IPhone Vs Motorola Droid gözden geçirme

IPhone Vs Motorola Droid gözden geçirme

M-cüzdan durumda Ayrıca uzay ve bir kaç para korumak için sunarken tam bir güvenlik sağlar. Sen oldukça çok kelime her gün boyunca eylemlerin korunması için alarm ayarlamak başlayan elinde, bu sistemde güveniyor. Son olarak, onlar bazı büyük nakit dışarı ile stil takipçisi olmak benim adım kabul! Ağır en son iPhone satın alma miktarı dışarı bombardımanı sonra büyük cep telefonu baca şapkası üzerinde biraz daha fazla harcama rahatsız mı? Bir cep telefonu durumda mürekkep yazdırma maliyetini sadece birkaç sent var. Eklenen kalınlığı rağmen durum için çeşitli bağlantı noktaları ve düğmelerini hızlı erişiminizi sağlar. Neo Hybrid durum düşmelere karşı yeterli koruma sağlayan bir iki parçalı yapısı ile yapılan bir dayanıklı durumda. Durumda şok emici inşaat nedeniyle damla ve çizilmelere karşı iyi koruma sağlar. İnce zırh cep telefonu kadar sert zırh eşdeğerinin aksine aşırı miktarda şişirme olmadan inanılmaz Emanet sunan, çift katmanlı bir durumdur. Gezgin koruyucu çantası Pad ve Quill üzerinden yüksek kaliteli sağlam Amerikan deri arasında yapılır.

Ayrıca, deri tabanlı bir 25 yıl garanti ile geliyor. Cilt ile herhangi bir kalıntı veya yapışkan de bırakarak çıkar. Olmakla birlikte pek çok kez XR iPhone için kullanılabilir, biz şimdi mükemmel iPhone XR örnekleri ve cilt listesi sadece sizin için derledik. Gözenekler ve deri arka çizikler korur ve sağlar daha yüksek tutuş ancak that’ s hakkında o. Örtü balıksırtı desen arka malzemeleri yüksek tutuş üzerinde bitirmek ve parmak izleri ve vücut yağ etkili iter. Çizikler ve küçük güvenliği için hafif bir vaka veren Spigen üzerinden temel olasılık düşer. Son derece nazik ve sıska ve henüz düşmelere karşı yeterli koruma mevcut koşullar Ringke hava topluluğu. Sıska ve güzel tasarlanmış simetri serisi koşullar türü ve güvenlik için bak olanlar içindir. İnsanlar arasında iseniz kim can’ t durmak onların telefon bırakarak o zaman bu durumda tam size göre. ABD Başkanı Donald Trump, Çin ile ticaret çakışma girdiği, o ülke çapında Emanet takipçiliği hizmet veya Beijing ile bir ticaret anlaşması güvenli yardımcı o Meng’in durumda müdahale ifade etmiştir.

Ayrıca ekranın düşme durumunda korumak için ön biraz kaldırdı çerçeveler sahiptir. Giriş yükseltilmiş dudaklarından göstermek-ebilmek var olmak mahfuz sırasında bir damla emin olun. Sizin girişte var kırık gösterinin muhteşem öğeleri size zarar tetikleme olasılığı olacaktır. RhinoShield’ s Crashguard tampon vaka birimleri kenarları için yeterli koruma sağlar, yükseltilmiş dudakları ile giriş ve arka cam paneller Ayrıca–dan birisi kaydedilir belirli yapma çekilişinde ve çatlaklar bir sonbahar boyunca. Ne zaman sen don’ t istemek senin iPhone XR toplu ve bir all-küresel koruma istiyorum gereken bir dava, o zaman bu durumda sadece size göre. İnce zırh kristal durumda açık bir gövdeye sahip çok olay sen don’ t lüzum o zaman sizin için cep telefonunuzun çekici tasarım karşılamak için davanızı. Sonra bir sigorta primi görünüm ile yüksek-çentik muhafaza isteyenler için simetri deri örnekleri kontrol etmek gerekir.

Orada çeşitli tasarımlar elde edilebilecek, onları incelemek. Cep telefonunu uygun olanı seçmek mümkün olacak bizim iPhone kapakları desen ve renklerde, büyük bir çeşitlilik içinde en iyi bulunabilir. Yukarıdaki noktasında belirtildiği gibi iPhone koşullar, iPad örnekleri veya Android durumları için arıyorsanız olsun, bir kez en iyi olan biraz tekrar tekrar aynı ürün satın alma daha satın almak daha sağlıklı. Sağlam durumda, cüzdan örnekleri, kabuk koşullar, sağlam durumda, ince durumlarda, folyo cüzdan durumlarda, defender şartlar, ağır sorumluluk koşullar vardır sadece birkaç aramak için. Onlar pahalı yönü üzerinde olsa onlar deri tabanlı durumda, tamamen farklı türde sağlar. Bu gadget için de toplu önemli bir miktar eklemek rağmen deri tabanlı durum a sigorta primi bakmak ve duyumsamak, sunuyor. Şimdi biz onların en iyi şartlar altında olarak düşünün listeledik rağmen onların toplam servis talebi sanatçısını üzerinde kendi resmi web sitesinde denemelisin.

Markanızın perakendeci için gidip onlar baca şapkası seçimleri özellikle senin hareket eden telefon içinde tasarlanmış tanıtmak olduğunu kontrol etmek en iyisidir. İPhone satın on-line kapsar önce Ayrıca ürün açıklaması ürün garanti aralığını denetleyin. Leke fazla 10 çeşitli durumlar için iPhone XR sunar. Presidio Pro ince kasanın güvenlik iddia 10 metrelik damla Emanet birlikte iki katmanı sunar. Durumda orada üç tamamen farklı renklerde ve Emanet yeterli miktarda büyük sağlar. Eşim bu silikon kılıf yardımı ile cep telefonu ömrünü uzatmak savundu. İle an hücre telefon, GPS, tipik bir aksesuar tekniklerdir. Muhtemelen en çok kullanılan Aksesuar cep telefonu tarihi geçmiş içinde. Onlar büyük ölçüde Apple†dahil olmak üzere hücre cihazlarda merkezli™ s iPhone çizgi ve Samsung’ s Galaxy becerikli alet. Ayrıca, bu cep telefonu son derece onun batarya hayat, anımsama destek, müzik katılımcı ve diğer bağlantı özellikleri de dahil olmak üzere birçok farklı Puan derecelendirilmiştir keşfedeceksiniz. Ve herkes, Apple, dahil olmak üzere Google’taşlaşmış, Özetle, olmasıdır.