Sony Ericsson Xperia Ray Sözleşme Fırsatları: İstediğiniz telefona daha uygun fiyatla ulaşın

Sony Ericsson Xperia Ray, Sony Ericsson’un şimdiye kadar ürettiği en cazip mobil aygıtlar arasında. Yakışıklı güzel konturlu bir dış durumda kapsanan yenilik ve yaratıcılık fantastik bir çıktı. Cihaz, Sony Ericsson Xperia Ray Contract Deals ile daha az maliyetli olarak elde edilebilir. Doğada ekonomik hale gelen anlaşma, tercih ettiğiniz mobil gadget’ı en ucuz şekilde kullanabilmeniz için size en etkili yaklaşımı sağlar.
Bu anlaşma temel olarak mobil telefon anlaşması, alışveriş yapanların mobil ağ çözümleriyle farklı bir bağ kurmasını gerektiriyor. Tahvilin zaman uzunluğu, müşteriler tarafından kararlaştırıldığı üzere 12, 18, 24 veya 36 ay olabilir. Müşteriler bunu yapmak isterlerse sözleşmenin süresini daha da uzatabilirler. Diğer taraftan, sözleşmenin süresi arasında diğer herhangi bir ağ kuruluşunun hizmetlerine geçiş yapamazlar ve eğer isterlerse, sözleşme süresinin daha fazlasını almasını beklemek zorundadırlar.
Xperia Ray Contract Offers, alıcılara ücretsiz hediye ve teşvikler gibi şeyleri de içeren çok sayıda cazip teklif sunmaktadır. Anlaşma sağlanan Freebies LCD Televizyon, Dizüstü Bilgisayarlar, Hiçbir ücret Mobil Sigorta, Anında nakit geri, PSP veya PS3 içerir. Anlaşma ile sunulan diğer ekstra çözümler, daha fazla konuşma süresi, hiçbir maliyet akşam dakikaları, ücretsiz metin mesajları, sınırsız indirme, web erişimi ve diğer birkaç içerir. Anlaşma genellikle, müşterilerin ayın bir aya kadar mobil fatura ödemesine dahil olmaları gereken aylık bir anlaşmadır.
Endüstrideki diğer en özel teklifler, siz ve SIM Ücretsiz olarak ücret ödersiniz. Payg pazarlıkları olarak tanınan anlaşmalar, cep telefonu faturasının avans ödemesiyle cep harçlarınızı kesmenize yardımcı olan fiyat-yardım çözümleridir. Payg teklifleri, genellikle işlenecek inanılmaz küçük bir yardım alan öğrencilere en uygunudur. Aksine, SIM Tamamen ücretsiz teklifler, mobil şebeke hizmetlerini düzenli olarak değiştiren gezginler için çok uygundur. Bu anlaşma size herhangi bir ağ hizmetine herhangi bir zamanda geçiş yapma özgürlüğü sağlar.