Sony Ericsson Xperia Play: Android tabanlı bir oyun istasyonu telefonu

Sony Ericsson’un ilk 1 Playstation telefonu olan Sony Ericsson Xperia Play, tamamen geliştirilmiş teknolojiler ve özelliklerle dolu Android tabanlı bir mobil cihazdır. Yakışıklı, çekici görünüm ve performans ile süslenmiş etkileyici mobil cihazdır. PSP, oyun düğmeleri ve Dokunma duyarlı oyun kontrolleri gibi bir mobil oyun kullanıcısının beklediği her şeydir.
Yakışıklı, daha geniş bir çekim deneyimi sunmak için otofokus, LED Flaş, Geo-etiketleme ve Görüntü sabitleme ile çivili 5. megapiksel kamera ile birleştirilmiştir. Yerleşik 400 MB dahili depolama alanı ve 32 GB’ye kadar uzatılabilen 512 MB RAM’dir. Geliştirilmiş teknolojilerin bu özel olarak enkarne edilmesi, çok sayıda cazip fiyat ve başarılı cep telefonu teklifleri sayesinde daha az maliyetli bir şekilde elde edilebilir. Piyasada mevcut pazarlıkların en iyisi sözleşme teklifleri, pazarlık ve SIM kesinlikle ücretsiz teklifler gibi ödeme.
Sony Ericsson Xperia Play sözleşme anlaşmaları, Vodfaone, 3 Mobile, O2, Orange, Three Mobile veya Virgin gibi en iyi network şirketlerinin çözümleri ile bir araya geldi. Sözleşme anlaşması, müşterilere şebeke hizmeti sağlayıcısıyla belirli bir sözleşme imzalamalarını talep eden sözleşmeye dayalı bir mobil telefon anlaşmasıdır. Anlaşmanın sözleşme süresi 12, 18, 24 veya 36 ay olabilir ve alışveriş yapanların aynı ağ hizmetiyle devam etmek istemeleri durumunda da genişletilebilir. Anlaşma, cep telefonunun gerçek maliyetinin ne olduğu fark etmeksizin, daha ucuz fiyat etiketi ile mobil seti sunar.
Sony Ericsson Xperia Play sözleşmesi ve Sony Ericsson Xperia ışınlı sözleşme telefonları esasen, ayın sonunda cep telefonu faturasının ödemesini yapmak için gerekli olan aylık sözleşmeleri ödüyor. Bu fırsatta, ücretsiz hediyeler içeren cep telefonları gibi çeşitli büyüleyici olanaklar ve teşvikler de dahildir. LCD televizyon, PSP, Tamamen ücretsiz Mobil Sigorta, Dizüstü Bilgisayarlar, Hemen nakit iade, PS3 de bu cep telefonu anlaşmasının bir bileşeni olarak sağlanır. Anlaşma ile sağlanan diğer teşvikler, ek konuşma süresi, ücretsiz akşam dakikaları, ücretsiz metin mesajları, sınırsız indirme veya internet erişimi içerir. Web mobil portallarında hızlı bir arama yapın ve en sevdiğiniz el cihazınızla kolayca erişebileceğiniz çeşitli cep telefonu tekliflerinin karşılaştırmasını daha ucuza yapın. Cep telefonunuzu yakmadan tercih ettiğiniz telefon ile makul fiyatla en özel teklifleri alın.