Samsung Galaxy Note 4 Kral Telefon Denilecek Bir Model

Samsung Galaxy Not  4 Tanıtıldığı ilk günden itibaren hakkında  başlamak  Ekim 2014 ve  hazır  çoğunda  anahtar  piyasalar tarafından Ekim ortasına.  İlk  bölgelere almak  aygıt  olmuştur Güney Kore ve Çin  tam olarak nerede o kazandı  büyük  popülerlik .  İçinde  Başlangıçta ay sadece, Galaxy Not  dört bildirildi sattı 4 .  5  olan million üniteleri, bir  küçük   daha azdan onun öncel, Galaxy Not 3 , hangi mümkün  rapor için 5  milyon satış  ilk  ay  aşağıdaki  yayın.  Şimdi malzeme gösterimi nedir  daha iyi  ve  oldukça çekici  metal çerçeve ile.  Snapdragon 805 olduğunu  oldukça  hızlı , Adreno 420 azaltma ama  altında yük  oldukça  can sıkıcı.  O-ecek var olmak  ilgi çekici  ile Samsung SM-N910C sürümü 64-bit işlemci Exynos 5433 ve KOL MaliT760 varsa görmek için  benzer sorunları .Samsung Galaxy Not  dört kullanabilirsiniz  1 , en hızlı  ve en modern  grafik birimleri, Qualcomm Adreno 420.  Samsung Galaxy Not 4   başlangıçta Google’nın mobil işletim ile sevk  yöntemi , Android, özellikle  KitKat 4 .  4 , Samsung ile modifiye onun kullanıcı arayüzü ile özel cilt TouchWiz doğa UX adı

Note 4 içerir özgün notun çoğunu  uygulama  işlevleri  ve işlevleri aynı zamanda ekler  ek   önemli terfi ettirmek dan önceki, yeni bir çoklu görev arabirimi gibi S-kalem işlevler, jestleri, genişletilmiş ve yenilenir menüler ve simgeler.  Samsung Galaxy Not  dört olduğunu bir  iyi  aygıt olarak bu deneme için görünüyor  özellikle  de oyun ve uygun  sunar  bir  avuç  öğeleri  Apple  olamaz, veya kazandı,  mevcut  ile telefonları ve tablet kendi doğrultusunda.   Gerçekten bu tür farklılaşma bu  böyle bir  güçlü  kalabalık bir silah  pazar yeri.  Samsung Galaxy Not 4  üzerinde en taşıyıcıları ön sipariş yukarı ve başlatılması olacaktır  içinde  sonraki hafta.  Samsung Galaxy Not  dört bir ultra net vardır görüntülemek , bir  fantastik kamera ve ekran kalemi bu  malzemeleri  bir  büyük-çentik el yazısı  pratik deneyim.

Samsung Galaxy Not  dört alır  tam olarak nerede  önceden  Not modelleri ile sol uzakta onun  dahil S kalem.  Not 4  için geldik işlevlerin taşır bekliyoruz  Not cihazlardan artı bir  avuç yeni püf noktaları.  Aşağıdaki ayarları ve  öneriler  olacak  etkinleştirmek  en dışarı-in almak  uygulama Galaxy notunuzu S kalemle  dört.  Samsung Galaxy Not 4  Samsung’ın ikinci yarısı olduğunu 2014 amiral gemisi.  Samsung Galaxy Not 4  olduğunu sonraki  teslim notlar nesil bir biraz  büyük sürümü  iyi bilinen  not etmek ile phablet, çekici bir  önemli ölçüde   daha büyük  verimliliği .  Galaxy Not Galaxy S taç transfer  yapmak eğilimindedir anlamda  sunulan  nasıl  alışveriş  tepki vermiş büyük -ekran telefonları.   Kesinlikle herkes istiyor  bir daha büyük  ekran, bu  görünür böylece  önemli ölçüde  bile Apple iPhone ile belgili tanımlık fray içine atladım  altı artı.

Samsung Galaxy Not 4  bu son  amiral gemisi Smartphone ile Sayısallaştırıcı Güney Koreli üretici yükseltme.   Dışında  mevcut  Snapdragon 805 İşlemci Ayrıca bir  büyük çözünürlük görüntülemek  ile bir  büyük piksel yoğunluğu.  Ama Samsung da  gelişmiş  geliştirmek   yüksek kaliteli ve  kullanır  için metal bir çerçeve  ilk  zaman, aygıt yalnızca yükseltmesini ın değil  genel performansı  ama aynı zamanda ın malzemeler .  S-kalem olarak reworked de  ve olması gereken  çok daha fazla  basınç  düzeyleri.

