Sony BRAVIA KDL40HX800 40 inç 1080p 240 Hz 3D Hazır LED HDTV, Siyah

Sony KDL40HX800 BRAVIA 40 inç HDTV Çözünürlük:
40 inç Sony KDL40HX800 BRAVIA Serisi 3D HDTV, 16: 9 geniş ekran paneliyle en iyi ev TV çözünürlüğünü sevmenizi sağlayan muhteşem Full HD 1080p çözünürlük sunar. Yüksek kaliteli özelliklerle, piyasadaki en iyi satan 3D HDTV’lerden biridir.
Bu model, ayrı olarak satılan Sony senkron verici ve aktif gözlüklerinin kullanımıyla gerçekçi bir 3D görüntüleme pratik deneyimine sahiptir. Diğer taraftan, bazıları 40 inç ekranın maksimum görüntüleme keyfi için küçük olabileceğini düşünebilir.
Sony KDL40HX800 BRAVIA 40 inç HDTV Teknolojileri:
HDTV ayrıca, olağanüstü kontrast seviyelerine, daha zengin renklere ve daha koyu siyahlara olanak tanıyan dinamik kenar LED arka aydınlatma teknolojilerine de sahiptir. Diğer özellikler, olağanüstü kontrast oluşturan ve yansımaları en aza indiren Derin Siyah Panelden, ortam renginize göre resim rengini ayarlayan Ortam Sensörü, keskin görüntü kalitesi üreten Bravia Engine 3 ve akışkan hareketi ve netlik sağlayan Motionflow PRO 240Hz Teknolojileri Hareketli resimler ve oyunlarda hızlı tempolu aksiyon sahnelerinin süresi için detay.
Sony BRAVIA KDL40HX800 Çok daha spesifik:
4 HDMI girişi, 2 eleman girişi, 2 kompozit giriş, 1 USB portu, bir Ethernet portu ve bir Bilgisayar girişi ile internete bağlanmak, resim görüntülemek, müzik çalmak, video izlemek ve videolarınızı geliştirmek için harici cihazlarınızı kolayca takabilirsiniz. eğlence kaynakları. Son olarak, ses kalitesi şüphesiz Sony KDL40HX800 BRAVIA 40-inç HDTV’nin bir göstergesidir. Ses kalitesi üstündür ve bozulmaz, genel olarak hoş bir işitme uzmanlığı sağlar.
Sony KDL40HX800 BRAVIA 40 inç HX800 HDTV, etkileyici 3D görüntüleme uzmanlığı ve Sony sync verici ve aktif gözlükleri almak için daha fazla harcama yapılması konusunda daha küçük olabilir. Ancak Sony’nin HX800 ile sunduğu kalite için, tümüyle tatmin edici bir seviyededir.
Artıları:

* * Tam HD 1080p çözünürlükte Dinamik Kenar LED arkadan aydınlatmalı.
* * Dijital ses çıkışı.
* * Koyu renk.
* * Renk Teknolojilerine Devam Et.
* * beş.1 Kanal Ses Çıkışı.
* * Tunerler: ATSC, NTSC, Temizle QAM.
* * Garanti: 1 yıl emek ve bileşenler.
* * 24p Gerçek Sinema Teknolojisi.
* * 3D Tarak Filtresi.
* Ekranda Tv Rehberi *:

* * Görüş açısı biraz dar.
* * 3D Verici ve Gözlük dahil değildir, böylece bunları ayrı olarak satın almanız gerekecektir.
* * Entegre hoparlörler biraz teneke gibi geliyor.