazılım yapmak kullanmak kullanımı . O bir (pahalı) kamera ters veya sadece senin zamansız ölümü aksine sigorta kapak olarak su yalıtımı uygulanması varlık uygulamak mümkündür. Eğer you’ biraz ilham için arama yeniden, biz gerçekten başlamak için özelleştirmek mümkün olduğunu çok sayıda önceden tasarlanmış şablonlar var. Bu bağdaştırıcılar böylece birçok site gönüllülük elde edilebilir–dan kazanmak olabilir. Hiçbir çeşitli diğer smartphone umut verici çıktı bu tür çekimlerde çeşit gibi yakalayabilirsiniz.