Sadece USB bağlantı noktası aşağı bir adım var.  Samsung Galaxy Not  dört bir Android phablet Smartphone  oluşturulan ve  geliştirilen Samsung Electronics tarafından.  Galaxy Not  dört açıldı  boyunca  IFA Berlin üzerinde Samsung basın toplantısında  üç Eylül 2014 ve genel olarak Ekim 2014 yılında yayımlanmıştır.  Samsung Galaxy Not olgusu  dört karşılığında da biraz daha uzun ama biraz ince oldu.  Bu  gösterir  ekran oranı 16:9 almak ve bir  büyük 515 ppi piksel yoğunluğu, bu yüzden sen olamaz bireysel  piksel.  Sevgili okuyucular, hoş geldiniz bizim Samsung Galaxy Not  dört sorun giderme  web sayfası!  Dokunmatik giriş yürütür  hemen ve  oldukça  tam olarak.  Hatta ön kamera Samsung Galaxy notun 4  olduğunu bir  mütevazı  vurgulayın.  Orada bir  belirli  Groufie modu olarak de , hangi  pratik   çalışır  tarihlerde Panorama modu ve  kullanır  hali daha geniş bir açı yakalamak için.   tam resim  o zaman oluşturulan  üzerinden  3  görüntüleri , hangi bir oldukça  düşük çözünürlüklü Samsung Galaxy Not sadece görüş açısı kararlılığını  dört olduğunu çok   çok iyi .  İçerik   zahmetsiz  için okumak  üzerinde Super AMOLED görüntülemek , bile  oldukça düz açıları ve  olamaz hayalet gören  etkisi, her iki.  Parlak yüzey yansımaları Gorilla cam değildir olarak  negatif  başka cihazlara kıyasla ve düz açıları ile neredeyse hiç parlaklığı azaltma da.  Sen-ebilmek bulun  Samsung Galaxy Not konumunu  dört  tarafından seçilmiş olan GPS, Glonass veya Beidou.  Teoride, Snapdragon 805 SoC  şu anda Avrupa Galileo destekler sistem , ama  başlamak 2020 için gecikmeli olarak  esas olarak, çünkü ,  bir sürü   komplikasyonlar.  Uydu  onarmak yapıldı çok   hızlı  açık havada, ama biraz daha uzun kapalı alabilir.  Biz  kabul   her

Samsung Galaxy Not yönünü 4 , fotoğrafçı ile  düşünceler.  Biz kamera ile deney  genel performansı  fotoğraf ve video çekerken ve cihazın ile bir oyun vardı  çok sayıda  özel   işlev modları.  Herhangi birini tıklatın bağlantılar  aşağıda  için  ek   bilgi ve gerçekler, belirli  fonksiyonları ve bizim sonuç bizim bulgular son Özeti için devam.  Samsung Galaxy Not arka mono hoparlör 4  iyi bir iş yok ama does değil  üretmek  bir  aslında  keyifli ses  bilgi .   [S-kalem]  yok  uygun şekilde  eski – davranışını taklit okul  mürekkep ve kağıt  gerçekleştirme  aynı  fırça darbeleri,  aynı  açıları ve ile  aynı  tutar , basınç   oluşturulan   tamamen   çeşitli   faydaları.  Var  Samsung Galaxy Not üzerinde resmi duyuru  dört Eylül ayında, Peki gelecek biz düşündüm  teknik gücünüzü vahşi çalıştırmak izin verdik.  Galaxy Not cihazlar tüm son derece sattık  güzel ,  görüntüleme dünya  dev bir akıllı telefon edebilirsiniz işe – ve Samsung dağ gibi  fonları .  İşte nasıl  en yeni  Galaxy Not-ebil var olmak  üretilen  bile  çok daha fazla   inanılmaz .

Bu   ulaşılabilir  sahte veya bir hata , ama değildik emin .  Biz değiliz  olumlu  ne Samsung Galaxy Not bir sunumu yapmak 4  hatmi Macaristan’da, alınan ama burada  o.  Macarca  web sitesi  Napidroid raporları bir gökada Not 4  birim rastgele yükseltme aldı  fazla– hava.  Samsung Galaxy Not kenar  sunar  her şeyi  biz  gerçekte nasıl  Samsung Galaxy Not hakkında 4  eğri AMOLED ilavesi ile teknoloji  oluşturan bir  olağanüstü  ikincil  göster.   Her ne kadar   pek   bireyler  olacak gerekir  için ödemek  için bir SIM unlock şifre için onların Samsung Galaxy Note 4 , maliyetidir  hızlı bir şekilde  tarafından mahsup değil sahip  için  almak  yeni bir telefon  zaman  değiştirmek aşağıdaki sonuçlara yolaçabilir servis sağlayıcıları veya gülünç kaçınarak yüksek  gezici ücretleri  içinde seyahat ederken diğer bir sağlayıcı kullanımı ile  başka   ulus.  Apple iTunes kodlar Filmler  ve  DRM koruması ile televizyon gösterir.  Sen aktarırsanız  hareketli görüntüleri iTunes indirilen depolamak  Samsung Galaxy notunuzda 4  doğrudan , olur  bulun  bu iTunes video dosyası olamaz  okumak  düzgün  üstünde o.