Samsung Galaxy A8 2016 Kılıf Hakkında

Samsung Galaxy A8 2016 henüz yapımcıları tarafından başka umut verici alet. Eğer Güney Kore değilse daha fazla gün bir avuç için beklemek zorunda. Bu çıkarılabilir olmayan Li-Ion 3300 mAh pile sahiptir. Samsung Galaxy Note 7 tartışmalar bir çok yapılan dair hiçbir şüphe yoktur. yine Samsung bugünün zamanında sektörünün en güvenilir markaları arasında olduğunu söyleyebiliriz olduğunu söyledi. Eğer büyük bir orta kademe gadget için arıyorsunuz bu modeli doğrulayın.

Samsung Galaxy A8 2016 kamera açısından, onlar 16MP ve 5MP arka ve sırasıyla ön tetikçiler. Tüm bu özellikleri olmayan çıkarılabilir bir 3050 mAh pil, tarafından körüklendi edilir. Samsung Galaxy A8 2016 artık oldukça birkaç ay gelen haberler yer almaktadır. Organizasyon sonunda nihai ay bu modeli tanıttı ve şimdi onlar bu gadget satan başlangıç var. Samsung Güney Kore’de bu modeli temin şu anda olduğunu. Bu gadget Ön sipariş 1 Ekim st, 2016 den başladı ve şimdi müşterilerin modelini alabilirsiniz. SK Telecom Güney Kore’de bu model için özel ortağıdır. bu gadget dünyanın diğer bölgelerinde erişilebilir olacak zaman belli değildir. Hatta bu yüzden pek çok kişi yakında diğer ülkelerde elde olacağını söylüyor.

Birçok sekiz / 16 / 32GB ROM ile birlikte 2GB RAM: Samsung Galaxy A8 2016 gözlük sadece 3GB RAM sürümü ile benekli olmasına rağmen, Lenovo Vibe K4 Not gözlük başka bir model ile çok daha fazla varyant vardır. 3GB yanı sıra, K4 Not bellek 16GB ROM ile sabittir, ancak microSD üzerinden 256GB kadar genişletilebilir. Çeşitli Samsung Galaxy A8 2016 müşterilerin cihaz ile hız zorlukları rapor etmişlerdir. Onlar aylar kullanımının bir çift sonra, onların cihaz onlar için korkunç bir kullanıcı bilgisi sonuçlandı yavaş döndü söylüyorlar.

Google’da geliştiriciler artık sorunu çözmüş ve sağ etkili bir Samsung Galaxy A8 2016 android Nuga güncellemesinden sonra herhangi bir hız hıçkırık elde olmayacaktır. Samsung Galaxy A8 2016 vs Lenovo Vibe K4 Not orta menzilli akıllı telefon ama spor gözlük akıllı hem de. soal Harga Samsung Galaxy A8 2016 yang ada di pasaran Ngomong-ngomong, PONSEL ini baru saja diluncurkan pada bulan desember ini di luar negeri yang Daerah tepatnya kami Belum begitu ketahui. Tetapi untuk Sampai di Endonezya, Harga Samsung Galaxy A8 2016 tentunya Akan lebih mahal dibandingkan dengan Galaxy A8 Orijinal. Kita tunggu saja deyimi resmi dari pihak terkait yaitu Samsung. Daha uygulamalar bantlamak için zamanı. Samsung Galaxy A8 2016 Nuga android için güncellendi ve şimdi de size keyifli bir uygulama pratik deneyim verecektir.

Artık cihazınız bulgu hız zorluklar korkusuyla dışarı ek uygulamalar kurabilirsiniz. Diğer varyasyonlar Samsung Galaxy A8 2016 yonga seti ve batarya vs Lenovo Vibe K4 Not gelir. Galaxy üyesi iki hızında okta-çekirdekli işlemci ile Exynos 7420 yonga seti üzerinde çalışır. Bu arada, K4 Not ayrıca okta çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir ancak 1’den Şimdi daha bir yıl için gelecek olan ama son Samsung Galaxy A8 2016 tam burada hareket ettirilir. Telefon mahalle Güney Kore pazarında bu erişilebilir oluşturuldu, ancak hiçbir zaman gezegenin geri kalanı onun yol yapmak gerekir. Grafik çok daha iyi açtıysanız, nasıl

