Yazdırma sırasında Windows Mail Komut Dosyası Hatası?

Net insan komut dosyası hata iletilerini nasıl sonlandırılır:
 
Aşağıdaki gibi mesajlar alıyorsanız: & ldquoA semantik hatası oluştu. tek bir hata ayıklamak istiyor? & rdquo veya & ldquoInternet insan komut dosyası hatası. script’in içinde bir kayma meydana geldi. 1. Biri bu web sayfasındaki komut dosyalarını çalıştırmaya devam etmek istiyor mu? & rdquo
 
Onları önlemek için bazı kurallar şunlardır:
 

* Bu net insan betiği hatası aldığınızı gösteren bazı nedenler var. müdür, web sayfasının yazarının sadece bir çeşit bilgisayar yazılımı hatası yaratmasıdır ve bu genellikle yaygın olarak en yaygın sebeptir.

* Bir sonraki açıklama şudur ki, büyük olasılıkla pop-up pencerenin kapanmasına neden olan bir tür pop-up katili çalıştırmanızdır. Bu da web sitesinin başarısız olmasına neden olmakta ve böylece bir hata olarak size hata sağlamaktadır. tamamla.

Üçüncü neden ise, sadece bir pop-up gibi tek bir şeyi başlatmaya çalışan bir çeşit casus yazılım veya adware bulaşmasına sahip olmanızdır.
Net insan komut dosyası hata iletisinin nasıl görüntüleneceğini nasıl durdurulur?
 
İnternetinizin insanlara bu hataları görmezden gelebileceklerini söylerseniz, bu hataları onlarla ilgili bir uyarı göstermeyiniz. İşte prosedür şu:
 

* Açık internet insanı
* Ana menüde, Web seçimleri için Araçlar’a tıklayın
* Gelişmiş Sekmesine tıklayın
* Her yerde & ldquoDisable Komut Dosyası Hata Ayıklama & rdquo keşfedin ve yanındaki kutuyu işaretleyin keşfedin
* Şimdi, nerede yazıyorsa dikkat edin & ldquoDan her komut hatasıyla ilgili bir bildirim görüntüleyin ve kutunun yanındaki kutuyu kaldırın.
* Ne zaman bir web insan betiği hatası au fait aldığınızda deneyin Ne zaman boşluk Kullanıcı hesapları:
* Kullanıcı Hesapları’nı tıklattığınızda bir komut dosyası hatası özeti Paneli alırsınız ve bkz:
* Net insan Script Hatası
Bu sayfadaki komut dosyasında bir hata oluştu.
Çizgi: 4
Char: 1
Hata: Erişim reddedildi
Kod:
URL: res: // C: Windowssystem32nusrmgr.cpl / nusrmgr.hta
 
Bu web sayfasındaki komut dosyalarını çalıştırmaya devam etmek istiyor musunuz?
 
Ayrıca, Kullanıcı Hesapları iletişim kutusuna bastığınız her ne olursa olsun, olumlu veya Hayır basma olasılığı da açıktır.
Bu hata için çok fazla bir düzeltme bulunmuyor, Windows XP SP2’de kayıtsız bir kayıtsızlık hatası var gibi görünüyor, bundan kaçınmanın bir yolu var. Kullanıcı Hesaplarını hiçbir zaman tekrar tekrar basmaz. Eğer 3 veya daha fazla basarsanız, o olur.
 
Yine de hatalar alıyorsanız ne denemelisiniz?
 
Eğer hala bunları devre dışı bıraktıktan sonra bile hatalar alıyorsanız, o zaman sadece adware Ajan gibi adware kaldırma kodu gibi bazı reklam yazılımlarının yer almasını sağlayabilirsiniz.
 
