Samsung Galaxy S9 Kılıf ve Kapakları

Gezegenin en etkili telefonunu şimdi istiyorsanız, Samsung Galaxy S9 Kılıf  genel bakışını doğrulayın. Buraya kadar şimdiye kadar tespit ettiğimiz en iyi Samsung Galaxy S8 koşulları ve Galaxy S8 Plus örnekleri. Samsung Galaxy S9 Güncellemeleri! Bu Samsung Galaxy S8 Super İnce kutusu, yeni S8 modelini kaplamaya bile isteksiz olmanız durumunda sizin için. Samsung da aynı şeyi yapacak mı? Sızıntılara göre, Samsung Galaxy S9’un parmak izi tarayıcısı kameranın altında olacak ve şu anki Galaxy S8 serisinde olduğu gibi yanında olmayacak. Bu, Samsung’un en yaygın olanıdır. Mevcut Galaxy Note 8 kamera hem tipik hem de telefoto lenslerden oluşuyor ve iPhone 7 Plus tarafından belirlenen fotografik standartları iyileştiriyor. Bu, Face ID sistemine benzeyen, ayrılmış bir kimlik doğrulama fonksiyonu olması beklenen sensör ile iPhone X’deki mevcut bozuklukla karşılaştırılabilir nitelikte olduğu kabul edildi. Evan Blass’a göre, Galaxy S9 çok daha fazla bir “tock” telefon olacak, yani biraz yükseltilmiş özelliklere sahip olacak.

Samsung, Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) Galaxy S9’u açığa çıkardı. Şubat. Raporlar, söz konusu davanın 27 Şubat’ta Barselona’daki Mobil Küre Kongresi’nde gerçekleştirileceğini öne sürüyor. Mobil ödemeler, Google, Apple ve Samsung’un daha sonra yaratma arayışıyla yeni satın alma dalgası olabilir. Samsung muhtemelen parmak izi tarayıcısını S9’la birlikte amiral gemisi telefonunun son derece önüne geri döndürmeye çalışıyor olabilir. Bu son derece iyimser spekülasyonlardan biridir, ancak teknolojinin alanında ilerlemenin yolu er ya da geç gerçek olabilir. Galaxy S9 davasının çift objektifli bir kamera dizisi için destek vermediği önerildiğinde, bu doğru bir şekilde gerçekleşebilir. Başlangıçta bu durumun gerçekleşebileceğini öne süren rastgele gösteriler, Enterprise Korea’un “Samsung Electronics’in içinde ve dışındaki” kaynaklardan gelen verileri yayınlayan bir rapor yayınladıktan sonra önceki Salı başladı. Samsung yetkililerinin yeni bebeği Samsung Galaxy S-9’daki herhangi bir teknik kürekle ilgili olarak sıkı bir şekilde dudak geçirdiği gerçeği göz önüne alındığında, geleceğin neyi sürdüreceğini speküle etmek oldukça zor. Bu ayın başlarında, Samsung Mobile’ın DJ Koh, Galaxy S9’un MWC’de gösterileceğini ve Koreli şirketin yıllık etkinliğinde çıkış tarihini açıklayacağına söz verdi.

Bununla birlikte, PhoneArena, Çinli teknoloji web sitesinde “TechDroider” üzerinde, cep telefonlarını gösteren eskizlerle ilgili bir yazı keşfetti. Muhtemelen Samsung Galaxy S9 dijital görüntüleri, cihazın arkasında çift kamera ve parmak izi sensörü göstermektedir. Şirket Kore kaynaklarına göre Samsung, “teknolojik kısıtlamalar” nedeniyle ön tarafa bakan kamera için 3B teknolojileri görmezden gelmeyi ve kullanıcı güvenliğini ihlal etmeyi seçti. Uygulamalar veya oyunlarla ilgili performans kaygısı yoktur. Bu, daha küçük bir araçtan oldukça fazla şey ama gerçekten hepsi var. Elbette bir iris tarayıcı var, ancak bir tanesi kesin ve güvenli değil yeterli. Gerçekten Galaxy S9’un inanılmaz 1000 fps’lik yavaş videoyu çekebileceği iddia edildi. Bu, Samsung Galaxy S9’un 1000fps video, özellikle 960fps video kaydı yapabildiğini doğruluyor. Cihaz, aygıtı yüz dakika altına şarj etmek için Samsung’un tescilli ‘Adaptive Speedy Charge’ı kullanıyor. Ayçiçeği ‘AMOLED Ekran: Samsung, çok uzun zaman önce rafa çarpan en güncel amiral gemisi cihazında’ Infinity Display ‘fikrini tanıttı. ABD’de satılan her kablosuz telefon aygıtı.

Yayınevi: Rose Bir kablosuz Bluetooth kulaklık çok sayıda tekniğin müthiş bir öğesidir. Bu müthiş bir savunma hattı, normalde göz ardı edildi. Galexy S9’un yeni kamera hakkında Reddit yoluyla paylaşılan sızdırılmış bir kutudan çıkan görüntüyü keşfettik. Ekran koruyucularının çeşitliliği, Galaxy S9’unuzun ekranını, görünürlüğü engelleyebilecek çiziklerden ve çizilmelerden uzak tutmak için tasarlanmıştır. Büyük ama parmak izi sensörü, Galaxy S9’un sensörü için gördüğümüz kaplamalara çok benziyor. En yeni Galaxy S9 söylentilerinin, en azından parmak izi algılayıcıyı arkadan kaldırdığı Samsung’un varlığı dolayısıyla, sahipler yanlışlıkla fotoğraf makinesi lenslerini bulaştırmayacak. Samsung resmen itiraf etmedi, ancak internet sızıntıları bunu tavsiye ediyor. Samsung Galaxy S8 ile karşılaşmamız birkaç gün oldu. Galaxy S9’un yeni görüntüleri, akıllı telefonun önceki Galaxy S8 selefine benzeyeceğini doğrulamaktadır.