Samsung Nexus S Android’in yeteneğini açığa çıkardı!

Samsung Nexus S Android’in yeteneğini açığa çıkardı!

Bunu düşüncelerde sakla. Bu tür bir talihsizlikten korumak için, set için alışveriş yaptıktan sonra düşüncelerimizi içeren ilk şey, bunun için bir kaporta almaktır. Özellikle, kalıplar bir kare kamera işlevini görür ve ilk defa @OnLeaks tarafından Ocak ayında paylaşılan bir söylenti prototip tasarımına benzer. Tasarıma rağmen, tasarıma çok fazla müdahale etmez, giymesi kolaydır ve tam koruma sağlar. Bazı göz alıcı renklerle sunulur ve tam işlevsellik için mükemmel tutuş ile düğmelere ve bağlantı noktalarına kolay erişime izin veren ve telefonunuzu çizilmemesine, kirlenmesine veya kazara hasar görmesine karşı koruyan hassas simge durumuna küçültme özelliklerine sahiptir. Bu, enerji dolu HD video oyunları oynamanıza, film oynatmanıza, hareketli görüntüleri izlemenize yardımcı olur. Ve bu hücreyi korumak için HQ hücresel aksesuarları istiyorsunuz. Bu yüzden uzun vadede kullanmak için doğru hücresel aksesuarlar kullanılmalıdır. Mevcut GSM telefonunuzu, SIM kartını değiştirerek yepyeni bir GSM topluluğunda kullanın; Büyük telefon operatörleri bunu zor veya maliyetli hale getirebilir.

İPhone 5’in en tamamen farklı aksesuarı, yeni manken sekiz pimli şarj cihazlarını kullandığından ve bu nedenle de önceki moda modellerinden birisini kullanamadığı için şarj aleti. Ekran boyunca sıvı altın dökülmesini ortaya çıkarır, Ucuz iPhone 5 Satılık, sonuçta bir iPhone şeklini alan T-bin moda. Poli Üretan / Kauçuk Sert Plastikten Yapılmış, Telefonunuzu Korur ve Tarzında Korur Muazzam şovlara sahip en pahalı ve aşırı bitirimli telefonlarda olduğu gibi, korunması gereken hassas bir telefon ve en etkili seçenek korumalı ve şık kalmasını sağlayacak bir durumda. Çeşitli renk ve desenlerde, bu durum çok fazla çaba sarf etmiyor ve sadece cep telefonunuzu güvende ve güvende tutmak için var. Beyaz, siyah, kırmızı, turuncu, yeşil, mavi, sarı renklerine benzeyen renkler. Huawei Nova 3i için bir çok renk çeşididir. Samsung Galaxy Grand Başbakan Mesh Desenli Kılıf 5 renkte temin edilebilir. Başlamadan önce, makalenin gerçekten “Benim için uygun Cep Telefonu Kılıfı Seçmek” başlıklı olması gerektiğini belirtmek isterim çünkü herkes tür ve tasarım konusunda farklı bir tada sahip olabilir.

Maliyetlerimiz harika ve şimdi Hollanda’da en geniş seçime sahibiz. Poliüretan (PUR) telefon kılıfları, ağırlıklı olarak mobilya ve ayakkabısını andıran şeylerde köpük formunda kullanılan bir malzemeden yapılır. Yalnızca Süper Koruyucu Değil, Ek Olarak Tüm Güçlü ve Muhteşem Telefonunuzun Görünümünü Geliştiren Gerçek Bir Tasarımcı Çantası Satın Alın. Göze gerçek ve ilginç görünecek. Bir başka güzel avantaj da, özellikle bir yere gittiğinizde pil örneklerini taşımak istememenizdir. Bu yılki Apple Smartphone esasen en pahalı koleksiyonlardan biri olarak karşımıza çıkıyor ve bunun nedeni anı yükseltme ve OLED Ekranı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek istediğinizde, bugünün cep telefonu üzerinden nasıl gezinebileceğinizi öğrenin. Kullanmıyorken, telefonunuzla başa çıkma şekli çok daha gereklidir. Telefon, HD 1080 x 2244 birinci sınıf kalitede LTPS IPS LCD dokunmatik ekrana sahip, bu akıllı telefon fanı için en iyisini sunarken mükemmel. Durumlar olmadan iPhone’unuza zarar verme konusunda aşırı bir tehdit yaşıyor olabilirsiniz ve kuşkusuz monte etmek için büyük faturalar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Telefonunuzu Kamuya Açtıktan Sonra İnsanlara Bir Çene Açma İzniniz Olsun. İPhone’unuzu bu ölümcül, kaçınılmaz, hatadan koruyarak kendinize daha büyük bir şans verin. Ayrıca, bilmek büyüleyici olan şey, bir iPhone dört kasanın bir başkasıyla ilişkilendirilemeyeceği. Huawei Nova üç, Çinli üretici Huawei tarafından bu 12 ay içinde piyasaya sunulan yüksek kaliteli telefonlar arasında yer alıyor. Çin’in en büyük telekom donanımı üreticisi ve Çin’in teknolojik bir enerji olarak yükselişini durdurdu. Yine de, bir dizi farklı federal kurumun yasal profesyonel ortak Matt Whitaker’ın ön başkanları tarafından ortaya çıktıktan sonra bildirilen durum, Çin’in, daha geniş bir ABD’nin parçası olarak Huawei’ye yönelik fiyatların arttığı yönündeki kuşkularını da yayıyor ve en iyilerinden birini sıraladı. Bu, Fortune’un her gün en iyi teknolojik bilgileri içeren yayını olan bilgi sayfası web modelidir.