1. Adım: Yazıcılar panelini açın
Bir yazıcı sorununu gidermede ilk adım, Windows 10 ve kendi sorun giderme araçlarını kullanmaktır. Windows on Arama kutusunun içindeki yazıcıları avlayın ve son sonuçlar listesinden Aygıtları ve Yazıcıları seçin. Bu, Aygıtlar ve Yazıcılar paneli bölmesini iyi açabilir.
İkinci adım: Bağlı bir yazıcıda sorun giderme
Yazıcınız için pencerenin içine bakın ve yazıcıların ya da bazılarının altında listelenecektir. Eğer varsa & rsquos orada, sağ tıklayın ve görüntülenen menüden Sorun giderme seçeneğini seçin. Yazıcıda sorun gidermek için ekran yönergelerini izleyin, ancak bunun gerçekleştirilememesi için & amp; kazanın & rsquot değişmez olarak hazırlayın.
Üçüncü adım: Yazıcınızın içeride olup olmadığını kontrol edin
Windows on sorun giderme işlemi gerçekleştirmiyorsa veya Windows on yazıcınız yazıcınızı algılamıyorsa, aşağıdaki adım, içerip almamaya karar verilip verilmediğini anlamaktır. Başlat – Başlat – Ayarlar – Aygıtlar – Yazıcılar ve tarayıcılar.
Yazıcınızı ana pencerede listelenmemiş olarak görüyorsanız, Yazıcı veya tarayıcı olanağı ekle’yi tıklatın ve Windows’un yazıcınızı görmeye çalışıp, dizüstü bilgisayarınıza bağlı ve açık olduğundan emin olun.
Dördüncü adım: Windows on’a ön lisans derecesi olan eski yazıcıyı aramaya gitmesini söyleyin
Yazıcınız algılanırsa, içine koymak için ekran yönergelerini takip etmeniz yeterlidir ve Windows herhangi bir önemli sürücüyü mekanik olarak aktarabilir ve kurabilir. Eğer listelenmemişse, İstediğim yazıcı I ‘ve’ ‘olasılık’ ‘listelenir.
Daha sonra beş tamamen farklı seçeneği görürsünüz, bunlardan 4 tanesi 4 bir ağ üzerinden paylaşılan bir yazıcı ekleyerek 4. Bunu denemek isterseniz, başlangıçtaki konum içinde ağ paylaşımının yerleştirilmesinin bu yöntemin en zor kısmı olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, şimdi devam etmenin bir yolunu tanımladığınızı varsayalım.
Adım 5: Yazıcıyı manuel olarak ayarlayın
Herhangi bir başarıya sahip olmaya devam ederseniz, yazıcıyı manuel olarak kurmanız gerekir ve bunun için uygun sürücü gibi davranırsınız. Yazıcı yapmak için birçok yaygın eğilimin sürücü sayfalarını aktarması için bazı köprüler şunlardır:

* Erkek kardeş
* Canon
* Dell
* Epson
* HP
* Kyocera
* OKI
* Samsung
* XeroxPrinter sürücüleri, ilişkilendirilmiş .exe dosyası olma eğilimindedir. gerekçelendirme kuvveti koymak için, sadece dosyayı aktarın ve çalıştırın.
 
Altıncı adım: Windows sekiz sürücüsünü deneyin:
Tüm yapımcılar, seçtikleri bir yazıcı için Windows on bir sürücü veremezler, ya da bunların bir sonucu olarak tek bir bilgisayara sahip değiller ya da bu Windows yeniden yaratımı sırasında doğabilecek desteği desteklemezler. Her iki durumda da, bunun yerine Windows sekiz sürücü denemek ve mdash sabit bağlantılar atıyorsun adım 5 atmak gerekir.
 
Yazdırırken net insan hatası içinde Komut Dosyası Hatası
 
Yazıcınızı dizüstü bilgisayardan ayırın ve yeniden bağlayın.
 

* Yazıcıyı fişten çekin ve USB kablosunu dizüstü bilgisayarınızdan çıkarın.
* Kablosuz bir yazıcınız varsa, sadece yazıcıyı kapatın.
* Açık Aygıtlar ve Yazıcılar (menü ve ndash> aygıtları ve yazıcıları başlat)
* Yazıcınızın simgesine sağ tıklayın ve paket servis cihazını tercih edin.
* Yazıcınızı dizüstü bilgisayarınıza kurtaran USB kablosuyla yeniden bağlayın veya bir kablosuz yazıcınız varsa yazıcıyı tekrar açın.
* Yazıcı ekle’ye tıklayın ve yazıcıyı çalıştırmak için Sihirbaza bağlı kalın. (Yerel yazıcıyı seçin ve Windows’un yazıcıyı otomatik olarak fark etmesine izin verin)