İPhone Teknolojisi 7 ve 7 Plus Sınırları Zorlamaktadır

Iphone  7  Plus   tam kurulum  olarak için Iphone  7 , ama  sağlık takviyeleri  ile bir ikinci  arka  digicam, bitişik  ile başlamak  bir Bu onun  çok kendi   bağımsız   12 megapixel BSI  izlenim  sensörü, ama ile bir daha sıkı 56 mm- eşit odak  boyutu  ve bir  önemli ölçüde daha az parlak 2 .8 sizce yeterlimi ??

Iphone   yedi  Aynı zamanda  satışa 14 Eylül çıktı… sıralama cep telefon sektörünün hemen en çok satanların başına gelmiştir. Bu  resmi  başlatmak  gün  belirtilen Apple tarafından  boyunca  onun Iphone  başlatmak   işlev , ama yayın   çalışma günü dawned bu transpired  7 Ayrıca vardı  kadar  iyi sevdim   boyunca  öncesi  satın   zaman dönem  orada  değildi herhangi bir  stok  hala sol  Apple mağazaları .  Apple iphone 7   Ayrıca   alabilir   çok   geliştirilmiş  Fotoğraflar –dan onun öncel  karanlýk  ortamları ve şimdi yakalar  önemli ölçüde   ek  ışık  ve  hususlar . Ancak ,  verimliliği , testi   ürün değil yeterli  için  tutun  yukarı ile  Haber 7 Sadece yakalar  ilave  hafif , yani  pics   bakışta  daha net ve sen-ebilmek görmek  ek   bilgi . Huawei düşüyor arkasında   tam burada ,  esas olarak, çünkü   bir sürü  gerçekler  sadece ile yutmuş  karanlýk  ve kırmızı  renk çok   güçlü.  Apple iphone 7 Plus  vardır bir  geliştirilmiş arka  dijital kamera , rağmen . Bu kullanır   aynı  kamera  olarak  Apple iphone 7, ama  var  farklı bir  12 -megapixel  digicam  geliyor kadar  bunu. Ne ‘s  özel  olduğunu bir  inşa -vınlamak içinde özellik . Iphone  7   Ayrıca  olacak yakında   rehberlik  yeni bir portre  şekilde.

Yine de ben  değil-si olmak oldu şişmiş  yok bu  tüm ile IOS  on. 1  Genel  Beta, ben rezerve etme yargı ve  genel bakış   işlev   en kısa zamanda  bu gemi. Şimdilik, sadece biliyorum  yedi  Ayrıca  bazı yapabilir serin  şeyler  bu  gerçekten  daha az,  yalnız -kamera  kardeş can

Apple iphone 7   Ayrıca  bu  çok şey farkı daha  Apple iphone  6 ve Iphone  6S eksikliği anten  suşları especial jet siyah,  modeli ,  devamsızlık , kulaklık girişi, çift  lensler ve çift  hoparlör ayırt yapmak. Ben şahsen  beğen  inanılmaz   çok  ve diyeceğim de  hızla   elde etmek  Iphone  7   Ayrıca  jet siyah 256GByte  ürün. Tek  faktör  bu sevmediğim ben cekti değil  olmak  yeteneğine sahip  için  perakendeci  benim IOS apps  üzerinde benim zor  disk benim kadar yapıyor  ile benim eski  jailbroken iphone   altı Iphone  7   Ayrıca  olabilir  tanık  olarak bir  aracı adım ,  sadece çünkü   büyük  ile bang  birkaç  yenilikler  olduğunu  öngörülen için  yaklaşan  yıl .Sen  devam almak bir  üstün   daha yüksek kapatın smartphone ile bir  sürü , özellikleri  değil  sağlanan  tarafından rekabet, ama  doğal  değil bir  ucuz  aygıt . Bu  olabilir  değil  maç  içine aynı   şartlar,  yine de,  esas olarak, çünkü   ikiz arka kameralar  gerekir  bir  daha önemli  kesme.  cep telefonu  olduğunu hala  tür, sörf tahtası, ve  değil ‘t olacak   şeklinde  cebimde içine veya  cep telefonu  üzerinde benim sırt çantası askısı.  Apple iphone  yedi  Aynı zamanda  işte üzerinde   10  %  başına piksel XL daha ağır. Dikkate alınarak   gerçekten   biraz   daha büyük boyutlu, bu bir  fantastik  başarı –dan Google.  Apple iphone 7   Ayrıca   erişilebilir  gümüş, altın,

Rose gold ve için  ilk  da siyah olarak zaman  etkili  Jet siyah olarak. İkinci renk  olduğunu bir parlak  olan siyah,  amaçlanan  gibi olmak dayanıklı  olarak diğer  ürünleri.  Apple iphone  yedi  Ayrıca  tarihlerde onun  daha kompakt  modeli  olduğunu  korunan   uygun olarak için IP67, hangi  gösterir  içinde ilâ daldırın  bir metre (~ 3  ft) içinde taze   içme suyu  için ilâ 30  dakika ve aynı zamanda  korunan   muhalif için  toz.

