Sony BRAVIA KDL40HX800 40-inç 1080p 240 Hz 3D-Hazır LED HDTV, Siyah

Sony KDL40HX800 BRAVIA 40 inç HDTV Çözünürlük:
40 inçlik Sony KDL40HX800 BRAVIA Serisi 3D HDTV, 16: 9 geniş ekran paneliyle en iyi TV çözünürlüğünü yaşamanıza izin veren müthiş Full HD 1080p çözünürlük sunar. Yüksek mükemmel fonksiyonları ile piyasadaki en iyi 3D HDTV’lerden biridir.
Bu model, ayrı olarak satılan Sony senkron verici ve aktif gözlüklerinin kullanımıyla gerçekçi bir 3D görüntüleme karşılaşmasına sahip. Ancak, bazıları, belki de 40 inç ekranın maksimum görüntüleme keyfi için küçük olabileceğini düşünebilir.
Sony KDL40HX800 BRAVIA 40 inç HDTV Teknolojileri:
HDTV ayrıca olağanüstü kontrast seviyelerine, daha zengin renklere ve daha derin siyahlara sahip dinamik kenar LED arka aydınlatma teknolojisine sahiptir. Diğer işlevler, mükemmel kontrast oluşturan ve yansımaları en aza indiren Derin Siyah Panel’i, alan renginize göre görüntü rengini ayarlayan Ortam Sensörü’nü, keskin görüntü kalitesi üreten Bravia Engine üçünü ve akışkan hareketi ve net ayrıntılar sağlayan Motionflow PRO 240Hz Teknolojisini içerir. Filmlerde ve oyunlarda hızlı tempolu aksiyon sahneleri boyunca.
Sony BRAVIA KDL40HX800 Daha fazla bilgi:
4 HDMI girişi, iki eleman girişi, iki kompozit giriş, 1 USB portu, bir Ethernet portu ve bir Pc girişi ile, web’e bağlanmak, fotoğrafları görüntülemek, müzik çalmak, video izlemek ve videolarınızı yükseltmek için harici cihazlarınızı kolayca takabilirsiniz. eğlence kaynakları. Son olarak, ses kalitesi kesinlikle Sony KDL40HX800 BRAVIA 40-inç HDTV’nin en önemli özelliklerinden biri. Ses kalitesi harikadır ve bozulmaz, genel bir hoş işitme uzmanlığı sağlar.
Sony KDL40HX800 BRAVIA 40 inç HX800 HDTV, aynı zamanda etkileyici bir 3D görüntüleme karşılaşması ve Sony sync verici ve aktif gözlükleri elde etmek için daha fazla ücret alınması nedeniyle daha küçük olabilir. Ancak Sony’nin HX800 ile sunduğu yüksek kalite için, hepsi tatmin edici seviyenin üzerindedir.
Artıları:

* * Full HD 1080p çözünürlükte Dinamik Kenar LED arkadan aydınlatmalı.
* * Dijital ses çıkışı.
* * Koyu renk.
* * Canlı Renk Teknolojisi.
* * beş.1 Kanal Ses Çıkışı.
* * Tunerler: ATSC, NTSC, Temizle QAM.
* * Garanti: 1 yıl emek ve bileşenler.
* * 24p Doğru Sinema Teknolojileri.
* * 3D Tarak Filtresi.
* Ekranda Tv Rehberi *:

* * Görüş açısı biraz dar.
* * 3D Verici ve Gözlükler entegre edilmediğinden, bunları ayrı olarak edinmeniz gerekecektir.
* * Entegre hoparlörler biraz teneke sesi çıkarır.