Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Kapak ve Aksesuar Çeşitleri

İki Süper Samsung Guru Cep Telefonu

Samsung, makul fiyatlı Guru serisini Hindistan’da başlattı. Samsung guru mobile serisi giriş seviyesi segmenti hedefliyor. Bu seri gerçekten düşük maliyetiyle ünlüdür. Samsung guru cep telefonu serisi, Samsung Guru 1070, Samsung Guru 1100, Samsung Guru 1125, Samsung Guru 1210, Samsung Guru 1310, Samsung Guru E 2152 ve Samsung Guru 1410 ile birlikte bu telefonların hepsi de tatmin edici işlevler ve özellikler ile düşük maliyetle paketlenmiştir.

Samsung guru cep telefonu serisi, FM radyo, Bluetooth, hoparlörler, çift sim ve hatta çalınması durumunda yardımcı olacak mobil izleyici gibi tüm basit ve hayati özelliklerle gömülmüş durumda. Samsung guru dual sim cep telefonları, Dual sim cihazıyla düşük maliyetli cep telefonlarını isteyenlere ve ayrıca sağlam batarya yedeklemesiyle beslenen çılgınlığı yaratıyor.

Şimdi Samsung guru dual sim cep telefonlarında, Samsung Galaxy Note 8 Kılıf ve Samsung Guru Dual Sim (E 2150) gibi endüstride üst düzey görevlerde bulunan iki ahizeyi tanıtmak çok uzun sürmedi. Amaç, ekonomik tarife planlarını kullanarak 1 ahizedeki iki farklı hizmet sağlayıcısından yararlanmaktır. Samsung Guru E 2152 Dual Sim telefon, 128 × 160 piksel çözünürlüğe sahip iki inç LCD TFT ekrana sahip ve aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ internet sitelerine ve Yahoo Messenger gibi anında mesajcılara erişerek arkadaşlarınıza ve ev arkadaşlarınıza bağlı kalmanıza yardımcı oluyor. ve bunun gibi.

Cihaz, VGA kamera, Bluetooth, FM radyo, MP3 Çalar, microSD kart ve batarya ile bir dereceye kadar genişletilebilir hafıza ile meşgul. Samsung Guru E 2152, yaklaşık 11 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Hintli Samsung gurusu fiyatı Rs. 3550 / -. Bu Samsung cep telefonunun değeri Hint tüketicileri tarafından hızlı bir şekilde karşılanabilir.

Samsung Guru E 2150 telefon, Dual Sim, Bluetooth, Kamera, Ses çalar, Meşale vb. Gibi Samsung Guru E 2152 ile karşılaştırılabilir tüm seçenekleri, teknik özellikleri ve maliyeti taşır. Bu telefonlar düşük masraflı çift sim sistemi ile tüm iyi işlevleri isteyenler için iyi. Samsung guru cep telefonu serisi, çoğunlukla giriş seviyesi segment kadar güzel bir şekilde hedefleniyor.