Samsung Galaxy A8 2016 Oyun ihmal olabilir? Bundan böyle Modern Combat en yeni sürümü olarak çok ağır oyunları oynayabilirsiniz. Çeşitli eylem, çekim, macera ve yarış oyunları artık çok kolay çalınabilir. Lenovo Vibe K4 Note kendi fiyat aralıkları ile aylarca canlarından üzerindedir. Karena mengusung tema phablet yang menggunakan ukuran layar Cukup besar, yang besar pula penyimpanan Harga Samsung Galaxy A8 2016 dibekali medya. Katılabileceğiniz anketler şunlardır MEMORI iç berkapasitas 32 GB Yang DAPAT digunakan untuk menyimpan dosyası aplikasi penunjang PONSEL Atau hal Penting lainnya Yang Bisa diakses Secara cepat menggunakan Samsung Galaxy A8 2016 sehingga mudah untuk diakses. Harga Samsung Galaxy A8 2016 hingga saat ini Belum bisa kami informasikan terkait aralığı Samsung Galaxy A8 2016 di pasaran. Mungkin saja PONSEL ini baru Akan tiba di Endonezya pada vel tahun 2016 Jadi, bersabarlah jika anda ingin memiliki dan menikmati ini PONSEL.

Ama bu yeni bir filtrasyon Grace UX biz zaten kılavuzdaki görünür almak için bir konumda olmuştur söylentiler Samsung Galaxy A8 2016 kavuşacaktır teyit olacağını, hepsi bu değil. belgede yer alan resimler yürürlükte, bu model aynı zamanda arayüzü Grace UX çalışacaktır olduğunu göstermektedir ve ek olarak ödeme yapmak için bir konumda olması Samsung ödeyin ile gelecek. Söylemeye gerek yok, tüm android müşterilerin cep telefonunuzun pil ömrü şikayetçi. Ve Samsung Galaxy A8 2016 durumunda, yeni bir şey yok. Ama Android Nuga 7’nin çok daha gelişmiş versiyonu sayesinde cihazınızda pil zamanlama gelişmiş göreceksiniz. Yılın en çok beklenen mobil işletim tekniği, büyük Android Nougat burada şimdi ve sadece temel muslukların avuç Samsung Galaxy A8 2016 yükseltebilirsiniz. Samsung Galaxy A8 2016 için Nuga güncelleme erişilebilir ve rahatlıkla dakika avuç içinde cihazınızı yükseltebilirsiniz. Eğer Samsung galaksi A8 2016 akıllı telefon bu hotspot wifi yapılandırmak için gerekli olacak, böylece hiçbir cihaz yapılandırılması ile ağ frekansı düzgün kalmak olmazdı.

Burada, hotspot yapılandırmak için adım ipuçları adım vardır. kavramı telefonları için avı yavaş oluyor, bu telefon gibi hemen altında sızdırılmış belirli biri olarak, işler açmak için zamanı geldi. Bu leakster @OnLeaks Samsung Galaxy A8 2016, nezaket gösterir ve bu model artık uygun serisinin bakarak muhtemelen en iyisidir. kurulum işlemi sizin için çünkü sadece anlayış komplikasyonsuz olacaktır. Şimdi web sayfası kurulumu kablosuz wifi hotspot bağlantısı hakkında ve Samsung galaxy A8 2016 android akıllı telefon ile kablosuz wifi hotspot zorlukları cevap. Tam burada, İdeal cümleleri özellikle biri bu farkındalık yaparsanız hemen her şeyi sizin için kolay olacağını olmasıdır. Sadece o zaman etkili bir hale ve opsiyon yeteneğine sahip olacak ekstra yaratıcılığınızı kullanın. Bu nesil için, kablosuz wifi derece gereklidir. Benim gibi bazı yıl sonra, biz hiçbir kablosuz ya da wifi hotspot bağlantısı ile devam etmeyeceğini. Yani her küçük şey kablosuz wifi sistemleri tarafından kontrol edilecektir.

Android NOUGAT 7, size keyifli bir net sörf karşılaşma verecek, Google Chrome tarayıcısının en up-to-güncel sürümü karşıya gelecek. Ayrıca Samsung Galaxy A8 2016 içine diğer millet net tarayıcılar çeşitli kurmak ve hepsi bu işletim yöntemi yeni UI üstün sayesinde gerçekleştirir. Sonuçta bu phablet NFC ve parmak izi okuyucu eksik ve Samsung Harcama ile uyumlu olmadığı unutulmamalıdır gerekirdi. Sonuç 4G fiyatları kullanmak -to vermek Buna ek olarak, LTE ağları kullanabilir ve depolama Samsung Galaxy A8 2016 içine gidiyor microSD kartlar ile çalışan 32 GB, genişletilebilir ulaşır. Bir ilginç bir model geniş ekran modelleri isteyenler için ve microUSB kablo bağlantısı kullanan bir seçim olarak uygundur.