Neden Ölen Sevilen Biriyle Konuşmak İçin Tamam

Sevilen bir sevgili ile sohbet etmek biraz garip mi? Bunu bir çok insan yapar mı? Ve böyle bir eyleme yarar var mı? Arkadaşlarımın yerini tespit etmeleri durumunda ne düşünecekler? Bu sorgular sevilen birinin ölümünü yas tutanların düşüncelerinde nadir değildir. Bu sorular, bilimsel olarak yönlendirilmiş bir kültürün sonucudur.
Kısacası, ölen bir insanla konuşmak epeyce sık ve güçlü bir başa çıkma taktiğidir. Vefat eden sevdiklerine sık sık dua eden ve onlarla konuşan önemli sayıda insan var. Ve hayır, uygulamanın uzun bir tarihe sahip olduğu göz önüne alındığında hiç de alışılmadık değil. Aslında, bazı Hıristiyan mezhepleri Azizler Komünyonu doktrine inanırlar. Bu, cennetteki ölenlerin sevdiklerinin, yeryüzünde bu insanlar için Tanrı’ya karışabilme inancını gerektirmektedir.
Arkadaşlarına ve iyi hissettikleri şeylere gelince, bunun endişe duyulması gereken en az faktör olduğunu söyleyebilirim. Bu onların zorlukları, senin değil. Tabii ki, sen zaten onlara söylemek zorunda değilsin. Bütün bunları söylediğimden, yardım gruplarındaki insanların çoğuna ihtiyaç duyduklarını hissettikleri zaman sevdikleriyle konuşmak için tavsiye ederim. Niye ya? Aslında açıkçası faydalıdır. İşte & rsquos yedi neden olur.
1. Geçişte rahatlık ve salınım sağlar. Ölenlerine konuşan bir çok insan için sevilen bir şey, eylemin kendisi teselli ve rahatlama getirir. Sevilenin fiziksel olarak mevcut olmadığı gerçeğini kabul etmenin yükünü hafifleten bir şey üstleniyorlar. Eşit derecede hayati olan, ani bir rahatsızlığın, rahatsızlıkların hafiflemesine neden olduğuna inanmaktır.
iki. Yeni bir dünyaya uyum sağlamak için çalışmak için motivasyon sunar. Büyük dönüşümle uğraşırken, sevilen biriyle gerçek ya da hayali bir konuşma elde etmek, zor bir zorluk ile başa çıkmak için ek bir itici güç sağlayabilir. Milyonlarca insanın inandığı gibi, sevilenler, neyin olup bittiğini bilincinde bizlerle birlikte bulurlar. Çok fazla yaslı varlığını hissettiriyor. Sevdiğiniz birinin sizi duyabildiğini düşünüyorsanız, bir soru sorduktan hemen sonra zihninizde neler olup bittiğini anlamak için zorluklarla başa çıkma konusunda yardım isteyin. Eğer konuşmanızın duyulduğuna inanmıyorsanız, sadece hayal gücünüzü kullanıyorsunuz, sonra bir sorguyu sorduktan hemen sonra sevdiklerinizin cevapta ne diyebileceğini hayal edin.
3. Vefat edenle konuşmak ayrılığı sevmenin bir yolu. Sevdiklerinize yüksek sesle ya da sessizce konuşmak, anımsama ile ayrılmanın bir başka örneğidir. Kalbinizde her zaman bir düşüncedir ve hiçbir şekilde vefat etmediğini hatırlamanız sizin için önemli bir yol olabilir. Fiziksel olarak ayrılmış olsa da, sürekli bir bağlantınız olacaktır. Eğer bu kadar eğimli olursanız, bu şekilde her gün ölüleri onurlandırmakla ilgili hiçbir şey yoktur.
