Samsung S9 Kılıfları

Samsung S9 ‘daki ekran parmak izi sensörünün altında bir uygulama yapmadığını göz önüne alındığında, parmak izi sensörü arka tarafta ama yine de ayırt edici bir tasarımla monte edilmiştir. Sensörün ayrıca Super PD olarak anılacak bir özelliği var; Samsung ipuçları, akıllı telefonlarına kameralar için otomatik netleme hızları daha hızlı verecek. Raporda, “önümüzdeki ay piyasaya çıkacak olan Galaxy amiral gemisinin piyasaya sürülmesi”, firmanın akıllı telefon sevkıyatını destekleyeceklerini açıkladı. Yine de, ne kadar büyüklükte olursa olsun, yeni yonga setlerinde verimlilik artışlarının pilin sonuna kadar daha uzun süre yardımcı olması gerekiyor. Bununla birlikte, birkaç yeni rapor, bunun yanlış olduğunu söylüyor ve şirket muhtemelen bu daha büyük seçenekleri tamamlamak için küçük boyutlu bir model sağlayabilir. Samsung Galaxy S9 Kılıf, sızıntıların adil bir payı vardı ve son birkaç aydan daha fazlasını gerçekleştirdi ve şimdiye kadar, halefinden Galaxy S9’e ne olacağına dair tam bir fikrimiz var. Yeni Samsung Galaxy S9 haberleri nelerdir?

Samsung Galaxy S, görüntülerin mükemmel netliğini takdir edebilmeniz için üstün görüntü çözünürlüğüne sahip bir AMOLED kapasitif dokunmatik ekran teknolojisine sahiptir. GHz Octa-Core işlemcisi, Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisine ek olarak sadece telefonun işlevselliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda güç tüketimini de azaltmaktadır. Qualcomm’un üretmesine yardımcı olan 10 m Snapdragon 835 Samsung, şirketin önceki 14nm cipslerine kıyasla %27 daha hızlı ve% 40 daha fazla enerji tasarrufu sağladı. Bunun anlamı, f 1.5 (düşük ışıklı çekimler için harika) ve f / two.four (aydınlatma mükemmel olduğunda ve konsantrenin içinde fotoğrafın ekstra olmasını istiyorsanız ideal) arasında geçiş yapabileceği anlamına geliyor. MP Dual Kamera Ayarı, Arka Taraf Açık 2.4 ile 8MP Selfie Shooter Önünde. Olixar ortaya çıktı. Ultra ince durumlar her iki telefonun ön ve arka taraflarının stilini ortaya çıkarmıştır. Sunnebo’ya göre, iPhone X son yılın Galaxy S8 modeline “yakalamak” oynamakla birlikte Samsung, Apple’ın son derece etkili markası ile rekabet edebilmek için teknolojiyi ön planda tutmak istiyor. Fakat Koreli OEM, “Akıllı Tarama” olarak adlandırdığı, her biri bu iris tarayıcıyı kullanan ve yüzü açma özelliklerini kullanan bir şeyle oynuyor gibi görünüyor. Yaklaşan Samsung’un sonraki Galaksisinden bahsederken, görüntü Bixby’in ikisine sahip olacağımızın açık olduğunu gösteriyor. Samsung S9 diğer seçenekler üç kenar gösteri, evet içerecek şekilde tweak!

Sammobile tarafından aktarılan kaynaklara göre, Samsung klasik siyah, altın ve mavinin yanı sıra yeni amiral gemisini mor renkle tanıtacak. Samsung Galaxy S9 kuruluştaki bir sonraki amiral gemisi telefonunun adı ve şu anda resmen onaylandı. ABD’de satılan her kablosuz telefon aygıtı Ancak Samsung, muhtemelen telefonunu 5G’nin hazırlandığı zamana (ki her an için) hazırlayacaktır. Camdan faydalanarak, etkileyici yüzey sertliği ve sadece .33mm kalınlığı ile temperli cam ekran koruyucusu, telefonunuzun gösterisine bakmak ve mükemmel görsel niteliklerini koruyarak her günün rutinine hazırlanır. Samsung Galaxy S9’un piyasaya sürülmesinden bir yıl geçmeden, telefonun 4K gösterim çözünürlüğü ile gelmesini bekliyoruz. Çözünürlük yine de 2,560 x 1,440’dır ve size 577ppi piksel yoğunluğuna sahiptir. Bununla birlikte, işlevi bilmediğimiz çok şey var. Qualcomm’un Snapdragon 845 modeline sahipken, uluslararası modeller Samsung’un kendi Exynos 9810 yonga setini gerçekten kullanmalıdır.

UniverseIce, dünyadaki en önemli teknoloji tweeter’lerinden biri olan Perşembe günü Samsung’un amiral gemisinin bu tür teknolojileri kullanmayacağını önermişti. Snapdragon 845’in genel performansı olağanüstü olmalı ve bu Galaxy S9’u piyasada bulunan en kaygısız akıllı telefonlardan biri haline getirecek. Okunaklıysa, Galaxy S9’un iki sürümde sunulmasını bekleyin – 4GB RAM ve 64GB depolama alanlı tekli ve 4GB RAM ve 128GB depolama alanlı tek. 4GB RAM kullanan Geekbench, ancak inanılmaz derecede düşük benchmark puanı bunun bir aldatmaca olabileceğini gösteriyor. Motorola S9’un sağlam stereo ses kalitesi, sesin çeşitliliği veya formatından bağımsız olarak düşük kaliteli bir santimetreye bile inmiyor. Samsung Galaxy S9 vs iPhone X – kim kazanır? S9 Ocak ayında başlatılacak, bu nedenle S9 Aktif de Temmuz veya Ağustos ayında piyasaya sürülecek.