Lenovo Telefonları

Ekran beş santim yayılan yeterince geniş olduğundan Lenovo Vibe S1 Lite kullanıcıları şımartın, şık bir tasarımı ile geliyor. Bu şekilde biz onun iş önemli video oyunları ve online video ile ilgili olmuştur, özellikle bütün gün durabiliriz. Ortaya çıkan resim çok açıktır ki Lenovo Vibe S1 Lite ekran da 441ppi piksel yoğunluğu ~ yoğunluğuna sahip toplam Hd çözünürlüğü habercisidir. Lenovo Vibe S1 Lite ABD fiyatı 199 $ kullanılarak inci ve mavi tonlarında elde edilebilir. Aslında Lenovo, hücre telefon satan yerde tüm uluslararası yerlerde Ocak akıllı temin edebilirsiniz. Bu telefonun sıradan baskısı 299 $ bir fiyata Kasım satılır; Eğer ikiz dijital kamera ile çekilen değiliz ancak, Lite varyasyon yolu daha yararlı bir seçim ve Lenovo Vibe S1 Lite RAM 2GB vardır RAM kaydeder.

Ayrıca akıllı telefon 4G ağları destekler ve Yorumlar cep telefonu açıp değiştirmek için gerek kalmadan cep telefonu iki suşları için umut olanlar için yaklaşık iki SIM oyun kartları koymak olabilir. Pil yeteneği 2500mAh gelen 2700mAh hızlandırılmış olmaya devam ediyor. Lenovo Vibe S1 kavrama rahat hale ince boyutları ile birlikte gelir. Lenovo Vibe S1 çift SIM yuvası nano boyutlu destekler ve süper hızlı internet ağı desteği 4G LTE var. Vibe S1 iki renk, yani İnci Beyazı ve Gece Mavisi geliyor. Vibe S1 kendisi sistemi için özel bir şey, ama bu yakışıklı yapmak için yeterince ilginç ürünün alüminyum çerçeve varlığıdır. Lenovo Vibe S1 4.7 inç, telefon, gelişmiş HP ek olarak, IPS Kapasitif dokunmatik ekran teknolojisinin desteği ile desteklenmektedir dışındaki karşı da üç anti-anti toza karşı Corning goril cam ile sarılır ulaşan bir akıllı telefon için geniş bir ekrana sahip çizikler. yoğunluklu ekran kendisi

Lenovo Vibe S1 keraptan için (441 ppi) kadar ekranlar ile donatılmıştır. Ekran oldukça geniş çünkü Böylece ekran görüntüleri net görüntüler ve parlak telefon yanı sıra rahat bir video oyunu oynarken aynı zamanda maç oynayan rahat. digicam dikkate alındığında Lenovo Vibe S1 akıllı telefon Kasım 2015 yılında tanıtılan edildi Vibe S1 Selfie’ler için 8-megapiksel ön atıcı ile birlikte arkada bir 13-megapiksel dijital kamera müdürü ile doludur. Lenovo Vibe S1 Lite Lenovo Eylül ayında ilan cep telefonunuza ait çok daha makul fiyatlı model olarak kabul edilir. ilişkili ücretler minimize olmasına rağmen, Lenovo Vibe S1 onun giriş dijital kamera oldukça ilgi çekici akıllı telefon çok teşekkürler olduğunu. fotoğraf arka dijital kamera tekrar kavisli cam ile inanılmaz iyi yanı sıra metal gövde inşaatı Görünüyor kaliteli orta akıllı telefon Adnroid bir dokunuş ekler yanı sıra ön içinde çekilmiş. Lenovo Vibe S1 birinci sınıf pil ömrünü önemli ölçüde daha iyi ve kolay bir performans sunuyor.

Bu akıllı telefon Rs ekonomik bir fiyata piyasada mevcuttur. Lenovo Vibe S1 kendisi Endonezya şirketi Lenovo Cell tarafından tanıtıldı ve büyük olasılıkla yakında yakında piyasada satışa sunulacak. Lenovo Vibe S1 fiyatı ile ilgili olarak, hala net bir bilgi yoktur, ama iki milyondan rupiah daha, fiyat 3 aralığında olacaktır muhtemeldir. Lenovo Vibe S1 Lite dokunmatik ekran 5 inç Corning Gorilla Glass üç tarafından korunan 1920 x 1080 piksel (Yüksek çözünürlüklü tamamlayın) çözünürlüğünde yüksek çözünürlüklü ekran teknolojisi IPS getiriyor. Lenovo’nun yeni selfie akıllı bir Octa Core işlemci MediaTek MT6753 64-bit hem de GPU Mali-T720 grafik işlemcisi tarafından desteklenmektedir. işletim sistemi yanı sıra kişi arayüzü gibi tipik bir arayüz Lenovo Vibe UI olarak bir. Lenovo Vibe S1 her biri farklı bir çözünürlük, 8MP ve 2MP Yani sahip, bir taşıma ikiz ileriye dönük kamera ile geliyor. Böyle iki kamera ile Silahlı, daha sonra görüntüleri elbette daha benzersiz ve kaliteli olacaktır.