dört. Uyandırma ritüeli olarak uygulanabilir. Ritüeller, ister resmi ister resmi olmayan olsun, kayıpla başa çıkarken öncelikleri veya yeni rutinleri oluşturmak için anahtar bir yol sunabilir. Ayrıca ölenleri onurlandırmanın bir yolu. Güne başlayarak, hayatta kalanların birçoğunun yaptığı gibi, günahın koşuşturmasına girmeden önce merhumla selamlaşmak veya anmak, güne başlamak için ümit dolu bir yoldur. Hayatınızı hangi yol ve amaçlarla daha derinden yaşayabileceğinizi keşfedebilirsiniz.
beş. Etkili bir duygusal serbest bırakmadır. Oldukça az sayıda dul eşi, duygularını ifade etmek ve kaygıyı azaltmak için can alıcı bir insan yanıtı vermek üzere ölen kocalarına konuşurlar. Bu eylem sadece zihinsel ve fiziksel olarak kabul edilebilir değildir, ancak diğer insanlarla etkileşimde bulunmadığında genellikle bulunmayan bir ifade özgürlüğüne izin verir. & ldquoIt beni & rdquo belirtilen 1 & rdquo belirtmişti gerçekten hissettiriyor.
6. Güven artırabilir. & ldquoE gerçekten üstün hissediyorum & rdquo bir kadına konuştuktan hemen sonra bir bayan sevgilisine özel bir şey ekledi. Diğer insanlar konuşmanın tek başına olma hissini azaltabileceğini öne sürüyor. Bununla birlikte, başkaları, bir sevginin bir başka varoluşta tamam olduğuna dair bir işaret istemek için bir konuşma kullanırlar.
7. Bir şey gerçekleştiğinde sevilen 1 bilgilendirmek için bir konumda olmak için iç barış sunuyor. Yalnız yaşarken, birkaç dul ve dul eşeğiyle konuşurlar, özellikle de arkadaşlık yapmaları gerektiğinde akşamları. Kendinizi rahat hissettiğiniz şeyleri yaratın ve bu da düşüncenin huzurunu sağlar. Bu, esas olarak & ldquoseeing’in güvendiği bir dünyadaki bilincin ve bilincin değerlendirilmesinde önemli bir faktördür. & Rdquo
Çevremizdeki ruhani ve ruhsal olanı korumak için tasarlanan bir gezegende ikamet ettiğimiz için, merhumla konuşmak için akıllıca karar veremeyeceğimiz anlamına gelmez. Doğal olarak çok yararlı ve güçlendirici. Keder destek gruplarındaki katılımcıların çoğunluğu, ölen sevdiklerine konuştuklarını söylüyor. Ve hiç kimse bu etkileşimin nasıl çalıştığını açıklayamaz ve bir açıklamaya sahip olması hayati önem taşımamaktadır.
Dünyadaki manevi geleneklerin, merhum için dua etmeyi tavsiye ettiğini biliyoruz. En etkili ve sadık yazar Thomas Moore, annesinin ve rsquos’un mirasının bir bölümünü içtenlikle hatırlatıyor: “Annem ölümü onurlandırdı ve atalarıyla sürekli iletişim kurdu. Bana bu mantıklı mistik teolojiyi öğretti ve ben de onun yoluna bağlı kalmaya devam edeceğim. Ayrıca, 30 yıl önce ölen annemle konuşmaya devam ediyorum.
İnanç yönteminize bağlı olarak, kayıplarınızla başa çıkma ve hayatınızı yeniden yatırmanın bir yolu olarak sevdiklerinizle konuşmaları birleştirin. Evli bir kadınla evliliğe son zamanlarda söylediği gibi, 8 yıldan fazla bir zaman geçti ve hala onunla konuşuyorum (ilk kocası). Onu dışarı çıkıp oğlumuza yardım etmesi için onu bilgilendiririm. & Rdquo Bu hanımefendi, tanışmak istediğiniz herhangi bir kişi kadar topraklıdır ve fiziksel olmayan gerçekliği yaşam tarzına dahil etmeyi öğrenmiştir. Sen de yapabilirsin ve hayatı daha çok yaşayabilirsin.