Nasıl Alıcılar Ön Satış için: Tutun Dikkat!

Malınızı satın almak için ekstra kişiler kazanmak için pazarlama ve reklamcılık yaklaşımlarınızı artırın! Yakınlarda yapılan bir konferansta duyduğum şey bu ve döngüsel bir argüman gibi göründüğünde orada bir gerçeğin bir çekirdeği var. Güçlü bir kavram ön sipariştir. Maddenin bile erişilebilir olabilmesi için nasıl alıcı alabilirsin? Tahmin ettiniz – Pazarlama yaklaşımlarınızı geliştirdiniz. Eh, özellikle ürününüz bittikten veya tamamen sunulmadan hemen önce ürün olarak düşünülür. Bu şekilde, malların teslim edilemeden önce reklamını yapmakta ve tuhaf uygulamaya başlayabilirsiniz. Promosyon süresi uzar ve size hikayeyi anlatma fırsatı verir. Hikayeyi anlatmaya başlarken, geri bildirim, size son çıktıyı ayarlayarak size yol gösterecektir.

 Müşterilerinizden anlayacaksınız ve bu bilgi çok faydalı olduğundan, onları erken kuşların indirimleri ve hediyeleriyle ödüllendirmek için harika hissedeceksiniz. Bu müşteriler, kabilenizin yaklaşımı ve nihayetinde bir parçası olmak için büyüyor. Çevrimiçi, diğer insanların çözümlerimizi etkin bir şekilde pazarlamasına olanak tanıdığından, onlara herkese yardım etmeleri konusunda yardım etmeliyiz.

 “Çalışma öncesi nasıl yapılır, özellikle?” Bu reklamcılık ve pazarlama taktikinin temel kavramı, piyasaya girmeden önce yaklaşmakta olan bir ürünün bilinçlendirilmesini sağlamak, böylece müşteriyle etkileşime girmek için daha fazla zaman tanıyor. Ürününüzün yaklaşan sürümüyle ilgili gönderim, hedef müşterilerinizle beklenti ve heyecan oluşturur ve bu sayede ürününüzle ilgili hype hemen üretilir. Millet ne yaptığını merak ediyor ya da öyle yapıyor ve yararları hakkında çok daha fazla şey öğrenmek istiyor – ve sunulan ön sipariş seçeneğini elde etmek şu an için daha fazla teşvik sunuyor.

 Şimdi alıcıların ön sipariş verme yöntemlerini öğrenmek aslında bir yöntem. Bu prosedür, en iyi ürünün bir başlangıç ​​tarihi olarak tanımlanabilir. Gişe rekorları kıran filmler için yüzlerce örnek vasıtasıyla edinebilirsiniz. Maruz kalmak ve sözcüğü elde etmek, ön sipariş başlatmanın temel taşlarından biridir. Daha sonra, çözümün faydalarını ve bir ikilemi nasıl çözdüğünü açık bir şekilde tanımlamak. Diğer kişilerin bunu çok iyi bir çözüm olarak gördüğünü ispatlamanız gerekir ve bunu nasıl alacağınızı açıkça tanımlarsınız. Aklınızda bulundurmanız gereken birkaç faktör aşağıda belirtilmiştir:

 • Bir ön sipariş seçimi yapmanın başlıca amacı, ürününüzün gelişinde kişileri çok daha hevesli hale getirmektir. Bildiğiniz gibi muhtemel umutları freebies veya ürün ön sipariş için tercih etmez aksi takdirde onlar için kullanılamaz olumlu yönleri tarafından cezbedilir. Bununla müşterilerin ön sipariş vermek için değerli bir şeyler sağlamalısınız: sahip olduğunuz bir çözümden bir örnek veya basit bir indirim, onları daha verimli bir şekilde ikna edebilecek durumda olabilir.

 • Müşterilerinizin çözümünüzü satın alırken anında hareket etmelerini sağlamanız gerekir – bu nedenle sağlanacak bir süre sınırı ayarlamanız gerekir. Bu gerçek bir zaman sınırı ve uygulanması zorunludur. Burada oynamak için güçlü bir duygusal değişken vardır, özellikle de ürünün sınırlı bir kaynağı olduğunda. Sınırlı olarak sağlanan ‘sıcak’ yeni oyuncak için sıraya dizen insanları düşünün. Onların ön sipariş vermenin en iyi seçim olduğunu ve sınırlı bir süre verdiklerini anlamalarını sağlayın.

 • Müvekkillerinizin gerçekten kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olun – eğer yanıtlarını gerçekten takdir ediyorsanız, ön sipariş verecekleri olasılığı artar. Müşterileri gerçekten özel hissettirmek için, onları gerçekten benzersiz bir şekilde tedavi etmeniz gerekecek ve neden bu duygusal seviyede değer anlayışına sahip olduklarını özel olarak açıklayınız.

 Kendi sitenizi kullanarak, sosyal paylaşım ağ siteleri veya bu promosyona katılan diğer web siteleri, mesajı daha büyük bir kalabalığa ulaştırmanızı destekleyecektir. Filmlerin yayınlanmasıyla çapraz promosyonlardan önce bu çok olayı gördünüz. Hedeflenen mahalle içinde bir buzz oluşturabilirseniz, ön sipariş çabalarının iyi bir sonuç olacağı ihtimali yüksektir.