Sony Ericsson Xperia Ray Sözleşme Fırsatları: Tercih edilen telefonunuzu daha ucuza alın

Sony Ericsson Xperia Ray, Sony Ericsson’un şimdiye kadar ürettiği en cazip mobil aygıtlar arasında. Yakışıklı, güzel konturlu bir dış durumda en iyi yenilik ve yaratıcılık çıktısıdır. Cihaz, Sony Ericsson Xperia Ray Contract Offers ile daha uygun fiyatlara kolayca erişilebiliyor. Doğada ekonomik olan anlaşma, tercih ettiğiniz mobil gadget’ı en uygun fiyatla kullanabilmeniz için size en iyi stratejileri sunar.
Bu anlaşma, temelde mobil telefon anlaşması kapsamında, müşterilerin mobil şebeke hizmetleriyle benzersiz bir görevden bağlanmalarını gerektirmektedir. Tahvilin zaman uzunluğu, alıcılar tarafından kararlaştırıldığı üzere 12, 18, 24 veya 36 ay olabilir. Müşteriler bunu yapmak isterlerse sözleşmenin süresini uzatabilirler. Bunu söyledikten sonra, sözleşmenin süresi içinde başka bir ağ şirketinin çözümlerine geçemezler ve bunu yapmak isterlerse, sözleşme süresinin daha fazlasını almasını beklemek zorundadırlar.
Xperia Ray Contract Deals, müşterilerine tamamen ücretsiz hediyeler ve teşviklerden oluşabilecek çeşitli cazip teklifler sunmaktadır. Anlaşma ile sunulan Freebies LCD Tv, Dizüstü Bilgisayarlar, Ücretsiz Mobil Sigorta, Hemen geri para, PSP veya PS3 içerir. Anlaşma ile sağlanan diğer hizmetler, ekstra konuşma süresi, tamamen ücretsiz akşam dakikaları, ücretsiz metin mesajları, sınırsız indirme, internet erişimi ve diğer birkaç kişiyi içerir. Anlaşma, temelde aylık bir mobil fatura ödemesi moduna dahil olmak için kullanıcıların gerekli olduğu aylık ödeme anlamına geliyor.
Piyasadaki diğer en özel teklifler, siz ve SIM Ücretsiz fırsatlar olarak öde. Ödemeli pazarlık olarak tanınan teklifler, mobil telefon faturasının avans ödemesiyle mobil harcamalarınızı azaltmanıza yardımcı olan fiyat-güçlü olanaklardır. Payg anlaşmaları, genellikle çok küçük bir ödenek harcayan öğrencilere en uygun olanıdır. Aksine, SIM ücretsiz pazarlık, mobil şebeke hizmetlerini düzenli olarak değiştiren gezginler için idealdir. Bu anlaşma, herhangi bir ağ hizmetine herhangi bir zamanda geçiş yapma özgürlüğü sunar.