Sony Ericsson Xperia Ray Sözleşme Teklifleri: Tercih ettiğiniz telefonunuzu daha ucuza alın

Sony Ericsson Xperia Ray, Sony Ericsson’un şimdiye kadar ürettiği en göz alıcı mobil cihazlardan biridir. Yakışıklı, güzel konturlu bir dış durumda bulunan mükemmel bir yenilik ve yaratıcılık çıktısıdır. Cihaz, Sony Ericsson Xperia Ray Contract Bargains ile daha uygun fiyatla çok kolay bir şekilde sunulur. Doğada ekonomik hale gelen anlaşma, istediğiniz mobil gadget’ı en uygun maliyetle kullanmanın en iyi yollarını size sunar.
Bu anlaşma esas olarak mobil telefon anlaşması temelinde, alıcıların, mobil şebeke çözümleriyle belirli bir görevden yararlanmalarını gerektirmektedir. Tahvilin zaman uzunluğu, müşteriler tarafından kararlaştırıldığı üzere 12, 18, 24 veya 36 ay olabilir. Müşteriler bunu yapmak isterlerse sözleşmenin süresini uzatabilirler. Öyle olsa bile, sözleşmenin süresi arasında diğer herhangi bir ağ işinin çözümüne geçemezler ve eğer isterlerse, sözleşme süresinin sona ermesini beklemek zorundadırlar.
Xperia Ray Contract Bargains, alışveriş yapanlara ücretsiz hediye ve teşvik içermeyen çeşitli cazip hediyeler sunar. Anlaşma ile sağlanan Freebies LCD Tv, Dizüstü Bilgisayarlar, Ücretsiz Mobil Sigorta kapsamı, Anında nakit geri, PSP veya PS3 içerir. Anlaşma ile sağlanan diğer ekstra hizmetler, ekstra konuşma süresi, tamamen ücretsiz gece dakikaları, ücretsiz metin mesajları, sınırsız indirme, internet erişimi ve diğer birçok insan gibi şeyleri içerir. Anlaşma temelde, kullanıcıların aylık bir mobil fatura ödemesi moduna girmek için ihtiyaç duydukları aylık bir anlaşmadır.
Sektördeki diğer en seçkin pazarlıklar, gittiğinizde ve SIM maliyetsiz pazarlıklarınızda ödeme yapar. Ödemeler olarak da bilinen teklifler, mobil telefon faturasının avans ödemesiyle mobil harcamalarınızı kesmenize yardımcı olan, fiyat avantajlı fırsatlardır. Payg fiyatları, normalde yatırım yapmak için gerçekten küçük bir yardım alan öğrencilere en uygunudur. Aksine, SIM ücretsiz pazarlık, mobil şebeke hizmetlerini düzenli olarak düzenleyen yolcular için çok uygundur. Bu anlaşma size herhangi bir ağ hizmetine herhangi bir zamanda geçiş yapma özgürlüğü verir.