Reflü: Belirtiler aşırı örneğiyle gastroözofageal reflü bebeklerde yönetme

Yenidoğan ve genç bebeklerin beslenme ve normalde küçük Regürjitasyon herhangi bir sağlık komplikasyonlar mevcut değil sonra mideleri doğru içeriğini biraz tükürmek için nadir değildir. Üç-dört ay-in yaş bebek ulaştığı zaman, kabaca % 60-70 olacak pratik deneyim boyunca en az bir tek bir 24 saatlik dönemde besleme reflü bölüm.
Gastroözofageal reflü aşırı olgusu tanı dikkate alır miktar ve gelişmek için özofagus yapışıklıkları oluşumu, aşındırıcı hatası gibi aşırı asit reflü ile ilişkili komplikasyonlar yanı sıra reflü bölüm şiddeti özofajit ve Kronik solunum yolu hastalığı gelişimi. Amerikan Pediatri Akademisi, bebeklerin çok az % 1 reflü ciddi durumlar var, ama ciddi durumlarda acil sağlık ile ilgili bakım ve çocuk doktoru gözetimi talep tahminleri.
Gastroözofageal reflü olağanüstü durumlar genel sağlık komplikasyonlar acı yanı sıra, bebeklerde bu durumu genellikle çok huzursuz düzenlemeler mevcut. Bir bebek ile reflü de normalde ağlamak ve olmak girerek yemek borusu mide asitleri tarafından neden rahatsızlık nedeniyle bu zor yatıştırmaya inanılıyor. Bir şişe içki olabilir sonucu çocuk değil kilo ve doğru genişleyen gelişmek için başarısızlık tanısında ya da uyku reflü ve sürekli yemek regurgitating veya emzirmek için reddeden bir bebek için zor olabilir.
Çocuk hekimleri bebeklerde özofagus reflü belirtileri yardımcı olmak için pek öğeleri yönetmek savunucusu. Bir belirli sistem daha küçük beslemek için tutarlar, ekstra boyutlu sık. Süt daha az bir miktar daha hızlı, şiddetli reflü bölüm olasılığını azaltmak sindirmek olabilir. Bir çocuk doktoru bir Değiştir formülde hidrolize protein formüllerdir öncelikle dayalı inek ve rsquos süt formülü beslenen bebekler için tavsiye ama bileşenleri formül şu anda kısmen sırayla yardım için bir bebek ile reflü Özet süt are kırık aşağı daha hızlı işte absorbe olma besinlerin daha büyük bir şans. Sadece bir besleme sonra bebeklerde reflü ile dik pozisyonda reflü bölüm fırsat azaltmak için olarak ulaşılabilir olarak uzun yapılması tavsiye edilir.
Bebeklerde uyku büyümeye ve uygun şekilde geliştirmek için birkaç saat ara ama gastroözofageal reflü aşırı olgusu o arzuları uyku edinme gelen bir bebek karşı koruyabilirsiniz. Bebekler ile şiddetli bir sürü geliştirilmiş uyku veya çok daha rahat etsin ne zaman onlar bir eğim propped cezir. Bu pozisyon asist mide asidi artan–dan önceki azaltın özofagus sfinkter tutmak ve boğazında acı veriyor. Güvenli bir şekilde bir bebek bir kama eğimli bir uyku yüzey oluşturmak için biraz tek taraflı yükseltmek için bir beşik yatak kenarına yerleştirilebilir. Yastık ve battaniye suretiyle yapılması gerektiğini bir boğulma tehlikesi olduğu gibi uyuyan bir bebek desteklemek için kullanın.
Aşırı bebek özofagus reflü son derece nadir durumlarda, cerrahi muhtemelen yemek borusu hasar onarım için gerekli olabilir. Normalde kullanılan yordam kat denir ve prognoz ameliyatı takiben kadar mükemmel görülüyor.