Otel için Android uygulamaları: Mobil apps ile misafir ilişkileri geliştirmek

Oteller ve tatil köyleri otel apps onların tüketici hizmet geliştirmek ve çok daha fazla müşteri alarak gelirlerini artırmak için deneyebilirsiniz. Uygulama istemci fiziksel ve kafasında yer personeli gibi resepsiyonist ve konsiyerj hizmeti yükü hafifletmek için oluşturulur. Belgili tanımlık apps Konuklar ve resort personel arasındaki belirli kesintisiz iletişim yapar. Konuma akşam yemeği için onun emir bekliyoruz bir yüksek beklentileri istemci mesela ama o mutfak çalışanları olarak diğer çağrılarda meşgul beklemek zorunda. Bir app çok misafirler için sipariş yemek için kolaylaştırmak veya diğer hizmetleri erişim.
Aptalca hatalar zemin çalışanları tarafından tatil ve iş kurumsal kaybetme ve kötü bir ünü kazanç Inns ile sonuçlanan Konuklar tahriş öğrendim. Otel apps en büyük oda ve Konsiyerj çözümleri sunan zemin çalışanları size yardımcı olabilir. Öte yandan, Konuklar bilmek onlar-ebilmek giriş belgili tanımlık haberdar etmek–dan onların hareket eden ve ayrıca onlar sipariş onların cep telefonlarına gelen uygun yerleştirebilirsiniz memnun olurum. Bir Tema Parkı’ndan başvurmak için geri gelecek bir aile üyeleri bazı hızlı aperatifler ve içecekler yolda oldukları zaman belgili tanımlık apps kullanarak sipariş edebilirsiniz. Uzaya alma konusunda, atıştırmalıklar ve içecekler hizmet etmeye hazır Oda keşfetmek istiyorsunuz.
Otel apps Konuklar pick onların tatil noktalar beach, arkeolojik siteler, alışveriş merkezleri ve barlar ve kafeler gibi dışarı desteklemek için uygulanabilir. Belgili tanımlık apps resort apps içinde onların en iyi ilgi kullanabilirsiniz konuklarına sunduğu. Telefonla emir yer personeli olarak bazı Konuklar don için sorunlu olabilir ve rsquot açıkça konuşmak. Onun tekrar için bir konuk soran konuk rahatsız edebilir ve de onun sipariş iptal edebilirsiniz. Ayrıca Konuklar bir bahane ya da başka bir siparişte inkar zaman durum vardır. Bu uygulamalarla zemin çalışanlar için hiçbir zorluk olacaktır.
Otel apps bireysel talepleri uygun olarak oluşturulur ve konukların konforu için özelleştirilebilir. Bir çare istediği gibi bu uygulamalar bir çok dil olasılık sunabilirsiniz. De sosyal ağ seçme hakkı-in belgili tanımlık apps oluşabilir. Konuklar bir tatil için tekrar tekrar ziyaret beri bu uygulamalar yararlandığımız tatil büyük kar üretimi yapılmaktadır. Belgili tanımlık apps fiyat başarılı fiyatlarla temin ve tesisi veya Inn onları organizasyonu için avantaj alabilirsiniz. Bu zaman ve ne zaman her şey cep telefonunuzda sunulmaktadır, yaş, nasıl bir resort konuklarına gerçekler için zemin çalışanlarının iletişim bekleyebilirsiniz.
Bir konuk inceliyor ve rsquot su tam akşam yemeği için bir şey için bir otelde resepsiyon personeli erişim gerektirir. Resort konuklarına sunduğu sorumludur kolay erişim, olanakları ve lüks. Ön büro personel eğitim misafir ilişkileri ve müşteri bakım müthiş bir fikir olduğunu ama eğer onları imkanları ve erişilebilir tatil Hizmetleri ile ilgili tüm verileri verebilir bir şey sizin ortalama çok daha iyi olurdu. Çabuk, otel için Android apps misafirler için çok daha iyi müşteri hizmet sunan dikkate almalıdır.
Bu durulması o zaman yanlış bu uygulamalar sadece bir ek uygulamalar–dan Android çarşı olurdu. Uygulamaları yetenekli yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen. Her resort misafirleri için bir uygulama gerçekten olmalıdır ve muhtemelen rakiplerinizin otel için Android apps bir tür istihdam olduğunu ve onların konuklarına hizmet vermeye senden daha gelişmiş olabilir. Öznitelikleri ve misafirlerinizi uygulamanız yoluyla tedarik etmek istiyor hizmetleri seçmek için ihtiyaç duyduğunuz gibi bir uygulama yapıyor sadece bir başla.
Uygulama son dakika haberlerini okumak, hava durumu, bulunduğu turizm bizim resort, kitap uçak bileti, sinema bileti yakın biliyorum ve sosyal ağ internet sitelerine erişim için uygulanabilir. Ayrıca tatil ile ilgili tüm bilgi erişim ve sipariş vermek için uygulanabilir. Örneğin, misafirlerinizi uygulama yardımı ile Konsiyerj Hizmeti için düzenleme yapmak isteyebilirsin.
Android uygulamaları cep her model için en iyi otel işlevi için. Bu uygulama hata ücretsiz ve Nokia, Samsung, Motorola, BlackBerry, HTC ve akıllı telefon her yapmak için harika. Uygulama kullanılabilirliği ve işlevselliği hakkında endişe olmamak gerekiyor. Üst düzey uygulama mühendisleri tarafından oluşturulur ve canlı oluşturmadan önce test edilir. Bu uygulama bina pahalı bir ilişki sonra bir kez daha olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bir uygulama maliyetini büyük ölçüde işlevleri ve misafirlerinize sunmak için istediğiniz hizmetleri bağlıdır.
Ortalama tatil erişmek için bir uygulama sunmak için gerekli değil ama cidden, misafir ilişkileri artırmak için kritik iseniz o zaman sen-ebilmek ve rsquot göze bu uygulama yararları gözden kaçırmak. Otel için Android uygulamaları fiziksel ve ön büro ve resepsiyon personeli yükünü azaltmak için oluşturulur. Uygulama kullanımı, güvenilirlik kadrosunda azaltacaktır.