Tüm gerçekten Asus Eee bilgisayar hakkında bilmeniz gereken

Çoğu dizüstü bilgisayarlarda şimdi yürütülen faaliyetlerin World-wide-web ilişkili. Talepleri olarak bilgisayar yükselen toplam Web karşılamak için etkili müşteriler, hem genç ve yaşlı, miktarı genişletilmesi olarak devrimci yeni bir mobil Online ile kullanıcılar gibi asla ama asla önünüzde deneyim sağlamak için Eee Pc ASUS başlattı.

3 kullanıcılar en geniş Net uygulamasıyla öncelikle veren odaklanır dayalı bilgisayarların yeni bir hat mı bu Es: hızlı öğrenmek, işlev, mükemmel Online karşılaşma ve fantastik mobil bilgi işlem bilgi ve bu nedenle Eee Pc ürün adını oynatmak.

En güncel teknolojilerle teknik el kitabı dışarı çalışma! İçin basit uygulamalı, Eee Pc sezgisel kullanıcı arabirimi tarzı iki modu sunuyor: hızlı mod ve her terbiyeli karşılamak için tam masaüstü modu ve deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları. Eee Pc de Windows XP uyumlu olduğunu.

Yerleşik WLAN bağlantısı müşteriler için dinamik Net kullanım üstünde belgili tanımlık gitmek bağlı kalmak için izin verir. Eee bilgisayarla verimlilik ve daha fazla özellik bağlanmak sadece birkaç tıklama zevk online eğlence daha yüksek üst üzerinde canlı kalmak için e-postaların dekor ile yüz yüze bir tek alır faaliyet kadar bekliyor dışarı fotoğrafları ile paylaşmak için müşteriler güçlendirir!

Asus Linux işletim yöntemi yeni Eee bilgisayar için özelleştirilmiş bir sürümünü oluşturmak için Xandros ile birlikte kaymaya başlamıştır. Microsoft Windows üzerinde küçük 4 GB SSD depolama alanının önemli bir miktar talepleri ve orijinal Windows yüklemesini eklendi gider Eee Pc nihai perakende maliyetine eklenen. Microsoft eksikliği rağmen Eee bilgisayar kullanımı son derece basit bir uygulamadır. Xandros görüntülenir ve hareket eden bir nokta-ve-tıkla arayüz Windows… benzer ama daha basit oluşturdu.

Asus Eee Pc preloaded gelir ekstra müzik ve film izlemek için 40 uygulama tüm şeyleri iş ve e-posta için daha. Aksine birkaç ücretsiz Windows-öncelikle tabanlı bilgisayarlarda önceden yüklenmiş olarak gelen şarj uygulamaları Eee Pc uygulamaları neredeyse hiçbiri “bloatware.” düşünülebilir Gerçekte, neredeyse hemen her üstünde bu defter her değerli ve kullanmak için hızlı bir uygulamadır.

“Web” simgesine tıklayın ve Firefox web tarayıcısı açar. “Belgeler üzerinde” “Tablolar” veya “Sunum” simgelerini tıklatın ve ek işyeri yazılımını alın böylece açık işyeri uygulaması (Microsoft Workplace ile uyumlu) açar. Herhangi bir normal film dosyasını tıklayın ve video ya da kitle iletişim araçları oyuncu uygulama çalış veya ateş içinde video eklentileri ve codec, film sadece oyun için tarama saat ayırmak istemiyorum. Zaman indirme iTunes boşa harcama. Adil tapa içinde senin iPod ve müzik Yöneticisi müzik oyuncu algılar ve şarkıları alma başlar.

Eee Pc sadece çalışmasını noktasıdır. Biz sadece dilek biz eleştiri tamamen birkaç Windows tabanlı dizüstü bilgisayarlar hakkında aynı şeyi söyleyebiliriz.

Aslında, biz nerede bir şey Eee Pc kutunun dışında uygun gerçekleştirmek vermedi vardı sadece küçük meydan inşa içinde.3 megapiksel web kamerası oldu. Sebebi ne olursa olsun kamera varsayılan olarak BIOS’ta kapalı ve içeri girip çalışmaya kamera için etkinleştirmek zorunda kaldık. Bu tam olarak “kolay.” değil kendisi dubs “Eğitim için zahmetsiz, hızlı çalışması için oynamak için zahmetsiz” bir şey için Büyükanne nasıl web kamerası üzerinde kişisel izin anlamaya olarak görmüyorum. Ancak, Asus meydan giderirse tek yapmanız gereken bu yüzden “Ekle/Kaldır Yazılım” simgesine tıklayın ve yeni bir BIOS elde edilebilecek “Yükle” düğmesini tıklayınız bu sorun…–dan Asus BIOS update tarafından kolayca düzeltilebilir. Unutmayın, Asus şu anda pek güncelleştirmeleri bu inceleme anda elde edilebilecek üretti.

Asus Linux kullanan gerçek bir endişe, eğer o zaman hiç merak etme. Asus onlar Microsoft Windows ile önceden yüklenmiş gelecek Eee Pc sürüm ile teaming ki geçende yüksek sesle bildirmek. Ben de iş Windows’un yolunda Eee bilgisayara ortaya çıkarmak olacaktır belirtilen ama 4 GB SSD ve alçak gerilim verilen işlemci Windows XP bariz seçim. Olup olmadığını Windows Destek zarar veya ne olursa olsun Eee bilgisayarın performansını uyması gereken kalır. Her durumda, büyük olması için pencere eşiği-esaslı Eee Pc fiyat tahmin edebilirsiniz.