Merkezli  ilk   Filmler  üzerinde  World-wide-web, Apple  istihdam   fantastik  dişlerin kafes  sürüş  hoparlörler ve mikrofon  etkili  olarak özel  yapıştırıcılar.  Apple iphone 7   Ayrıca  bile hisseder  daha hızlı  OnePlus daha  üç, sahip olduğu  en yeni  820 Snapdragon işlemci, Adreno 530 GPU ve 6 GB-in koç. İçin  örnek , OnePlus  üç atlar ve çerçeveler damla  zevk  CSR yarış 2   zaman  Iphone  7   Aynı zamanda   deneyimli  tamamen  hiçbir kekemelik. CSR2 bile grafik  görünüyor   büyük  üzerinde  Apple iphone  yedi  Ayrıca . Apple’nın  sınırlı entegrasyonu donanım  ve  program  gelirleri için  dışarı kabuk  kapalı için  işlevselliği

Sadece bir   önemli  sen  gerek   fark  bu Iphone  7   Ayrıca   alır son derece   inanılmaz sıcak  için dokunmatik   kısa bir süre sonra   uzun süreli  oyun  sınıfları. İçinde  gerçek , bu  döndü  neredeyse  için dayanılmaz  korumak  sonra   zevk  Grand Theft  Araç: özgürlük  Metropolis   Tales için  50 % bir saat. Ve eğer sen-ebilmek  teklif ile onun ağırlık  bu bir  büyük   karar  daha  Apple iphone  yedi  gerçeği nedeniyle , onun  ikiz-objektif kamera   tekniği ,  daha iyi  çözünürlük ekran  ve yıldız pil  günlük yaşam. Ama ne zaman sen  elde  montaj dikkate  rakip , Apple açıkça  oynadı  bu güvenli  bu  12 ay  ile onun geri dönüşümlü  tasarım ve stil  bu  görünüyor  hantal   sonraki  diğer 2016 için  telefonlar. Karar  için kaldırmak  belgili tanımlık headphone kriko da oldu bir bit  erken ,  kazanç bu zor  için  savunucusu  için kullanıcılar  kim neo   sistem  kullanmak için  wi-fi kulaklık.

Apple iphone  yedi  Aynı zamanda   alır bir  küçük  pil çarpmak kapasite  bu  12 ay  ile 2 , 900 üzerinden yukarı mAh  Apple iphone 6s Plus’ın 2 , 750 mAh  yeteneği. Pil çarpmak  potansiyel  harmanlanmış  ile  enerji -A10 Fusion işlemci yudumlarken  başarı içinde  gerçekten  yıldız pil  ömür boyu  için  Apple iphone 7   Ayrıca . İki başardı  kapsamlı gün ,  nazik  dışarı-in kullanmak bir  maliyet  ve ne zaman  ile çalışma   cep telefonu   cidden  akış YouTube,  zevk  oyunlar  , ve metin , ben  şimdi bile  başardı  bir sonucu olarak bir  tam  gün   kolayca. Tüm  Değerlendirmeler   olmuştur   yürütülen  ile  Otomobil  parlaklık ve Parlaklık kaydırıcısını ile döndü %56 Apple iphone  yedi  Ayrıca   alır Apple’nın  en up-to-date  ve en büyük  işlemci, A10 füzyon. Bu  bir quad-çekirdek iki CPU düşük elektrik enerjisi  için çekirdek  etkinleştirmek Bunu şu şekilde özetlemek gerrekirse batarya tüketimini en düşük seviyelerde tutmaktadır buda bize uzun şarj sağlaması demektedir. geliştirmek  pil  günlük yaşam tarafından  kullanan   çok daha az   canlılık  üzerinde  sorumlulukları bu  yok  gerektiren   önemli ölçüde  beygir gücü.

İşte da bir altı çekirdek  GPU Apple  öneriyor olduğunu  60%  daha hızlı  daha  bir   tespit  içinde  son  yıl modeli  ve 3 GB RAM , hangi  bir kişi  çok daha fazla  6S daha  Ayrıca  veya bile  Apple iphone  7 Iphone   7 plus Ayrıca  içerir  iki kamera ile bir  geniş  açı mercek ve bir telefoto lens. Bir telefoto lens  genellikle  kullanılan  için  görüntüleri   hangi  sen  gerektirir  dışarı bulanıklık  sicili  ve gerçekten  odak  üzerinde  hemen hemen   Apple iphone 7   Ayrıca  yeni bir sahip  digicam  yöntemi   adlı  portre  Yöntemi  şimdi koyar  bu  tür,  fotoğraf  içinde senin  avuç içi . Apple aramalar  Bu derinlik – in- disiplin   sonucu bu  tutmaya devam yüzler keskin  iken   geliştirme  bir bulanık etkisi  içinde  sicili .  sonuç  da  tespit   ek   sık  olarak bir bokeh. Ben  elde  bir Iphone   yedi  Ayrıca büyük olasılıkla–dan bir Nexus 5 X, bu  Başlangıçta , bir şey  Apple benim için.  Yine de,  Apple iphone 7   Ayrıca   göster   değil  en iyi   hücresel   telefon   göster   I-si olmak  tanık .