Tam olarak nerede en büyük otel konaklama keşfetmek için net

Bir yolculuğa çıkmak mı? Otel konaklama için rezervasyon yaparken çok az faktör var. Otelin gerçek konumu, toplu taşıma araçlarına erişimi, gitmek istediğiniz web sitelerine yakınlığı, otelin değerlendirmeleri de önemli bir rol oynar ve tabii ki masraflar vardır.
Neyse ki, şu anda Dünya çapında web üzerinden bir şey erişilebilir. Benzersiz fiyat etiketi noktalarında konaklama sağlayan web seyahat şirketlerinin bir listesini derledik. Seni koruduk!
1. Booking.com
Rezervasyon. Hosteller, daireler ve odalar. Müşteri puanları web sayfasında görüntülenir ve belki de otel konaklamalarını bütçenize göre arayabilirsiniz.
iki. Expedia.com
1996 yılında başlatılan Expedia, yakın zamanda bir online seyahat acentesi olan Orbitz’i satın aldı. Otel rezervasyonu, aynı zamanda, havayolu biletleri, yolculukları ve aslında otomobil kiralamalarını da yayınladığından, Expedia organizasyonunun sadece bir unsurudur. Expedia + kartını alarak ‘Ödül puanları’ kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bir anlaşma arayanlar için genellikle önemli pazarlıklara ve indirim kuponlarına sahiptirler.
3. oteller
Agoda. Lüks otellerden, hanlardan, tatil yerlerine çeşitli otellerde konaklama.
4. Tripadvisor.com
Her ne kadar Tripadvisor. Ayrıca otel rezervasyonu seçeneği de verirler. Halen, aynı zamanda Skift ile ilgili. Bunun harika yanı, çeşitli konaklama tekliflerinde göründüğünüz gibi, aynı oteli sunan başka bir web sitesiyle fiyat karşılaştırmaları da görebilir. Genellikle, tripadvisor fiyatları. ve bu demektir ki daha büyük bir anlaşma. Ayrıca, kullanıcı tarafından oluşturulan yorumlar oldukça kullanışlıdır.
5. Hotels.com
325’in üzerinde konaklama, oda ve kahvaltılar, hatta bazı kat mülkiyetleri de envanterinde yer almaktadır. ‘Rewards Rewards’ olarak bilinen uzun süreli konaklamalar için çok şey var.
altı. BedandBreakfast.com
Yatak ve Kahvaltı. Site, Sıcak Teklifler sunuyor ve ekstra değer veren yatak ve kahvaltı konaklamalarına hizmet veren Diamond Collection Inns için özel bir bölgeye sahip.
7. Pansiyonlar.com
‘Her yerde hostellerde harika fırsatlar’, web sayfası 33, ve SmartSavers üyelikleri için kaydolursanız, hemen hemen hiç rezervasyon ücreti almazsınız. Harcama bütçesinde olanlar için mükemmel, bu sitede çok fazla seçenek var.